Devold Dětské ponožky Alpine
649 Kč

Novinka

Dětské sportovní podkolenky od značky Devold. Disponují skvělými termoregulačními vlastnostmi a udrží vás v teple například při delším lyžování. Dostupné ve 2 barevných kombinacích.


Reima dětské podkolenky Ski Day
540 Kč

Novinka

Dětské podkolenky Reima ** ze směsi merino vlny s froté uvnitř jsou vhodné pro lyžování. Podkolenky jsou velmi teplé, přesto rychle schnou. Mají **zpevněné chodidlo, patu i prsty. Prodloužený střih sahá pod kolena.


Adidas 3S PER CR HC 6P

Adidas 3S PER CR HC 6P

Hodnocení: 5
549 Kč

509 Kč

Adidas 3S PER CR HC 6párů jsou tréninkové ponožky se všitým zpevněním klenby a vycpávkou přesně tam, kde je potřeba.


Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI
449 Kč

Novinka

Ponožky na lyžování pro děti disponují podpůrnou zónou v oblasti kotníků a achillových šlach. Bezešvá špička snižuje riziko vzniku puchýřů. Je také prodyšná a zajišťuje potřebnou ventilaci. Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI se snadno nazouvají.


Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI+
449 Kč

Novinka

Ponožky na lyžování pro děti disponují podpůrnou zónou v oblasti kotníků a achillových šlach. Bezešvá špička snižuje riziko vzniku puchýřů. Je také prodyšná a zajišťuje potřebnou ventilaci. Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI+ se snadno nazouvají.


Icebreaker dětské MERINO ponožky HIKE
399 Kč

Novinka

Ponožky na lyžování pro děti disponují podpůrnou zónou v oblasti nártů a achillových šlach. Bezešvá špička snižuje riziko vzniku puchýřů. Jsou pohodlné na nošení, pružné a odolné vůči zápachu. Icebreaker dětské MERINO ponožky HIKE se snadno nazouvají.


Quiksilver chlapecké ponožky 3 Pack crew
250 Kč

Novinka

Quiksilver chlapecké ponožky 3 Pack crew. Taky vám pořád někam mizí? Nebojte tyhle ponožky vám pračka nesní. Balení tří barevných variant kotníkových ponožek, které se hodí ke všemu.


Quiksilver chlapecké ponožky 3 ankle pack youth
220 Kč

Novinka

Quiksilver chlapecké ponožky 3 ankle pack youth. Taky vám pořád někam mizí? Nebojte tyhle ponožky vám pračka nesní. Balení tří barevných variant ponožek, které se hodí ke všemu.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: