Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL-24%
1 190 Kč

899 Kč

Akce

Dětský skládací stan ochrání proti škodlivému záření, větru a písku. Lehký a velice kompaktní stan se snadno a rychle skládá. Stan má ochranný faktor 50+, moskytiéru, 4 stanové tyče a 4 kotvy k upevnění. Součástí je také přepravní taška, do které se stan snadno složí.


Bino Stan TeePee, béžovo-modrý
1 999 Kč

1 337 Kč
+ doprava zdarma

Tento stan – teepee je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí a úkrytu. Děti milují skrýše, vytváří si kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.


iPlay Tunel rovný

iPlay Tunel rovný

Hodnocení: 5
299 Kč

259 Kč

Akce

Skvělý barevný tunel pro vaše aktivní děti. Tunel můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání v něm užijí spoustu zábavy.


Woody Dětský stan Teepee
1 349 Kč

939 Kč

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Díky voděodolnému materiálu ve spodní části podložky je však možné umístit stan za slunných dnů i na terasu či trávník před domem.


iPlay Stan princeznovský zámek
599 Kč

449 Kč

Barevný stan zámek je ideálním domeček pro vaše malé princezny. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stanová sestava 5v1-27%
1 099 Kč

799 Kč

Akce

Barevná stanová sestava 5v1 pro vaše aktivní děti. Sestavu můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.


Teddies Stan plážový 145x100x88cm
409 Kč

359 Kč

Super skladný plážový stan v modré barvě. Lze jej využít i jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Do stanu se vejdou pohodlně 2 děti a tak si spolu užijí spousty závaby při hraní.


Pilsan Hrací ohrádka HEDGE
1 999 Kč

1 849 Kč
+ doprava zdarma

Plastová ohrádka HEDGE o 8mi dílech plůtku pro veselé hraní. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.


iPlay Stanová sestava 7v1
1 199 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Barevná stanová sestava 7v1 pro vaše aktivní děti. Sestavu můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.


Ludi Stan s bazénem anti-UV pro miminko
1 099 Kč

984 Kč

Bazének se stanovou stříškou je ideální doplněk na pláž pro rodinu s miminkem. Použití je velmi jednoduché - pouze odhrnete písek na ploše odpovídající velikosti vnitřního průměru bazénku a ten do ní vložíte. Pak už jen stačí bazén naplnit vodou.


Little Dutch Tee pee - růžová
2 119 Kč
+ doprava zdarma

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy nejen se svými kamarády, ale i s rodiči.


Ludi Maxi stan Savana

Ludi Maxi stan Savana

Hodnocení: 5
989 Kč

859 Kč

Zajímavý stan v designu afrického domečku. Jeho výška 1,4m umožňuje, aby v něm nejen seděly, ale i stály. Možné používat venku i vevnitř, venku chrání děti před větrem i sluncem. Skladné složení do přenosné tašky. Rozměry: 110×110×140cm, vhodné od 2 let věku.


iPlay Domek s ohrádkou

iPlay Domek s ohrádkou

Hodnocení: 5
529 Kč

499 Kč

Akce

Barevný domek s ohrádkou pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stany s tunelem-20%

iPlay Stany s tunelem

Hodnocení: 4,5
669 Kč

529 Kč

Akce

Barevná dvojice stanů spojená tunelem pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan s kuličkami podmořský
650 Kč

599 Kč

Tento krásný stan s podmořským motivem si děti ihned zamilují. Součástí balení je také 100 plastových kuliček v různých odstínech modré, a tak stačí se jen vrhnout do bezpečných mořských hlubin!


Bino Krteček Stan Domeček

Bino Krteček Stan Domeček

Hodnocení: 4,5
699 Kč

449 Kč

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele – stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého dítěte.


Pilsan Pytel míčů 6 cm - 500 ks
1 199 Kč

1 059 Kč
+ doprava zdarma

Pytel plný míčků o průměru 6 cm je skvělý doplněk do hracích ohrádek, stanů a podobně. Balení obsahuje 500 ks více barevných plastových míčků. Jsou prakticky baleny v průhledné tašce.


iPlay Bazén s 50 kuličkami-20%
389 Kč

309 Kč

Akce

Dětský bazének s 50ti kuličkami s motivy zvířátek. Bazének není určený na vodu. Můžete jej však použít doma v pokojíku nebo v létě venku na zahradě. Děti si při hraní v něm užijí spoustu zábavy.


Ludi Stan pro děti s bazénem anti-UV Express
1 119 Kč

969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosný univerzální stan s bazénkem s UV faktorem 50+. Chrání dítě před sluncem a větrem a současně mu umožňuje hrát si s vodou v mělkém bazénku pod dohledem rodičů. Pro bazének stačí odhrnout písek na ploše odpovídající velikosti vnitřního průměru bazénku a ten do ní vložit a naplnit vodou.


iPlay Dětské látkové tunely
459 Kč

Skvělé barevné tunely pro vaše aktivní děti. Tunely můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti se v nich mohou schovávat nebo honit a užít si tak spoustu zábavy.


iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnocení: 5
499 Kč

399 Kč

Barevný stan hrad s motivem dinosaurů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


Bino Stan barevné kuličky
759 Kč

449 Kč

Barevný stan pro děti s motivy barevných kuliček. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.


Bino Prolézací stan slon

Bino Prolézací stan slon

Hodnocení: 4,5
839 Kč

502 Kč

Prolézací stan slon s tunelem, se kterým si děti užijí spoustu zábavy a radosti z objevování nových prostorů. Sloní stan je přístupný tunelem i bočními dveřmi.


