Intex 45642 Domeček hrad 95x75x107cm-46%
499 Kč 269 Kč

Akce

Barevný dětský hrací stan, lze využít jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Děti mají rády skrýše, schovávačky a malé domečky. Vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

John Stan jednorožec-28%

John Stan jednorožec

Hodnocení: 4,5
499 Kč 359 Kč

Akce

Dětský látkový stan s motivem jednorožce. Na zahradu nebo do baráku, hodí se všude! I děti si potřebují občas zalézt do své skrýše a díky tomuto stanu to není žádný problém. Je snadno složitelný a zabere minimum místa.

iPlay Stan s kuličkami poník-25%
670 Kč 499 Kč

Akce

Tento krásný stan s motivem poníka si děti ihned zamilují. Součástí balení je také 100 plastových kuliček v různých odstínech růžové. Stan krásně doplní každý holčičí pokojíček.

Mikro hračky Stan prodejna 96x69x103 cm-31%
799 Kč 549 Kč

Akce

Vytvořte si svůj vlastní obchod v podobě plátěného stanu a užijte si tak spousty zábavy. Stan navíc vytvoří dětem své vlastní místo na hraní či na odpočinek a dotvoří dětský pokojíček. Vchod má podobu turniketu do supermarketu a je uzavíratelný na suchý zip.

iPlay Stan s kuličkami podmořský-23%
650 Kč 499 Kč

Akce

Tento krásný stan s podmořským motivem si děti ihned zamilují. Součástí balení je také 100 plastových kuliček v různých odstínech modré, a tak stačí se jen vrhnout do bezpečných mořských hlubin!

iPlay Stan Teepee

iPlay Stan Teepee

Hodnocení: 4,4
699 Kč

Stan teepee o velikosti cca 120 × 120 × 150 cm. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Teddies Stan plážový 145x100x88cm
409 Kč 299 Kč

Super skladný plážový stan v modré barvě. Lze jej využít i jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Do stanu se vejdou pohodlně 2 děti a tak si spolu užijí spousty závaby při hraní.

iPlay Tunel rovný

iPlay Tunel rovný

Hodnocení: 4,7
299 Kč

Skvělý barevný tunel pro vaše aktivní děti. Tunel můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání v něm užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan beruška s tunelem
440 Kč 409 Kč

Barevný stan beruška s tunelem je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan autobus

iPlay Stan autobus

Hodnocení: 4,4
330 Kč 289 Kč

Akce

Barevný stan autobus pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Stan je postaven za několik sekund, má zezadu vchod a shora otvor pro lepší proudění vzduchu.

Ludi Stan pro děti anti-UV Express
1 059 Kč 969 Kč

Přenosný univerzální stan s UV faktorem 50+. Originální skládací mechanismus umožňuje stan rychle a jednoduše složit i rozložit pouhým zatáhnutím za šňůrku. Kompaktní tvar po složení do přenosné tašky vám umožní vzít stan s sebou kamkoli potřebujete.

iPlay Stanová sestava 5v1

iPlay Stanová sestava 5v1

Hodnocení: 4,5
1 099 Kč 949 Kč

Barevná stanová sestava 5v1 pro vaše aktivní děti. Sestavu můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.

Intex 48632 Frozen 2 Hrací domeček
2 499 Kč 1 119 Kč

Úžasný nafukovací domeček v designu Frozen 2 potěší každého fanouška tohoto filmu. Stačí ho nafouknout a hned je oáza klidu na světě. Můžete ho umístit ven na zahradu nebo z něj udělat doplněk do pokojíčku.

iPlay Stan poník s tunelem

iPlay Stan poník s tunelem

Hodnocení: 4,5
429 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem poníka a princezny pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Ohrádka

iPlay Ohrádka

Hodnocení: 4,1
359 Kč

Barevná praktická ohrádka pro vaše aktivní děti. Ohrádku můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.

Bino Stan TeePee, béžovo-modrý
2 149 Kč 1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento stan – teepee je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí a úkrytu. Děti milují skrýše, vytváří si kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry.

