10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kendamil mléčná krémová ovesná kaše 3x 150 g Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g
Kendamil mléčná krémová ovesná kaše 3x 150 g

Obilno-mléčná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obilná kaše s mlékem je skvělým a chutným zdrojem energie. A tu děti v tomto věku tolik potřebují! Jemná, ale už ne nejjemnější struktura kaše odpovídá tomu, že se v puse malých strávníků objevují první zoubky. Aby si přišly na své, stačí kaši smíchat s převařenou chladnoucí vodou a mlsání může začít.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g
Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g

Díky této kaši si mrňouskové můžou pochutnat i na zelenině. Obsahuje vyvážený poměr živin, které jsou důležité pro přirozený vývoj půlročních miminek. Kromě jemné rýžové a kukuřičné mouky tvoří její základ mléko a vybraná zelenina, takže kromě brokolice, květáku a rajčat děti poznají i chuť cibulky a špenátu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Holle Bio kaše s kozím mlékem, malinami a banánem 3 ks Kendamil mléčná kaše s brokolicí, květákem a rajčaty 3 x 150 g
Holle Bio kaše s kozím mlékem, malinami a banánem 3 ks

Holle Bio kaše s kozím mlékem, malinami a banánem, bez palmového oleje, extra jemná chuť. Pro kojence a děti od 6. měsíce věku. Výživa vhodná pro kojence a malé děti, pokud dětský lékař nestanoví jinak, bez lepku , neslazená.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sunar banánová kaše mléčná rýžová na dobrou noc 3 x 225 g Sunar vanilková krupicová kaše mléčná na dobrou noc 3 x 225 g
Sunar banánová kaše mléčná rýžová na dobrou noc 3 x 225 g

Mléčná kaše je ideální potravou pro děti od ukončeného 4. měsíce. Obsahuje důležité vitamíny a minerály. Sunar banánová kašička na dobrou noc mléčná (3×225g) je vhodná pro správný růst a vývoj. Bez konzervačních látek a barviv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sunar vanilková krupicová kaše mléčná na dobrou noc 3 x 225 g Sunar vanilková krupicová kaše mléčná na dobrou noc 3 x 225 g
Sunar vanilková krupicová kaše mléčná na dobrou noc 3 x 225 g

Mléčná kaše je ideální potravou pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje důležité vitamíny a minerály. Sunar krupicová vanilková kaše na dobrou noc mléčná (3×225g) je vhodná pro správný růst a vývoj. Bez konzervačních látek a barviv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hami mlíčko s kaší s příchutí vanilky 3x (4x250ml) Sunar vanilková krupicová kaše mléčná na dobrou noc 3 x 225 g
Hami mlíčko s kaší s příchutí vanilky 3x (4x250ml)

Mlíčko s kaší značky Hami je skvělou snídaní, večeřísvačinkou pro děti od ukončeného 6. měsíce. Lahodnou chuť vanilky si vaše děti oblíbí. Již hotové mlíčko využijete i na cestách, kdy jej můžete okamžitě podávat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g

HiPP BIO mléčná kaše na dobrou noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideální jako hodnotná večeře v období přikrmování. Velmi dobře zasytí a po dni plném zážitků podpoří spokojený spánek vašeho miminka. Kaše je vhodná při zavádění lepku do stravy dítěte a navíc neobsahuje žádný přidaný cukr. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP Mléčná první kaše pro kojence vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. měsíce HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
HiPP Mléčná první kaše pro kojence vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. měsíce

První mléčná obilná kaše PRAEBIOTIK s extraktem z Bourbonské vanilky je ideálním jídlem v období příkrmování a pro poznávání nových chutí vašeho dítěte. Je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počátečnímu mléku. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť. Kaši připravíte velmi jednoduše smícháním s převařenou pitnou vodou určenou pro kojence.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 225g, 4+ HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc s banánem a suchary od uk. 4.-6. měsíce, 6 x 250g
Nutrilon Pronutra První kaše rýžová s příchutí vanilky 225g, 4+

Obilno-mléčná kaše značky Nutrilon bude tou pravou svačinkou pro děti od ukončeného 4. měsíce. Rýžová kaše s příchutí vanilky obsahuje pro tělo prospěšná probiotika, vlákninu a vitamíny A, C, D.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hami mlíčko s kaší s příchutí gurmánské čokolády 3x (4x250ml) HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g
Hami mlíčko s kaší s příchutí gurmánské čokolády 3x (4x250ml)

Mlíčko s kaší značky Hami je skvělou snídaní, večeřísvačinkou pro děti od ukončeného 12. měsíce. Lahodnou chuť čokolády si vaše děti oblíbí. Již hotové mlíčko využijete i na cestách, kdy jej můžete okamžitě podávat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g
HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g

HiPP BIO mléčná kaše na dobrou noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideální jako hodnotná večeře v období přikrmování. Velmi dobře zasytí a po dni plném zážitků podpoří spokojený spánek vašeho miminka. Kaše je vhodná při zavádění lepku do stravy dítěte a navíc neobsahuje žádný přidaný cukr. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Sunar skořicová krupicová kaše mléčná na dobrou noc 3 x 225 g HiPP BIO Mléčná kaše na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 6 x 250g
Sunar skořicová krupicová kaše mléčná na dobrou noc 3 x 225 g

Mléčná kaše je ideální potravou pro děti od ukončeného 8. měsíce. Obsahuje důležité vitamíny a minerály. Sunar krupicová kašička se skořicí na dobrou noc mléčná (3×225g) je vhodná pro správný růst a vývoj. Bez konzervačních látek a barviv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mléčné kaše.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mléčné kaše výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mléčné kaše akce.