Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100055174430

70mai Dash Cam Pro Plus se zadní kamerou 70mai RC06

70mai Dash Cam Pro Plus se zadní kamerou 70mai RC06

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kamera do auta 70mai Dash Cam Pro Plus nabízí záznam ve vysoké kvalitě 2K +, WiFi, GPS, G-senzor, parkovací režim, možnost připojení zadní kamery a řadu dalších funkcí. Celý popis
3 490 Kč
Prodává PM FORTIS
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 490 Kč
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

70mai Dash Cam Pro Plus se zadní kamerou 70mai RC06

Kamera do auta 70mai Dash Cam Pro Plus

Ohromující zázanm 2K+

Vynikající kvalita obrazu s vysokým rozlišením 2K+ (2592×1944), zachycující poznávací značky, dopravní značky a další důležité detaily na cestě.

70mai Dash Cam Pro Plus+ 2K kamera do auta

Zadní kamera

Kamera do auta 70mA Dash Cam Pro Plus + v balení spolu se zadní kamerou 70mA Rear Camera RC06. V dvoukanálovém režimu si přední kamera zachovává 2K kvalitu videa a zadní kamera nahrává video v kvalitě Full HD 1080p.

70mai Dash Cam Pro Plus+ pripojeni zadni kamery

5-megapixelový snímač Sony

70mai Dash Cam Pro Plus+ je vybaven obrazovým snímačem SONY IMX335, což z něj činí mimořádnou kameru pro vaše nahrávání.

70mai Dash Cam Pro+ SONY senzor

Výkonné noční vidění

70mai Pro Plus používá ke snížení obrazového šumu objektiv s clonou f=1,8, který používá technologii 3D Dynamic Noise Reduction a inteligentním algoritmem AI. To dává autokamere 70mai Dash Cam Pro Plus+ vynikající výkon při slabém osvětlení a poskytuje jasný obraz za každých okolností.

70mai Dash Cam Pro Plus+ noční videní

24 hodinový parkovací režim

Mějte své auto pod kontrolou. Zabudovaný G-senzor dokáže detekovat náhle otřesy nebo kolize, když vaše auto stojí odparkované a automaticky začne nahrávat, aby zachytilo všechny potenciální události. Pokud je zaznamenáno nouzové video, Autokamera vás po opětovném zapnutí upozorní hlasovým upozorněním. Pro využití této funkce je nutné dokoupit 70mai Hardwire Kit (70mai Hardwire Kit se prodává samostatně a není součástí balení).

70mai Dash Cam Pro Plus parkovaci rezim

Pokročilé asistenční systémy pro řidiče (ADAS)

Systém ADAS detekuje vaše okolí a pomocí hlasových výstrah vás varuje před bezpečnostními problémy.

70mai Dash Cam Pro Plus system ADAS

Zabudované GPS

Monitoruje a zobrazuje údaje o cestě v reálném čase včetně času, rychlosti (km/h, mph) a souřadnic. Sleduje přesné místo nehody, pokud by k ní mělo dojít, což je rozhodující pro pomoc na silnici a pojistné události.

70mai Dash Cam Pro Plus kamera do auta s GPS

Ovládání v aplikaci a sdílení záznamů

Připojte se k aplikaci 70mai pomocí vlastní WiFi z autokamery, přes kterou můžete kameru nastavovat, ovládat a taky spravovat, stahovat a sdílet své záběry.

V případě nehody se jednoduše podělte o své záběry s pojišťovnou, abyste dosáhli efektivnější likvidaci. Sdílejte své videozáznamy z jízdy přímo na sociální média včetně Youtube, Facebook, Instagram, atd., Uchovejte si vzpomínky kdekoli.

70mai aplikace