Djeco Látkový domeček Francouzský venkov
1 780 Kč 1 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Romantnický domeček ve stylu Francouzského venkova bude skvělým hracím místem pro vaše děti. Domeček můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan s tunelem a míčky
1 139 Kč 979 Kč

Dětský stan s tunelem ve veselých barvách se stane oblíbenou součástí zahrady či dětského pokojíčku. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy. Součástí jsou plastové míčky.

iPlay Stan Pirát s tunelem 170x112x94 cm
449 Kč 399 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem pirátů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Dino Tatra dětský stan 112x94x112cm
499 Kč 399 Kč

Čtyřboký dětský stan s motivy nákladních aut Tatra potěší všechny malé fanoušky aut! Lze snadno složit i rozložit a je vhodný k použití jak doma, tak i venku.

iPlay Stan auta s tunelem

iPlay Stan auta s tunelem

Hodnocení: 4,2
430 Kč 369 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem aut pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Wiky Domek/stan Krtek 95x72x102cm v krabici
779 Kč 599 Kč

Dětský domek s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka a jeho kamarádů. Domek mohou mít děti postavený v letních měsících nejen na zahradě, ale může zdobit i dětský pokoj. Do domečku se vejdou až dvě děti. Je vyroben z vanilového materiálu s plastovou konstrukcí.

iPlay Stan rytířský hrad

iPlay Stan rytířský hrad

Hodnocení: 4,7
409 Kč

Barevný stan rytířský hrad je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stan s tunelem - jednorožci
759 Kč 379 Kč

Skvělý barevný stan s tunelem s motivem jednorožce pro vaše aktivní děti. Stan s tunelem můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spousty zábavy.

iPlay Stan hrací s terčem-24%

iPlay Stan hrací s terčem

Hodnocení: 4,8
499 Kč 379 Kč

Akce

Tento dětský stan je nejen krásným příbytek na doma i ven. Jeho součástí jsou i 2 zábavné hry s míčky. Z jedné strany má stan terč se suchým zipem na házení tří míčků. Z druhé strany jsou otvory pro házení plastových míčků.

Teddies Stan 2ks s tunelem

Teddies Stan 2ks s tunelem

Hodnocení: 4,9
1 539 Kč 1 079 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Super sada dvou stanů s tunelem v barevném provedení. Děti sadu využijí jako hrací centrum ve větším pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Stany mohou být spojeny tunelem nebo stát odděleně.

iPlay Stan - hrad Dino

iPlay Stan - hrad Dino

Hodnocení: 4,4
499 Kč

Barevný stan hrad s motivem dinosaurů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

ZOPA Stan s tunelem s míčky
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský stan pro malé objevitele nabízí venkovní i vnitřní využití. Děti zaujme pestrými barvami, třemi různými vchody a okénky. Stan je uzpůsobený pro tři děti. Součástí balení je i sada 100 míčků.

iPlay Stan Dino s tunelem

iPlay Stan Dino s tunelem

Hodnocení: 4,3
449 Kč 439 Kč

Barevný stan s tunelem s motivem dinosaurů pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Little Dutch Tee pee - zelená
2 309 Kč

Stan je vhodnou hračkou především do interiéru, kde navozuje dětem pocit bezpečí, úkrytu a vymezuje jejich soukromé území. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy nejen se svými kamarády, ale i s rodiči.

Dino Tatra stan s tunelem 112x94x170 cm
749 Kč 719 Kč

Dětský veselý stan s tunelem s motivy nákladních aut Tatra potěší všechny malé fanoušky aut! Lze snadno složit i rozložit a je vhodný k použití jak doma, tak i venku.

