D.P.V Antidekubitní matrace do postele Hellen - 120 cm

D.P.V Antidekubitní matrace do postele Hellen - 120 cm


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Matrace Helen je 5-zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu a tím zaručuje optimální spánkové klima. Celý popis

6146
6 146 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018481326

Popis

Popis produktu

Matrace Helen je 5-zónová luxusní antidekubitní matrace z kvalitních studených pěn. Důmyslný prořez se strukturovaným povrchem v oblasti ramen, beder a pánve garantuje vynikající přizpůsobení se tělu a optimální proudění vzduchu a tím zaručuje optimální spánkové klima. Antidekubitní prořez slouží jako prevence proti vzniku dekubitů – proleženin.

Matrace vhodná na pevný a polohovací lamelový rošt, je určena pro váhovou kategorii do 130 kg. Jádro matrace je opatřeno luxusním pratelným potahem DRY FAST. Celková výška matrace v potahu je cca 18 cm. Cena platí do rozměru 90×200 cm včetně atypických rozměrů.

Relaxaci, dokonalý spánek, absolutní regeneraci, to vše Vám pomůže zlepšit správný výběr matrace do postele. Spánek je velice důležitou součástí našeho života, je to přirozený způsob, jak si naše tělo může odpočinout, zregenerovat sily a uvolnit se. Proto jsou matrace tak důležité pro zdravé spaní.

Barevnou variantu ilustruje 2. obrázek

Hloubka 200 cm
Výška 18 cm
Šířka 90 cm
Potah úplet
Tvrdost matrace 3
Nosnost do 130 kg

Parametry

Parametry produktu %1% %2%