Teddies Motorová pila řetězová s brýlemi
709 Kč 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Motorová pila řetězová je nářadí, které by nemělo chybět žádnému malému kutilovi, který má na zahradě spousty práce. Jako ochranou pomůcku může použít přibalené brýle.

Smoby Black&Decker Motorová pila
549 Kč 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Motorová pila na baterie v licenci známého výrobce nářadí Black&Decker. Pila je jako opravdová a vydává zvuky řezání. Je to to pravé náčiní pro vašeho malého dřevorubce.

Lamps Motorová pila

Lamps Motorová pila

Hodnocení: 4,2
349 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řetězová pila je to pravé náčiní pro malé dřevorubce. Pila je jako opravdová. Vydává zvuky řezání. Vyrobena z velmi odolného plastu. Vhodná pro děti od 3 let.

Teddies Motorová pila řetězová nářadí plast 38cm
329 Kč 259 Kč

Tato pila by neměla chybět žádnému malému dřevorubci. Řetězová pila vypadá jako opravdové nářadí a je vyrobena z plastu. Řetěz u pily se točí a hračka vydává zvuk motorové pily.

Klein Řetězová pila

Klein Řetězová pila

Hodnocení: 4,6
749 Kč

Řetězová pila značky Bosch s charakteristickými zvuky a světelnou signalizací se bude hodit všem malým kutilům. Když bude potřeba pomoci tatínkovi při řezání vezmou si svou pilu s pohyblivým řetězem.

Smoby Bořek Motorová pila
599 Kč 459 Kč

Motorová pila na baterie v licenci Bob the Builder pro malé dřevorubce. Při zmáčknutí tlačítka se řetěz pohybuje jako u opravdové pily. Vše je doprovázeno zvukovým efektem.

Rappa Pila se zvukem

Rappa Pila se zvukem

Hodnocení: 3,4
339 Kč

Žádnému malému kutilovi by neměla chybět řetězová pila. Plastová pila na baterie vydává reálný zvuk. Má pohyblivý řetěz a její délka je cca 38 cm. Je to to pravé náčiní pro vašeho malého dřevorubce.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské pily.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské pily výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské pily akce.