Teddies Motorová pila řetězová s brýlemi
709 Kč

663 Kč
+ doprava zdarma

Motorová pila řetězová je nářadí, které by nemělo chybět žádnému malému kutilovi, který má na zahradě spousty práce. Jako ochranou pomůcku může použít přibalené brýle.


Smoby Black&Decker Motorová pila
569 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Motorová pila na baterie v licenci známého výrobce nářadí Black&Decker. Pila je jako opravdová a vydává zvuky řezání. Je to to pravé náčiní pro vašeho malého dřevorubce.


Smoby Bořek Motorová pila
599 Kč

479 Kč
+ doprava zdarma

Motorová pila na baterie v licenci Bob the Builder pro malé dřevorubce. Při zmáčknutí tlačítka se řetěz pohybuje jako u opravdové pily. Vše je doprovázeno zvukovým efektem.


Teddies Motorová pila řetězová 35 cm se zvukem
349 Kč
345 Kč
+ doprava zdarma

Žádnému malému kutilovi by neměla chybět motorová řetězová pila. Nastartováním a přidáním plynu se roztočí řetěz a navíc pila vydává zvukové efekty.


Klein Řetězová pila

Klein Řetězová pila

Hodnocení: 4,5
749 Kč

631 Kč
+ doprava zdarma

Řetězová pila značky Bosch s charakteristickými zvuky a světelnou signalizací se bude hodit všem malým kutilům. Když bude potřeba pomoci tatínkovi při řezání vezmou si svou pilu s pohyblivým řetězem.


Teddies Motorová pila řetězová 35 cm
409 Kč

261 Kč
+ doprava zdarma

Motorová pila řetězová je nářadí, které by nemělo chybět žádnému malému kutilovi, který má na zahradě spousty práce s kmeny a větvemi. Pila na baterie vydává zvukové efekty a má pohyblivý řetěz.


Wiky Motorová pila
379 Kč

289 Kč
+ doprava zdarma

Řetězová pila je to pravé náčiní pro všechny malé dřevorubce. Pila je jako opravdová. Má pohybující se řetěz, který vypadá jako skutečný. Vyrobena je z velmi odolného plastu.