Woody Dětský stan Teepee-33%

Woody Dětský stan Teepee

Hodnocení: 4,3
1 349 Kč 899 Kč

Akce

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Díky voděodolnému materiálu ve spodní části podložky je však možné umístit stan za slunných dnů i na terasu či trávník před domem.

iPlay Stan hrad pro princezny
439 Kč

Stan hrad pro princezny má rozměry cca 75 × 75 × 160 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku nebo v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Bino Stan barevné kuličky

Bino Stan barevné kuličky

Hodnocení: 3,2
835 Kč 589 Kč

Barevný stan pro děti s motivy barevných kuliček. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Bino Stan poník

Bino Stan poník

Hodnocení: 3,8
599 Kč 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barevný stan s obrázkem princezny a poníka pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele je oblíbeným místem pro hraní i odpočinek. Hry se skrýšemi, schovávačkami a domečky pomáhají v rozvíjení dětského imaginárního světa a podporují také děti v samostatnosti.

Bino Stan Kočár pro princezny-42%
779 Kč 449 Kč

Akce

Stan pro princezny a jejich kamarády ozdobí každý dívčí pokojíček. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Paradiso Stan růžový

Paradiso Stan růžový

Hodnocení: 4,8
769 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Růžový plážový stan s pěkným potiskem srdíček a hvězdiček. Stan můžete použit samostatně nebo v kombinaci s pískovištěm nebo balónky. Stan se snadno skládá a rozkládá. Dodáváno s taškou pro skladování.

Mikro hračky Stan domeček 96x69x103 cm-28%
799 Kč 569 Kč

Akce

Vytvořte si svůj vlastní domeček v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu vstupních dveří do růžového domečku a je uzavíratelný na suchý zip.

Little Dutch Tee pee - růžová
2 299 Kč

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy nejen se svými kamarády, ale i s rodiči.

John POP UP stan Frozen

John POP UP stan Frozen

Hodnocení: 4,6
489 Kč 449 Kč

Dětský stan s motivem pohádky Ledové království je nezbytným doplňkem na zahradu nebo do pokojíku. Děti jej využijí i na dovolené nebo prázdninách u babiček. Sestavení a rozebrání stanu proběhne během pár vteřin.

Bino Stan - víla

Bino Stan - víla

Hodnocení: 4,5
555 Kč 329 Kč

V prodeji od 1. 10.

Stan pro děvčátka s motivem víly. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

iPlay Čarodějnický stan
469 Kč 429 Kč

Novinka

Každá čarodějnice potřebuje mít vlastní strašidelné doupě. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

L.O.L. Surprise! Fashion Stage
1 179 Kč

Novinka

Uspořádej si vlastní fashion show s L.O.L. Surprise! Fashion Stage. Zadní strana je ozdobená stylovým obrázkem panenky L.O.L. Surprise! Foto stěnu okamžitě rozložíš i složíš a můžeš před ní fotit panenky nebo svoje selfie.

L.O.L. Surprise! Stan na hraní
899 Kč

Novinka

Stan na hraní s motivem panenek L.O.L. Surprise! je nezbytným doplňkem na zahradu nebo do dívčího pokojíčku. Děti jej využijí i na dovolené nebo prázdninách u babiček. Sestavení a rozebrání stanu zabere pár vteřin, ale zábava s ním bude nekonečná.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské stany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské stany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské stany akce.