ZOPA Zábrana na postel Monna, Animal Beige - zánovní

ZOPA Zábrana na postel Monna, Animal Beige - zánovní

Zánovní
ZOPA Zábrana na postel Monna uchrání dítě před pádem z postele, takže se rodiče nemusí bát nechat dítě pár minut bez dozoru. Snadná montáž, manipulace i údržba – lze ji jednoduše složit a vzít s sebou na cesty. Celý popis

default
default
default
890 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
861 Kč
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1414792001

Recenze (0)

Lucie P.
2.1.2020
Ověřený nákup
Přišla nám se špatným dílem, nebylo ji možné sestavit. Novou nám nezaslali, prý na novou nemám nárok když tohle bylo rozbalené zboží a tudíž o cca sto korun levnější.... před tím, než mi ji.poslali ji nikdo nekontroloval, byl u ní přiložen dopis a faktura od paní přede mnou, měla stejný problém a kupovala si také rozbalené zboží. Tudíž jsem byla min. 3. zákazník, kdo si tuhle zábranu koupil!!!!??