Teddies Nářadí dřevo 25ks v dřevěném kufříku
799 Kč 599 Kč

Dřevěné nářadí v kufříku pro malého kutzila. Sada obsahuje 25 dílů dřevěného nářadí uložených v praktickém přenosném kufříku. Nářadí které formou hry rozvíjí jemnou motoriku a technické chápání dětí.

Smoby Black&Decker Quattro nářadí, baterie
599 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada nářadí na baterie 3v1 v licenci světově známého výrobce nářadí Black&Decker. Přístroj má tři vyměnitelné nástavce. V balení je obsažena vrtačka, bruska a přímočará pila.

Alltoys Nářadí velká sada s vrtačkou
350 Kč 299 Kč

Malí šikulové najdou v této velké sadě nářadí vše, co ke svému kutilství potřebují. Sada obsahuje spoustu druhů nářadí z kvalitního plastu, například vrtačku, pilku, kladívko, hasák a další náčiní.

Lamps Velká sada nářadí
289 Kč

Velká sada nářadí potěší každého malého kutila. Obsahuje spoustu druhů nářadí z kvalitního plastu, například pilku, kleště, kladívko, hasák, šroubovák, klíč, nožík a další náčiní.

Teddies Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks
1 499 Kč 1 089 Kč

Dřevěný pracovní ponk pro malé řemeslníky a kutily. Je dodáván s bohatou výbavou včetně nářadí a s pracovním telefonem i hodinami. Praktická velikost do klučičího pokojíku. V baleni je 37 dílů.

Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou modro-zelený-23%
339 Kč 259 Kč

Akce

Plastový vozík se zahradním nářadím je nezbytná součást vybavení vašeho malého zahradníka. S tímto vozíkem bude práce na zahrádce hračka. Po zasazení květin nebo zeleniny může zahradníček rostliny i zalít přibalenou konvičkou.

Teddies Sada nářadí 18ks plast v kufříku
529 Kč 449 Kč

Nedílnou součástí výbavy každého malého kutila je pořádná sada nářadí. Tato sada plastového nářadí se dodává v kufříku. Nářadí vypadá jako opravdové. V sadě je 18 kusů pomůcek a doplňků do dílny. Pro děti od 3 let.

Wader Vozík 95cm Farmer

Wader Vozík 95cm Farmer

Hodnocení: 4,7
509 Kč 379 Kč

Větší plastová vlečka z plastu k tahání, s rukojetí, v zelené barvě. Dětská vlečka na hraní plní dvě funkce. Může být použitá jako samostatné vozidlo nebo může být zapojena za vozidla ze série Gigant.

Woody Pracovní brašna

Woody Pracovní brašna

Hodnocení: 4,6
429 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Žádný malý opravář nemůže být bez pracovního náčiní. Šrouby, matičky, kladivo a spousta dalšího. Vše je uloženo v praktické pracovní brašně.

Alltoys Nářadí pro malé kutily
300 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malí šikulové najdou v této velké sadě nářadí vše, co ke svému kutilství potřebují. Sada obsahuje spoustu druhů nářadí z kvalitního plastu, například vrtačku, pilku, kladívko, hasák a další náčiní.

Lamps Nářadí basa

Lamps Nářadí basa

Hodnocení: 4,7
249 Kč

Malí šikulové najdou v této velké sadě nářadí vše, co ke svému kutilství potřebují. Basa nářadí obsahuje vrtačku, pilu, šroubovák, kladivo a další potřebné příslušenství.

Smoby Bořek Nářadí 3v1

Smoby Bořek Nářadí 3v1

Hodnocení: 3,3
599 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nářadí 3v1 na baterie v licenci Bob the Builder. Tato hračka umožňuje vrtání, broušení, řezání nebo šroubování – to vše samozřejmě naprosto jednoduše a bezpečně pro děti. Vše je doprovázeno zvukovými efekty.

Smoby B&D Brašna s nářadím
499 Kč 409 Kč

Látková brašna s mnoha přihrádkami na nářadí, s rukojetí a s nastavitelným ramenním popruhem. Brašna obsahuje kladivo, šroubovák, pilku, klíč, 4 šrouby, 4 hřebíky, 4 matice a stavební desky.

Lamps Sada v kufru nářadí
299 Kč

Velká sada nářadí potěší každého malého kutila. Obsahuje spoustu druhů nářadí z kvalitního plastu, například kotoučovou i ruční pilu, brusku, kladívko, šroubovák, klíč, nožík a další náčiní.

Lamps Sada nářadí v base

Lamps Sada nářadí v base

Hodnocení: 4,8
359 Kč 309 Kč

Velká sada nářadí v base potěší každého malého kutila. Obsahuje vrtačku, která se při stisknutí točí a vrčí. Dále je v nářadí šroubovák, klíč a další doplňky.

Wader Vozík mechanika

Wader Vozík mechanika

Hodnocení: 4,6
609 Kč 422 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vozík malého opraváře je vybaven spoustou dílenského nářadí jako je hasák, šroubovák nebo kleště. Nechte projevit zručnost vašeho malého kutila se značkou Wader.

Plan Toys Sada na zahradu
710 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pořiďte vašim malým pomocníkům jejich vlastní sadu na zahradu a uvidíte, jak jim půjde práce od ruky. Děti mohou sázet semínka a starat se o jejich vlastní kousek zahrádky. Budou tak trénovat motoriku, sociální vnímání, koordinaci a rovněž trpělivost.

Smoby Bořek Batoh s mechanickým aku šroubovákem-40%
579 Kč 345 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný batoh praktický batoh v licenci Bob the Builder s nářadím. Super sada s nářadím pro každého malého nadšence Bořka Stavitele. Ideální dárek pro každého malého kutila.

