10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Pohádkové učení R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Evropa na talíři R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Pohádkové učení R50

Balení Albi elektronické tužky s interaktivní knihou Pohádkové učení. Vydejte se na cestu za poznáním s tímto unikátním výukovým systémem. Albi tužka 2.0 přináší nová vylepšení v čele se zabudovaným bluetooth pro připojení bezdrátových sluchátek a repráčku. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Evropa na talíři R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Evropa na talíři R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Evropa na talíři R50

Balení Albi elektronické tužky s interaktivní knihou Evropa na talíři. Vydejte se na cestu za poznáním s tímto unikátním výukovým systémem. Albi tužka 2.0 přináší nová vylepšení v čele se zabudovaným bluetooth pro připojení bezdrátových sluchátek a repráčku. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Elektronická Albi tužka R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Evropa na talíři R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Elektronická Albi tužka R50

Oblíbená Albi tužka v novém designu a s novými funkcemi. Ergonomický tvar se lépe drží v ruce malým i větším dětem, stejně tak i dospělým. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50

Balení Albi elektronické tužky s interaktivní knihou Zvířátka v ZOO. Vydejte se na cestu za poznáním s tímto unikátním výukovým systémem. Albi tužka 2.0 přináší nová vylepšení v čele se zabudovaným bluetooth pro připojení bezdrátových sluchátek a repráčku. Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi knížkami z edice Kouzelné čtení.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 1 - 3. vydání Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 1 - 3. vydání

3.vydání Zpívánek 1 – jednoho z nejoblíbenějších titulů Kouzelného čtení. Kniha v novém kabátku s ilustracemi Ilony Komárkové obsahuje dvanáct lidových písniček včetně barevných tónů, které si děti mohou samy přehrát pomocí ikony piana.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ My First English Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Albi tužka a Zvířátka v ZOO R50
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ My First English

Nechte děti naučit se anglicky s touto knížkou. Malí čtenáři se naučí anglicky poznávat, mluvit, ale i zpívat. A to bez jediného slova v češtině! Učební pomůcka určená pro předškolní děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Atlas světa Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Atlas světa
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Atlas světa

Interaktivní kniha Atlas světa vaše děti zábavnou formou seznámí se všemi kontinenty a oceány naší zeměkoule. Tato kniha obsahuje osm různých map. Obrázky na mapách vám ukážou, jaká zvířata, stavby či jiné zajímavosti. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Doprava Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Atlas světa
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Doprava

Kniha o dopravě nejen pro kluky, ale pro všechny děti, které zajímá toto téma. Kapitoly jsou členěny do 8 zajímavých témat. Děti se mohou dozvědět i řadu technických detailů o fungování nejrůznějších strojů, učí se bezpečnosti v silničním provozu, naučí se dopravní značky a dozví se spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 3 Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Atlas světa
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Zpívánky 3

Zpívánky 3 jsou dalším pokračováním úspěšných vydání Zpívánek. Kniha je určena pro nejmenší děti od 3 let. Kniha obsahuje dvanáct mezi dětmi nejoblíbenějších lidových písniček včetně barevných not, které si děti mohou samy přehrát pomocí Kouzelného piana.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro školáky Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro školáky
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro školáky

Nejrozsáhlejší kniha z edice Kouzelného čtení vás hravou formou provede 17 poučnými kapitolami lidského poznání. Pomůže dětem získat všeobecný přehled vhodný nejen do školy.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Svět zvířat Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro školáky
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Svět zvířat

Interaktivní kniha Svět zvířat vaše děti zábavnou formou seznámí se zvířaty z celého světa. Kniha vás provede osmi různými prostředími z naší planety, jako je les, savana, poušť, moře a další. Na každé straně se dozvíte, jaká zvířata v daném prostředí žijí, jak se jmenují, jaké zvuky vydávají a čím jsou zajímavá. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Lidské tělo Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Encyklopedie pro školáky
Albi KOUZELNÉ ČTENÍ Kniha Lidské tělo

Interaktivní průvodce po lidském těle. Nechejte děti postupně objevovat jednotlivé části a soustavy lidského těla. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po a rozhodl se prozkoumat zajímavé, tajemné a zároveň zábavné lidské tělo. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL