Fit-day Plant based smoothie BANANA-COCONUT 600 g
575 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

FIT-DAY Plant based smoothie BANANA-COCONUT je kombinací přírodního zdroje bílkovin z hrachu a rýže se 100% sušeným ovocem.


Extra Silhouette 24 porcí
449 Kč
+ doprava zdarma

Extra Silhouette je instantní nápoj pro rychlejší spalování tuků a odstraňování vody z problematických partií. Tento nápoj obsahuje L-karnitin, Yerba Maté, patentovanou složku Cacti-Ne a je doplněný o chrom a beta-karoten.


Good Nature Express Diet - dezert s vanilkovou příchutí 24 g
74 Kč
+ doprava zdarma

Vysoce proteinový lahodný dezert s vanilkovou příchutí s nízkým obsahem tuků a bohatý na bílkoviny udrží tělo ve stavu ketózy v rámci proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta. Jedná se o potravinu určenou na proteinovou dietu se sníženou energetickou hodnotou.


Chia Shake Dietní koktejl 450 g
399 Kč
+ doprava zdarma

Dietní koktejl je proteinový nápoj s chia semínky, který přispívá k normálnímu spalování tukových zásob.


Family In Detox ananasový 14 porcí
649 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Family In Detox ananasový je enzymatický živý nápoj pro štíhlou linii a detoxikaci.


Sunwarrior Protein Classic vanilkový 750 g
999 Kč
+ doprava zdarma

Protein Classic vanilkový je vyroben z klíčícího endospermu (vnitřní živné pletivo rostlin) a z otrub syrové naklíčené celozrnné hnědé rýže, a je tak ideálním doplněk při udržování optimální hmotnosti, budování svalové hmoty a pro doplnění energie.


Good Nature Express Diet - kuřecí nugety 28 g
74 Kč
+ doprava zdarma

Express Diet – instantní kuřecí nugety bohaté na bílkoviny a vlákninu s nízkým obsahem tuku a sacharidů dokážou tělo zasytit a zároveň ho udrží ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Good Nature Express Diet - Dezert s čokoládovou příchutí 25,5 g
74 Kč
+ doprava zdarma

Express Diet – dezert s čokoládovou příchutí s nízkým obsahem cukru a tuku je bohatý na bílkoviny. Tento dezert je vhodný, když máte chuť na něco sladké, ale zároveň si chcete udržet metabolizmus ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.