Pátek Martin: Svatební diář - Plánování svatby od A do Z

Značka: Náš kód: 100004961808

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Pátek Martin: Svatební diář - Plánování svatby od A do Z

Svatební diář – Plánování svatby od A do Z – v knižním šubru Tento nový Svatební diář je vylepšeným a rozšířeným vydání původního Svatebního diáře Smart, se kterým úspěšně plánovalo svoji svatbu již přes 20 000 nevěst. Celý popis

324

399 Kč
324 Kč
-18%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004961808

Popis

Popis produktu

Svatební diář – Plánování svatby od A do Z – v knižním šubru

Tento nový Svatební diář je vylepšeným a rozšířeným vydání původního Svatebního diáře Smart, se kterým úspěšně plánovalo svoji svatbu již přes 20 000 nevěst.

Svatební diář je dodáván v nádherné krabičce – odolném knižním šubru.

Se Svatebním diářem máte kontrolu nad vším, co je nutné kolem svatby zařídit. Zbavte se obav i stresu a postupujte jednoduše krok za krokem při plánování Vaší svatby.

Proč nevěsty milují kromě ženicha i svatební diář?

Výběr ze 7 oblíbených titulních barev uvnitř.

Průvodce všemi 16 svatebními tématy, které musí každá nevěsta zařídit.

Včetně 14 denního diáře na 12 měsíců s variabilním začátkem.

Co si do Svatebního diáře zapíšete?

– Individuální kalendář – 8 pozic pro úkoly na každý den v roce. Celkem tedy 2920 polí se sloupcem pro odškrtnutí.

– Rozpočet – celkem 120 nákupních položek s uvedením ceny a celkového stavu útraty (mezisoučtu).

– Seznam hostů – průměrně 224 hostů, pokud se kalkuluje s tím, že může být na 1 položce třeba 2 osoby jako pár.

– Organizace dne – k dispozici 57 časových milníků pro přesnou časovou organizaci.

– Ostatní tematické záložky obsahují kontaktní formuláře pro zapsaní údajů na Vaše potenciální dodavatele, řádkované listy a prázdné listy na náčrtky a lepení obrázků dle toho, co je potřeba řešit.

S čím Vám Svatební diář pomůže?

Věnuje se především Vám a přípravě celé Vaší svatby. Budete mít o všem přehled a nic Vám neunikne. Je zde podrobně popsaných 16 svatebních témat, které musí řešit každá nevěsta s množstvím vyplňovacích formulářů, stránek na Vaše poznámky, vlepování fotografií a malůvky.

1. záložka – Téma ohledně stanovení termínu, obecný celoroční harmonogram s odškrtáváním a individuální kalendář na 12 měsíců s 8 pozicemi na každý kalendářní den.

2. záložka – Téma stanovení místa obřadu, druhy obřadů, ceny obřadů, formulář na kontakty obřadních míst, místo pro poznámky.

3. záložka – Rozpočet – kolik průměrně stojí 1 host, jaké jsou nejčastější ceny základních svatebních potřeb, dostatek kolonek na zapisování svatebních nákupů, poznámky.

4. záložka – Seznam hostů, svědci a dárky pro svatební hosty – koho zvát na svatbu, jak jsou na tom svědci, mnoho tipů na dárečky pro hosty, formuláře na podrobné informace pro více jak 200 svatebních hostů.

5. záložka – Svatební oznámení, rozepsané běžné a moderní formy svatebních oznámení + tip na hezké svatební oznámení zdarma.

6. záložka – Šaty a svatební doplňky pro nevěstu a ženicha, jak začít, jak vybírat šaty, na co si dát velký pozor, ceny, oblečení pro ženicha, doplňky, kontaktní formuláře na salony, prostor pro poznámky a nákresy.

7. záložka – Fotograf a kameraman, foto versus video, jaké jsou ceny na trhu, na co se zeptat a nezapomenout, seznam fotografií na odškrtnutí, abyste na žádnou nezapomněli + doplnění vlastních fotografií. Samozřejmě kontaktní formuláře na fotografy a kameramany.

8. záložka – Restaurace, svatební menu a výzdoba – Jaké jsou zvyky, kdo co platí, Tradiční svatební menu + 6 dalších tipů na osvědčené svatební kombinace. Prostor pro vytvoření vlastního menu, dietní stránka pro výjimky z menu, kontaktní formuláře na restaurace, prostor pro nakreslení zasedacího pořádku.

9. záložka – Afterparty a výzdoba – jak zařídit a

  • počet stran: 248
  • produkt: Kroužková vazba
  • datum vydání: 18.9.2018
  • šířka: 160mm
  • výška: 30mm
  • hmotnost: 464g
  • ISBN: 978–80–905672–1–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%