Ludi Stan pro děti anti-UV Express
1 059 Kč

919 Kč

Novinka

Přenosný univerzální stan s UV faktorem 50+. Originální skládací mechanismus umožňuje stan rychle a jednoduše složit i rozložit pouhým zatáhnutím za šňůrku. Kompaktní tvar po složení do přenosné tašky vám umožní vzít stan s sebou kamkoli potřebujete.


iPlay Stan s tunelem-20%

iPlay Stan s tunelem

Hodnocení: 4,5
449 Kč

359 Kč

Akce

Skvělý barevný stan s tunelem pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání v něm užijí spoustu zábavy.


iPlay Plážový stan-40%

iPlay Plážový stan

Hodnocení: 3,5
499 Kč

299 Kč

Akce

Skladný modro-žlutý plážový stan pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě na zahradě nebo na pláži. Děti se při hraní mohou chránit před sluncem.


iPlay Stan rytířský hrad
410 Kč
399 Kč

Barevný stan rytířský hrad je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan s tunelem a míčky-20%
1 139 Kč

909 Kč

Akce

Dětský stan s tunelem ve veselých barvách se stane oblíbenou součástí zahrady či dětského pokojíčku. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy. Součástí jsou plastové míčky.


Pilsan Pytel míčů 6 cm - 50 ks
179 Kč

Pytel plný míčků o průměru 6cm je skvělý doplněk do hracích ohrádek, stanů a podobně. Balení obsahuje 50 ks více barevných plastových míčků. Jsou prakticky baleny v průhledné tašce.


Bino Prolézačka housenka zelená
625 Kč

419 Kč

Prolézačka housenka tunel je oblíbená skládací prolézačka pro děti. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici.


iPlay Ohrádka

iPlay Ohrádka

Hodnocení: 5
359 Kč
349 Kč

Barevná praktická ohrádka pro vaše aktivní děti. Ohrádku můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan Indiánský 100x100x135 cm
299 Kč

229 Kč

Indiánský stan je skvělý příbytek na hraní pro vaše malé dohrodruhy. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan poník s tunelem
430 Kč

399 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem poníka a princezny pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


Bino Stan - pirát

Bino Stan - pirát

Hodnocení: 4,5
499 Kč

307 Kč

Stan pro kluky s motivem pirátů. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.


Little Dutch Dětský stan blue
2 339 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Little Dutch Teepee v krásných barvách s měkkou podložkou bude vděčným pomocníkem při hrách a rozvíjení fantazie vašich dětí. Malé teepee je ideální hrací stan pro malé dobrodruhy.


Bino Stan - zámek

Bino Stan - zámek

Hodnocení: 4,5
799 Kč

499 Kč

Stan zámek pro malé princezny. Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.


iPlay Stan hasičský vůz
449 Kč

369 Kč

Barevný stan hasičský vůz pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


iPlay Stan Pirát s tunelem 170x112x94 cm
449 Kč

399 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem pirátů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.


Pilsan Hrací ohrádka 56 cm
3 499 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastová ohrádka o 6-ti dílech plůtku pro veselé hraní. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.


Bino Stan prodejna
580 Kč

394 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děti si při hraní v tomto krásném stanu v podobě obchůdku vybaveném zbožím užijí spousty zábavy a zároveň si vytvoří své vlastní místo na hraní či na odpočinek.


Wiky Domek/stan Krtek 95x72x102cm v krabici
779 Kč

599 Kč

Dětský domek s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka a jeho kamarádů. Domek mohou mít děti postavený v letních měsících nejen na zahradě, ale může zdobit i dětský pokoj. Do domečku se vejdou až dvě děti. Je vyroben z vanilového materiálu s plastovou konstrukcí.


Intex 45642 Domeček hrad 95x75x107cm-46%
499 Kč

269 Kč

Akce

Barevný dětský hrací stan, lze využít jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Děti mají rády skrýše, schovávačky a malé domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.


Pilsan Hrací ohrádka skládací a 200 míčků
1 399 Kč

1 087 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pestrobarevná skládací hrací ohrádka pro děti od 1 roku. Boky ohrádky jsou z kvalitního textilu. Je vhodná jak na zahradu, tak do interiéru. Součástí balení je i 200 ks barevných míčků.


Pilsan Pytel míčů 6cm - 100ks
349 Kč

Pytel plný míčků o průměru 6cm je skvělý doplněk do hracích ohrádek, stanů a podobně. Balení obsahuje 100 ks více barevných plastových míčků. Jsou prakticky baleny v průhledné tašce.


Wiky Stan látkový Krteček v tašce
499 Kč

373 Kč

Dětský stan s motivem Krtečka je vyroben z lehkého prodyšného materiálu. Dětský stan je skvělá zábava pro všechny kluky a holky do dětského pokojíčku, herny nebo dětského koutku.


Bino Prolézačka Krtek

Bino Prolézačka Krtek

Hodnocení: 5
699 Kč

429 Kč

Prolézačka Krtek je vhodný doplněk do dětského pokojíku nebo na zahradu. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici.


John Pop Up stan Paw Patrol
399 Kč

369 Kč

Dětský látkový stan v licenci Paw Patrol. Na zahradu nebo do baráku, hodí se všude! I děti si potřebují občas zalézt do své skrýše a díky tomuto stanu to není žádný problém. Je snadno složitelný a zabere minimum místa.


iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnocení: 4
345 Kč

Barevný stan autobus pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Stan je postaven za několik sekund, má zezadu vchod a shora otvor pro lepší proudění vzduchu.