Teddies Stan 95x95x90cm

Teddies Stan 95x95x90cm

Hodnocení: 4,7
639 Kč 509 Kč

Super skladný stan v barevném provedení děti využijí jako hrací stan v pokojíku nebo na zahradě v letních dnech. Do stanu se vejdou pohodlně 2 děti a tak si spolu užijí spousty závaby při hraní.

iPlay Stan rodinný dům

iPlay Stan rodinný dům

Hodnocení: 4,8
330 Kč 289 Kč

Barevný stan rodinný dům je skvělé hrací místo pro vaše děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Teddies Tunel ke stanu 46x180cm polyester/kov
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prolézací tunel ke stanu v barevném provedení mohou děti využít také jako skvělou schovávačku v pokojíku nebo na zahradě. Na jedné straně jsou připraveny šňůrky na připevnění tunelu ke stanu.

Teddies Tunel polyester 45x110cm v tašce
369 Kč 319 Kč

Barevný tunel je skvělým hracím prostorem samostatně i jako doplněk k dětským stanům. Tunel můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě.

iPlay Stan s tunelem

iPlay Stan s tunelem

Hodnocení: 4,4
449 Kč 399 Kč

Skvělý barevný stan s tunelem pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání v něm užijí spoustu zábavy.

Bino Prolézací stan slon

Bino Prolézací stan slon

Hodnocení: 4,6
899 Kč 539 Kč

Prolézací stan slon s tunelem, se kterým si děti užijí spoustu zábavy a radosti z objevování nových prostorů. Sloní stan je přístupný tunelem i bočními dveřmi.

iPlay Stan Indiánský 100x100x135 cm
359 Kč

Indiánský stan je skvělý příbytek na hraní pro vaše malé dohrodruhy. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

John Pop Up stan Paw Patrol

John Pop Up stan Paw Patrol

Hodnocení: 4,8
489 Kč

Dětský látkový stan v licenci Paw Patrol. Na zahradu nebo do baráku, hodí se všude! I děti si potřebují občas zalézt do své skrýše a díky tomuto stanu to není žádný problém. Je snadno složitelný a zabere minimum místa.

Ludi Nafukovací hrací stan Kočička
1 369 Kč 1 099 Kč

Nafukovací hrací stan, ohrádka a prolézačka je vhodný pro děti od 6 měsíců. Zajišťuje tak bezpečné místo pro hry vašeho dítěte. Motiv kočičky se jistě zalíbí vašemu dítěti.

iPlay Bazén s 50 kuličkami
389 Kč 329 Kč

Dětský bazének s 50ti kuličkami s motivy zvířátek. Bazének není určený na vodu. Můžete jej však použít doma v pokojíku nebo v létě venku na zahradě. Děti si při hraní v něm užijí spoustu zábavy.

iPlay Domek s ohrádkou

iPlay Domek s ohrádkou

Hodnocení: 4,6
529 Kč 479 Kč

Barevný domek s ohrádkou pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

iPlay Stanová sestava 7v1

iPlay Stanová sestava 7v1

Hodnocení: 4,3
1 199 Kč 1 139 Kč

Barevná stanová sestava 7v1 pro vaše aktivní děti. Sestavu můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní užijí spoustu zábavy.

iPlay Dětské látkové tunely
509 Kč

Skvělé barevné tunely pro vaše aktivní děti. Tunely můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti se v nich mohou schovávat nebo honit a užít si tak spoustu zábavy.

iPlay Stany s tunelem

iPlay Stany s tunelem

Hodnocení: 4,2
669 Kč 659 Kč

Barevná dvojice stanů spojená tunelem pro vaše aktivní děti. Stan můžete použít doma v pokojíku ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy.

Bino Krteček Stan Domeček

Bino Krteček Stan Domeček

Hodnocení: 4,5
699 Kč 449 Kč

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele – stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého dítěte.

Ludi Maxi stan Savana

Ludi Maxi stan Savana

Hodnocení: 4,9
989 Kč 929 Kč

Zajímavý stan v designu afrického domečku. Jeho výška 1,4m umožňuje, aby v něm nejen seděly, ale i stály. Možné používat venku i vevnitř, venku chrání děti před větrem i sluncem. Skladné složení do přenosné tašky. Rozměry: 110×110×140cm, vhodné od 2 let věku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské stany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské stany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské stany akce.