Kodak Mini Shot Combo 3 Retro Yellow (C300RY)

Kodak Mini Shot Combo 3 Retro Yellow (C300RY)

Stylový instantní fotoaparát vaše zážitky téměř okamžitě promění na 10Mpx fotografie o rozměrech 7,62 × 7,62 cm. Kodak Minishot Combo 3 Retro je vybavený LCD displejem na kterém můžete fotografie před tiskem kontrolovat. Fotografie jsou díky technologii D2T2 – 4 PASS odolné proti poškození a vyblednutí. Nechybí selfie zrcátko a množství kreativních režimů. Celý popis

Barva

default
default
Od prodejce MALL
3 890 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
3 690 Kč

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2546076001

Popis

Klíčové vlastnosti Kodak Minishot Combo 3 Retro

 • Technologii termosublimačního tisku D2T2 – 4 PASS 
 • Aplikace Kodak Instant Printer
 • 10Mpx fotografie o rozměrech 7,62 × 7,62
 • LCD displej
 • Automatický blesk
 • Retro design
Kodak Minishot Combo 3 Retro

Fotografie, které skutečně vydrží

Minishot Combo 3 Retro využívá pokročilou technologii termosublimačního tisku D2T2 – 4 PASS, která vytváří krásné a dlouhotrvající fotografie. Tisk funguje tak, že se na papír postupně nanáší 3 barvy (žlutá, purpurová a azurová), které následně laminuje, díky čemuž dobře odolává otiskům prstům, vodě a vlhkosti. Výsledná fotografie disponuje až 16,7 miliony barev, které díky použité technologii časem neblednou.

Kodak Minishot Combo 3 Retro

Kodak Minishot Combo 3 Retro funguje i jako fototiskárna

Neomezujte se jen na právě pořízené fotografie – aplikace Kodak Instant Printer umožňuje propojení fotoaparátu se smartphonem, tabletem či sociálními sítěmi a následný tisk vybraných fotografií. Kromě toho můžete vytvářet koláže, tisknout pasovky či vizitky a pořizovat snímky z videa. Bezplatná aplikace je k dispozici na Google Play / App Store a propojuje se pomocí Bluetooth.

Kodak Minishot Combo 3 Retro

Kodak Minishot Combo 3 Retro

Dáme selfie?

Kodak Minishot Combo 3 Retro je na přední straně opatřen zrcátkem, které usnadňuje pořizování selfie fotografií, protože vždycky uvidíte, co snímáte. Zejména při skupinových fotkách vás určitě potěší možnost nastavení časovače a vzdálené spouště, které nabízí doprovodná aplikace.

Kodak Minishot Combo 3 Retro

Kvalitní materiál do alba

Tento stylový instantní fotoaparát vytváří fotografie o rozměrech 7,62 × 7,62 cm v krásném rozlišení 10 Mpx, které si rozhodně užijete. Automatické ostření, nastavení expozice i vyvážení bílé zaručí komfortní proces focení a velmi kvalitní výsledky, které se budou vyjímat v albu i na lednici.

Kodak Minishot Combo 3 Retro

Šikovný i intuitivní

Kodak Minishot Combo 3 Retro je opatřený praktickým světlým 1,7″ LCD displejem, který umožňuje jako kontrolu fotografie před tiskem, tak jednoduché ovládání celého fotoaparátu. Ve výbavě nechybí ani výkonný automatický blesk, který si snadno poradí i s horšími světelnými podmínkami.

Kodak Minishot Combo 3 Retro

Buďte kreativní

Kodak pamatuje na to, že každého baví něco jiného a proto dává Kodak Minishot Combo 3 Retro k dispozici kreativní filtry a režimy focení, aby si na své přišel každý. Ze svých fotografií tak můžete udělat třeba skicu, natónovat je do modra, do sépie či rovnou zbavit barev pro slušivý retro efekt.

Vlastnosti

 • Instantní fotoaparát pořizuje fotografie v 10Mpx kvalitě
 • Vytištěná fotografie má velikost 7,62 × 7,62 cm a je odolná vůči otiskům prstů, vodě i blednutí na světle
 • Praktický LCD displej umožňuje náhled a editaci fotografií před tiskem
 • Aplikace Kodak Instant Printer umožňuje Bluetooth propojení se smartphonem či jiným zařízením a následný tisk fotografií
 • Ve výbavě nechybí selfie zrcátko a vestavěný blesk

Obsah balení

 • Kodak Minishot Combo 3 Retro
 • MicroUSB kabel pro nabíjení

Odkazy