Intex 45642 Domeček hrad 95x75x107cm-46%
499 Kč 269 Kč

Akce

Barevný dětský hrací stan, lze využít jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Děti mají rády skrýše, schovávačky a malé domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

John Stan jednorožec-28%

John Stan jednorožec

Hodnocení: 4,5
499 Kč 359 Kč

Akce

Dětský látkový stan s motivem jednorožce. Na zahradu nebo do baráku, hodí se všude! I děti si potřebují občas zalézt do své skrýše a díky tomuto stanu to není žádný problém. Je snadno složitelný a zabere minimum místa.

iPlay Stan s kuličkami poník-25%
670 Kč 499 Kč

Akce

Tento krásný stan s motivem poníka si děti ihned zamilují. Součástí balení je také 100 plastových kuliček v různých odstínech růžové. Stan krásně doplní každý holčičí pokojíček.

Mikro hračky Stan prodejna 96x69x103 cm-31%
799 Kč 549 Kč

Akce

Vytvořte si svůj vlastní obchod v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzavíratelný na suchý zip.

Woody Dětský stan Teepee-33%

Woody Dětský stan Teepee

Hodnocení: 4,3
1 349 Kč 899 Kč

Akce

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Díky voděodolnému materiálu ve spodní části podložky je však možné umístit stan za slunných dnů i na terasu či trávník před domem.

iPlay Stan s kuličkami podmořský-23%
650 Kč 499 Kč

Akce

Tento krásný stan s podmořským motivem si děti ihned zamilují. Součástí balení je také 100 plastových kuliček v různých odstínech modré, a tak stačí se jen vrhnout do bezpečných mořských hlubin!

iPlay Stan princeznovský zámek-33%
599 Kč 399 Kč

Akce

Barevný stan zámek je ideálním domeček pro vaše malé princezny. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Ludi Stan s bazénem anti-UV pro miminko-25%
1 099 Kč 819 Kč

Akce

Bazének se stanovou stříškou je ideální doplněk na pláž pro rodinu s miminkem. Použití je velmi jednoduché - pouze odhrnete písek na ploše odpovídající velikosti vnitřního průměru bazénku a ten do ní vložíte. Pak už jen stačí bazén naplnit vodou.

iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnocení: 4,4
330 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevný stan autobus pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Stan je postaven za několik sekund, má zezadu vchod a shora otvor pro lepší proudění vzduchu.

Mondo Mondo stan Spiderman Garden s taškou 28428
485 Kč 436 Kč

Akce

Dětský stan MONDO Spiderman 120×120×87 cmDětský stan Spiderman od italského výrobce Mondo je nádherný stan pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Dětský stan je vyhotoven v pěkné modro-červené kombinaci s motivem oblíbené pohádky Spiderman, kterou znají děti po celém světě.

iPlay Stan hrací s terčem-24%

iPlay Stan hrací s terčem

Hodnocení: 4,8
499 Kč 379 Kč

Akce

Tento dětský stan je nejen krásným příbytek na doma i ven. Jeho součástí jsou i 2 zábavné hry s míčky. Z jedné strany má stan terč se suchým zipem na házení tří míčků. Z druhé strany jsou otvory pro házení plastových míčků.

Mondo CARS 28395
390 Kč 360 Kč

Akce

Dětský stan MONDO CARS 28395Moderní plážový/zahradní stan, který oceníte především tehdy, když cestujete k moři s malými dětmi. Pro své rozměry a váhu je vhodný i pro cestování na dovolenou letadlem. Stan je vyroben z polyesteru, podlaha z polyetilenu.

Mondo Mondo stan Cars Pop Up Mondo s okrouhlou taškou 28394
609 Kč 578 Kč

Akce

Dětský stan Pop up MONDO Cars 85×85×95 cmDětský stan Cars Pop Up od italského výrobce Mondo je nádherný stan pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Dětský stan je vyhotoven v pěkné červeno-žluté kombinaci s motivem oblíbené animované série Cars (Auta), kterou znají děti po celém světě.

Bino Stan Kočár pro princezny-42%
779 Kč 449 Kč

Akce

Stan pro princezny a jejich kamarády ozdobí každý dívčí pokojíček. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Mikro hračky Stan domeček 96x69x103 cm-28%
799 Kč 569 Kč

Akce

Vytvořte si svůj vlastní domeček v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu vstupních dveří do růžového domečku a je uzavíratelný na suchý zip.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské stany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské stany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské stany akce.