Ludi Stan pro děti anti-UV Express
1 059 Kč 969 Kč

Přenosný univerzální stan s UV faktorem 50+. Originální skládací mechanismus umožňuje stan rychle a jednoduše složit i rozložit pouhým zatáhnutím za šňůrku. Kompaktní tvar po složení do přenosné tašky vám umožní vzít stan s sebou kamkoli potřebujete.

Teddies Stan 95x95x90cm

Teddies Stan 95x95x90cm

Hodnocení: 4,7
639 Kč 509 Kč

Super skladný stan v barevném provedení děti využijí jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Do stanu se vejdou pohodlně 2 děti a tak si spolu užijí spousty závaby při hraní.

John Pop Up stan Paw Patrol

John Pop Up stan Paw Patrol

Hodnocení: 4,8
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský látkový stan v licenci Paw Patrol. Na zahradu nebo do baráku, hodí se všude! I děti si potřebují občas zalézt do své skrýše a díky tomuto stanu to není žádný problém. Je snadno složitelný a zabere minimum místa.

Ludi Nafukovací hrací stan Kočička
1 369 Kč 1 099 Kč

Nafukovací hrací stan, ohrádka a prolézačka je vhodný pro děti od 6 měsíců. Zajišťuje tak bezpečné místo pro hry vašeho dítěte. Motiv kočičky se jistě zalíbí vašemu dítěti.

L.O.L. Surprise! Fashion Stage
1 179 Kč

Novinka

Uspořádej si vlastní fashion show s L.O.L. Surprise! Fashion Stage. Zadní strana je ozdobená stylovým obrázkem panenky L.O.L. Surprise! Foto stěnu okamžitě rozložíš i složíš a můžeš před ní fotit panenky nebo svoje selfie.

John POP UP stan Frozen

John POP UP stan Frozen

Hodnocení: 4,6
489 Kč 449 Kč

Dětský stan s motivem pohádky Ledové království je nezbytným doplňkem na zahradu nebo do pokojíku. Děti jej využijí i na dovolené nebo prázdninách u babiček. Sestavení a rozebrání stanu proběhne během pár vteřin.

John POP UP stan na hraní Cars
499 Kč

Dětský stan s motivem animovaného filmu Cars je nezbytným doplňkem na zahradu nebo do pokojíku. Děti jej využijí i na dovolené nebo prázdninách u babiček. Sestavení a rozebrání stanu proběhne během pár vteřin.

L.O.L. Surprise! Stan na hraní
899 Kč

Novinka

Stan na hraní s motivem panenek L.O.L. Surprise! je nezbytným doplňkem na zahradu nebo do dívčího pokojíčku. Děti jej využijí i na dovolené nebo prázdninách u babiček. Sestavení a rozebrání stanu zabere pár vteřin, ale zábava s ním bude nekonečná.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské stany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské stany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské stany akce.