Intex 45642 Domeček hrad 95x75x107cm-46%
499 Kč 269 Kč

Akce

Barevný dětský hrací stan, lze využít jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Děti mají rády skrýše, schovávačky a malé domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

John Stan jednorožec-28%

John Stan jednorožec

Hodnocení: 4,4
499 Kč 359 Kč

Akce

Dětský látkový stan s motivem jednorožce. Na zahradu nebo do baráku, hodí se všude! I děti si potřebují občas zalézt do své skrýše a díky tomuto stanu to není žádný problém. Je snadno složitelný a zabere minimum místa.

iPlay Stan s kuličkami poník-25%
670 Kč 499 Kč

Akce

Tento krásný stan s motivem poníka si děti ihned zamilují. Součástí balení je také 100 plastových kuliček v různých odstínech růžové. Stan krásně doplní každý holčičí pokojíček.

Mikro hračky Stan prodejna 96x69x103 cm-31%
799 Kč 549 Kč

Akce

Vytvořte si svůj vlastní obchod v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzavíratelný na suchý zip.

Woody Dětský stan Teepee-33%

Woody Dětský stan Teepee

Hodnocení: 4,2
1 349 Kč 899 Kč

Akce

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Díky voděodolnému materiálu ve spodní části podložky je však možné umístit stan za slunných dnů i na terasu či trávník před domem.

iPlay Stan s kuličkami podmořský-23%
650 Kč 499 Kč

Akce

Tento krásný stan s podmořským motivem si děti ihned zamilují. Součástí balení je také 100 plastových kuliček v různých odstínech modré, a tak stačí se jen vrhnout do bezpečných mořských hlubin!

iPlay Stan s tunelem

iPlay Stan s tunelem

Hodnocení: 4,4
449 Kč 399 Kč

Skvělý barevný stan s tunelem pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání v něm užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan Teepee

iPlay Stan Teepee

Hodnocení: 4
699 Kč

Stan teepee o velikosti cca 120 × 120 × 150 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Dětské látkové tunely
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělé barevné tunely pro vaše aktivní děti. Tunely můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti se v nich mohou schovávat nebo honit a užít si tak spoustu zábavy.

Little Dutch Tee pee - růžová
2 299 Kč

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy nejen se svými kamarády, ale i s rodiči.

iPlay Stan beruška s tunelem
440 Kč 409 Kč

Barevný stan beruška s tunelem je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Plážový stan

iPlay Plážový stan

Hodnocení: 3,9
499 Kč 289 Kč

Skladný modro-žlutý plážový stan pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě na zahradě nebo na pláži. Děti se při hraní mohou chránit před sluncem.

Intex 48632 Frozen 2 Hrací domeček
2 499 Kč 1 119 Kč

Úžasný nafukovací domeček v designu Frozen 2 potěší každého fanouška tohoto filmu. Stačí ho nafouknout a hned je oáza klidu na světě. Můžete ho umístit ven na zahradu nebo z něj udělat doplněk do pokojíčku.

iPlay Stan poník s tunelem

iPlay Stan poník s tunelem

Hodnocení: 4,5
429 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem poníka a princezny pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan hrad pro princezny
439 Kč

Stan hrad pro princezny má rozměry cca 75 × 75 × 160 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku nebo v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Dino Tatra dětský stan 112x94x112cm
499 Kč 399 Kč

Čtyřboký dětský stan s motivy nákladních aut Tatra potěší všechny malé fanoušky aut! Lze snadno složit i rozložit a je vhodný k použití jak doma, tak i venku.

iPlay Stan Pirát s tunelem 170x112x94 cm
449 Kč 399 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem pirátů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Wiky Domek/stan Krtek 95x72x102cm v krabici
779 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský domek s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka a jeho kamarádů. Domek mohou mít děti postavený v letních měsících nejen na zahradě, ale může zdobit i dětský pokoj. Do domečku se vejdou až dvě děti. Je vyroben z vanilového materiálu s plastovou konstrukcí.

Badabulle Anti-UV stan TEPEE Jungle
1 290 Kč

MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané přebalovací tašky, žídličky značky Badabulle s kódem MDL7CZ10 (platí od 13. 7. do 19. 7. 2020 nebo do vyprodání zásob)!

Skládací stan od značky Badabulle pro vnitřní i venkovní použití. Stan je vybaven pohodlnou měkkou dekou, která je vodotěsná a chrání před vlhkostí od země. Kompaktní provedení usnadňuje skladování.

iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnocení: 4,4
330 Kč 289 Kč

Akce

Barevný stan autobus pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Stan je postaven za několik sekund, má zezadu vchod a shora otvor pro lepší proudění vzduchu.

