Nike dětské ponožky Cushioned No-Show Training Socks (3Pack)
209 Kč

Dětské ponožky Cushioned No-Show Training Socks od značky NIke jsou vybavené takovými superschopnostmi, že by je i Superman hrdě nosil. Ponožky odvádí pot a poradí si i se zónovým tlumením. Prodyšná síťovina na nártu zlepšuje nohám odvětrání.

Nike dětské ponožky Cushioned Quarter Training Socks (3 Pair)
239 Kč

Dětské ponožky Cushioned Quarter Training Socks od značky NIke jsou vybavené takovými superschopnostmi, že by je i Superman hrdě nosil. Ponožky odvádí pot a poradí si i se zónovým tlumením. Prodyšná síťovina v horní části zlepšuje nohám odvětrání.

Nike dětské ponožky Cushioned No-Show Training Socks (3 Pair)
209 Kč

Dětské ponožky Cushioned No-Show Training Socks od značky NIke jsou vybavené takovými superschopnostmi, že by je i Superman hrdě nosil. Ponožky odvádí pot a poradí si i se zónovým tlumením. Prodyšná síťovina na nártu zlepšuje nohám odvětrání.

Nike dětské ponožky Cushioned Crew Training Socks (3Pack)
269 Kč

Dětské ponožky Cushioned Crew Training Socks od značky NIke jsou vybavené takovými superschopnostmi, že by je i Superman hrdě nosil. Ponožky odvádí pot a poradí si i se zónovým tlumením. Prodyšná síťovina v horní části zlepšuje nohám odvětrání.

Adidas dětské ponožky LK ANKLE S 3PP
259 Kč

Ponožek není nikdy dost, hlavně těch kvalitních. Právě takové jsou dětské ponožky Adidas v praktickém balení 3 párů, které udrží nohy v pohodlí po celý den. Ponožky jsou v atraktivních a moderních barvách. Zdobí je nápis a logo Adidas. Hodí se jak na sport, tak i na běžné nošení.

ALPINE PRO dívčí ponožky RAPID 2
99 Kč

Dívčí ponožky z rychleschnoucího materiálu který je paropropustný, takže skvěle odvádí pot. Ponožky jsou zesíleny v místě chodidla a oblast nártu je z pružného úpletu aby dobře držely na noze a nesjížděly.

ALPINE PRO dětské ponožky RAPID 2
99 Kč

Dětské ponožky RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při letních sportech. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

ALPINE PRO dětské ponožky RAPID 2
99 Kč

Dětské ponožky RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního a parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při letních sportech. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

Adidas chlapecké ponožky LK ANKLE S 3PP
259 Kč

Ponožek není nikdy dost, hlavně těch kvalitních. Právě takové jsou chlapecké ponožky Adidas v praktickém balení 3 párů, které udrží nohy v pohodlí po celý den. Ponožky jsou v atraktivních a moderních barvách. Zdobí je nápis a logo Adidas. Hodí se jak na sport, tak i na běžné nošení.

DC chlapecké ponožky Spp Dc Ankleb3P
220 Kč

Novinka

Chlapecké ponožky značky DC Shoes z elastického příjemného materiálu. Balení obsahuje 3 páry ponožek v různých odstínech.

Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI+
449 Kč

Ponožky na lyžování pro děti disponují podpůrnou zónou v oblasti kotníků a achillových šlach. Bezešvá špička snižuje riziko vzniku puchýřů. Je také prodyšná a zajišťuje potřebnou ventilaci. Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI+ se snadno nazouvají.

Jack Wolfskin dívčí ponožky KIDS HIKING STRIPE CLASSIC CUT
340 Kč

Dívčí turistické ponožky HIKING STRIPE CLASSIC CUT od značky Jack Wolfskin zajistí, aby noha vaší dívky po delších výletech byla uvolněná a méně unavená. Speciální síťová tkanina u kotníků dodává více čerstvého vzduchu a má chladící účinek.

ALPINE PRO dětské ponožky 3RAPID 2
249 Kč

Dětské ponožky 3RAPID 2 značky ALPINE PRO jsou vyrobené z kvalitního parapropustného materiálu, který udrží nožku vašeho dítěte v suchu i při sportu v létě. V oblasti nártu je pružný úplet, který brání sesunutí ponožky.

Devold Dětské ponožky Alpine
649 Kč

Dětské sportovní podkolenky od značky Devold. Disponují skvělými termoregulačními vlastnostmi a udrží vás v teple například při delším lyžování. Dostupné ve 2 barevných kombinacích.

Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ponožky na lyžování pro děti disponují podpůrnou zónou v oblasti kotníků a achillových šlach. Bezešvá špička snižuje riziko vzniku puchýřů. Je také prodyšná a zajišťuje potřebnou ventilaci. Icebreaker dětské lyžařské MERINO ponožky SKI se snadno nazouvají.

Icebreaker dětské MERINO ponožky HIKE
399 Kč

Ponožky na lyžování pro děti disponují podpůrnou zónou v oblasti nártů a achillových šlach. Bezešvá špička snižuje riziko vzniku puchýřů. Jsou pohodlné na nošení, pružné a odolné vůči zápachu. Icebreaker dětské MERINO ponožky HIKE se snadno nazouvají.

Jack Wolfskin chlapecké ponožky KIDS HIKING STRIPE CLASSIC CUT
340 Kč

Chlapecké turistické ponožky HIKING STRIPE CLASSIC CUT od značky Jack Wolfskin zajistí, aby noha vašeho chlapce po delších výletech byla uvolněná a méně unavená. Speciální síťová tkanina u kotníků dodává více čerstvého vzduchu a má chladící účinek.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské ponožky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské ponožky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské ponožky akce.