Ecoiffier Zahradní vozík se sekačkou a fukarem listí-50%
799 Kč 399 Kč

Akce

Sada 3 v 1 na zahradu se skládá z fukaru na listí, sekačky na trávu a zahradního vozíku na kolečkách. Zahradní vozík obsahuje i květináče, konvičku a zahradní nářadí. S touto sadou bude každé dítě hned rozený zahradník!

Woody Montážní autobus s nářadím
699 Kč 579 Kč

Dřevěný montážní autobus s nářadím pro malé kutily. Malé opraváře čeká například připevňování šroubů pomocí šroubováku a matek nebo zatloukání kolíků kladívkem. Box je vždy připraven k nekončící zábavě.

Woody Kovové nářadí v dřevěném boxu - velké
899 Kč 699 Kč

Pořádné kovové nářadí je reálnou kopií skutečného nářadí pro dospělé. Praktický dřevěný kufřík s panty, v němž je nářadí umístěno, je opatřen kovovými přezkami a uchem pro možnost přenášení. Uvnitř kufříku jsou instalovány západky a speciální otvory, které zajistí jednotlivé kusy nářadí tak, aby při manipulaci nevypadly.

Klein Sada pracovních pomůcek Bosch
399 Kč

Set obsahuje ochranné pomůcky pro malé kutily s licencí značky Bosch. Teď už se mu při práci opravdu nic nestane. Set obsahuje plastové ochranné brýle, sluchátka a látkové pracovní rukavice Bosch.

Smoby Cars 3 Batoh s autem a nářadím
599 Kč 479 Kč

Krásný batoh s autíčkem Blesk McQueenem a nářadím v praktickém batohu. Super sada pro každého malého nadšence animovaného filmu Cars.

Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku
799 Kč 649 Kč

Pořádné nářadí v dřevěném boxu v přírodní barvě nabízí malým kutilům 14 kusů nářadí! Vše je prakticky uloženo v uzavíratelném kufříku a díky madlu na horní části si může malý kutil nářadí nosit s sebou kamkoli.

Klein Nářadí set Bosch
399 Kč 359 Kč

Pracovní set s nářadím BOSCH pro všechny malé kutily. Set obsahuje kladívko, pilku, klíč, kleště a spoustu dalšího nářadí, které je nepostradatelné pro malého opraváře.

Hape Doktor

Hape Doktor

Hodnocení: 5
541 Kč 479 Kč

Udržujte své přátele šťastné a zdravé díky této dobře vybavené lékárničce. Navíc touto hrou ulehčíte dítěti jeho návštěvu u skutečného lékaře. Krásné dřevěné provedení a design, které si zamiluje každý mladý lékař.

Wiky Sada nářadí

Wiky Sada nářadí

Hodnocení: 4,7
349 Kč

Dětská sada ručního nářadí pro každého malého kutila. Potřebuješ něco spravit nebo pomoci tátovi? Tento set s nářadím ti určitě pomůže. Drobné nářadí budeš mít navíc na jednom místě a to v pevném přenosném boxu.

Alltoys Ponk s vrtačkou

Alltoys Ponk s vrtačkou

Hodnocení: 1
1 450 Kč 929 Kč

Zábavný pracovní ponk s vrtačkou, svěrákem, nářadím a spojovacím materiálem pro kutily. Věrohodná plastová kopie skutečného ponku i pro ty nejmenší. Ponk má velice stabilní konstrukci a nabízí široké možnosti využití.

Melissa & Doug Dřevěná konstrukční stavebnice auto
939 Kč 679 Kč

Tento dřevěný dvojdílný náklaďák je připraven stavět. A samotný přívěs je pohyblivé staveniště. Je naložen 22 dřevěnými součástmi. Děti mohou počítat kusy, pojmenovat je, třídit podle barev, spojovat šroub a matici, spojit jednotlivé díly s náklaďákem.

Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou
799 Kč 579 Kč

Kutilský ponk je hračka, která rozvíjí manuální zručnost dítěte. Dítě si může vyzkoušet práci se šrouby a matkami, zatloukání, práci s cirkulárkou, apd. Součástí kutilského ponku je toto nářadí: pilka, klíč, kladivo, svěrák, šroubovák, matičky a šroubky, plocháče, cirkulárka.

Lamps Kufřík nářadí s vrtačkou
359 Kč 319 Kč

Velká sada nářadí potěší každého malého kutila. Obsahuje spoustu druhů nářadí z kvalitního plastu, například vrtačku na baterie, šroubovák, kladívko, nůž, klíč, hasák, šroubky a dřívka.

Teddies Set nářadí - 3 ks
839 Kč 649 Kč

Každý malý kutil ocení kvalitní nářadí ve své dílně. Součástí setu je šroubovák, bruska a pila. Nářadí vydává zvukové a světelné efekty. Pila má navíc odnímatelnou baterii, bruska má výměnný kotouč a šroubovák 3 druhy hlavice.

Woody Nářadí v dřevěném boxu
689 Kč 599 Kč

Nářadí v dřevěném boxu v přírodní barvě nabízí malým kutilům 25 kusů nářadí! Vše je prakticky uloženo v uzavíratelném boxu a díky madlu na horní části si může malý kutil nářadí nosit s sebou kamkoli.

Smoby Bořek Sada vesta s tričkem a helma
699 Kč 389 Kč

Novinka

Dětský pracovní oděv inspirovaný seriálem Bořek stavitel je perfektní doplněk pro malé kutily. V balení najdete vše potřebné pro malé kutily jako bezpečnostní žlutá helma, barevná košile s modrou vestou, francouzský klíč, mobil a jmenovka. Pracovní oděv s Bořkem stavitelem udělá každou hru jedinečnou a výborně se hodí například na karneval.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské sady nářadí.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské sady nářadí výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské sady nářadí akce.