Bino Stan barevné kuličky

Bino Stan barevné kuličky

Hodnocení: 3,2
835 Kč 589 Kč

Barevný stan pro děti s motivy barevných kuliček. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Bino Stan TeePee, béžovo-modrý
2 149 Kč 1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento stan – teepee je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí a úkrytu. Děti milují skrýše, vytváří si kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Ludi Stan s bazénem anti-UV pro miminko-25%
1 099 Kč 819 Kč

Akce

Bazének se stanovou stříškou je ideální doplněk na pláž pro rodinu s miminkem. Použití je velmi jednoduché - pouze odhrnete písek na ploše odpovídající velikosti vnitřního průměru bazénku a ten do ní vložíte. Pak už jen stačí bazén naplnit vodou.

iPlay Stan auta s tunelem

iPlay Stan auta s tunelem

Hodnocení: 4,1
430 Kč 369 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem aut pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan s tunelem - jednorožci
759 Kč 379 Kč

Skvělý barevný stan s tunelem s motivem jednorožce pro vaše aktivní děti. Stan s tunelem můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spousty zábavy.

iPlay Stan hrací s terčem-24%

iPlay Stan hrací s terčem

Hodnocení: 4,7
499 Kč 379 Kč

Akce

Tento dětský stan je nejen krásným příbytek na doma i ven. Jeho součástí jsou i 2 zábavné hry s míčky. Z jedné strany má stan terč se suchým zipem na házení tří míčků. Z druhé strany jsou otvory pro házení plastových míčků.

Bino Stan poník

Bino Stan poník

Hodnocení: 3,5
599 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevný stan s obrázkem princezny a poníka pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele je oblíbeným místem pro hraní i odpočinek. Hry se skrýšemi, schovávačkami a domečky pomáhají v rozvíjení dětského imaginárního světa a podporují také děti v samostatnosti.

Djeco Látkový domeček Francouzský venkov
1 780 Kč 1 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Romantnický domeček ve stylu Francouzského venkova bude skvělým hracím místem pro vaše děti. Domeček můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Teddies Stan 2ks s tunelem

Teddies Stan 2ks s tunelem

Hodnocení: 4,9
1 539 Kč 1 079 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Super sada dvou stanů s tunelem v barevném provedení. Děti sadu využijí jako hrací centrum ve větším pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Stany mohou být spojeny tunelem nebo stát odděleně.

iPlay Stan rytířský hrad

iPlay Stan rytířský hrad

Hodnocení: 4,7
409 Kč

Barevný stan rytířský hrad je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan Dino s tunelem

iPlay Stan Dino s tunelem

Hodnocení: 4,3
449 Kč 439 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem dinosaurů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Little Dutch Tee pee - zelená
2 309 Kč

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy nejen se svými kamarády, ale i s rodiči.

Dino Tatra stan s tunelem 112x94x170 cm
749 Kč 719 Kč

Dětský veselý stan s tunelem s motivy nákladních aut Tatra potěší všechny malé fanoušky aut! Lze snadno složit i rozložit a je vhodný k použití jak doma, tak i venku.

iPlay Stan hrad pro malé rytíře
439 Kč 329 Kč

Stan hrad pro malé rytíře má rozměry cca 75 × 75 × 160 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku nebo v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

BAYO Dětský stan Bayo barevný
227 Kč

Dětský barevný stan Bayo. Stan je perfektním úkrytem pro děti, má dveře a dvě okna. V létě jej můžete využít na zahradě, v zimě např. v pokojíčku. Děti mohou mít své vlastní království či úložnu pro své hračky. Stan lze rychle složit i rozložit. Praktický obal na zip je součástí balení.

PLAYTO Dětský indiánský stan teepee PlayTo modrý
775 Kč

Dětský indiánský stan zvaný také týpí PlayTo. Snad každé dítě si rádo staví improvizované stany s pomocí židlí, stolu a dek, u nás máte vystaráno. Díky našemu týpí bude mít váš malý indián svůj vlastní úkryt, ve kterém si bude moct užít soukromí nebo naopak pozvat své nejlepší kámoše.

PLAYTO Dětský stan PlayTo 3v1 oranžovo-modrý
714 Kč

Krásný dětský stan PlayTo 3v1 je trojdílnou sadou, skládájící se ze dvou samostatných stanů propojených plazícím tunelem. Snad každé dítě si rádo staví improvizované stany s pomocí židlí, stolu a dek, u nás máte vystaráno.

Teddies Stan 95x95x90cm

Teddies Stan 95x95x90cm

Hodnocení: 4,7
639 Kč 509 Kč

Super skladný stan v barevném provedení děti využijí jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Do stanu se vejdou pohodlně 2 děti a tak si spolu užijí spousty závaby při hraní.

Bino Stan Kočár pro princezny-42%
779 Kč 449 Kč

Akce

Stan pro princezny a jejich kamarády ozdobí každý dívčí pokojíček. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

iPlay Tunel rovný

iPlay Tunel rovný

Hodnocení: 4,7
299 Kč

Skvělý barevný tunel pro vaše aktivní děti. Tunel můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání v něm užijí spoustu zábavy.

Teddies Tunel ke stanu 46x180cm polyester/kov
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prolézací tunel ke stanu v barevném provedení mohou děti využít také jako skvělou schovávačku v pokojíku nebo na zahradě. Na jedné straně jsou připraveny šňůrky na připevnění tunelu ke stanu.

Mikro hračky Stan domeček 96x69x103 cm-28%
799 Kč 569 Kč

Akce

Vytvořte si svůj vlastní domeček v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu vstupních dveří do růžového domečku a je uzavíratelný na suchý zip.

Teddies Tunel polyester 45x110cm v tašce
369 Kč 319 Kč

Barevný tunel je skvělým hracím prostorem samostatně i jako doplněk k dětským stanům. Tunel můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské stany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské stany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské stany akce.