DJI OSMO Pocket

DJI OSMO Pocket

DJI OSMO Pocket je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. Je vybaven kamerou pořizující fotografické snímky v rozlišení 12 MPx a video v rozlišení 4K/60 fps. Vestavěná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled z kamery a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu. Celý popis
9 690 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
6 490 Kč
-33%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Skladem 2 kusy

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
3.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1355985

Popis

Klíčové vlastnosti DJI OSMO Pocket

 • Vestavěná kamera
 • Kombinace mobility a stability
 • Snímky v rozlišení 12 Mpx
 • 4K video při 40 sn./s
 • Vestavěná dotyková obrazovka

DJI OSMO Pocket znamená dva v jednom

DJI OSMO Pocket je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. Je vybaven kamerou pořizující fotografické snímky v rozlišení 12 Mpx a video v rozlišení 4K/60 fps. Vestavěná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled z kamery a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu. S nejmenší ruční kamerou s 3osou stabilizací Osmo Pocket od DJI se každá chvíle může změnit ve filmový zážitek.

DJI OSMO Pocket

Zaznamenejte svůj život v ohromující kvalitě

S Osmo Pocket můžete během několika vteřin sdílet své zážitky odkudkoliv, kdykoliv. Osmo Pocket z vašich momentek vytvoří dech beroucí obrazy života. K produktu je k dispozici zcela nová aplikace DJI Mimo, která umožňuje v režimu Story vytváření videoklipů v profesionální kvalitě. K dipozici jsou i inteligentní režimy jako Active Track, Panorama, Motionlapse a Timelaps, které poskytují vše, co potřebujete k vytvoření dokonalých výstupů.

DJI OSMO Pocket

Vyprávějte nový příběh

Režim Story využívá kombinaci přednastavených natáčecích vzorů a pohybů kamery tak, aby vám pomohl vytvořit profesionální záběry kdykoliv budete chtít. Videa pak můžete doplnit exkluzivními filtry a soundtracky a vdechnout jim tak unikátní atmosféru. DJI Mimo je tím pravým nástrojem pro natáčení, střih a sdílení úžasných momentek.

Pokročilé možnosti

Osmo Pocket zdokonaluje zážitek z fotografování díky intuitivním funkcím a umožňuje absolutní kontrolu. Režim Pro vás nechá ručně měnit parametry kamery jako jsou clona, ISO a rychlost závěrky. Výkonný obrazový procesor zachycuje fotografie v RAW formátu a videa ve formátu D-Cinelike, které si zachovávají velké množství detailů pro následnou postprodukci.

Robustní nástroj pro úpravu

DJI Mimo byl vyvinut pro všechny úrovně uživatelů, kteří chtějí profesionálně upravovat své záběry. My Story vám umožňuje videím vdechnout určitou atmosféru pomocí šablon, filtrů, hudby a vodoznaků, stačí jedno kliknutí. Dále Osmo Pocket automaticky detekuje a nasvítí scénu se zhoršenými světelnými podmínkami pro dosažení správné expozice.


DJI OSMO Pocket

FPV režim

Akci zachyťte z vlastní perspektivy. Kamera v režimu FPV kopíruje orientaci závěsu a vy tak můžete natočit stabilizované a napínavé akční záběry.

DJI OSMO Pocket

ActiveTrack

Prstem označte objekt a funkce Aktive Track jej začne inteligentně sledovat. V režimu Selfie se automaticky spustí FaceTrack, který vás udržuje v záběru.

DJI OSMO Pocket

3×3 Panorama

Funkce pro fotografování dech beroucích krajin. 3×3 panorama pořizuje snímky ve vysokém rozlišení a s ohromujícími detaily.

DJI OSMO Pocket

Motionlapse

Krásný den zachytíte v jediném záběru. Funkce Timelapse změní hodiny ve vteřiny, pohyb kamery pak dodá záběru dramatický efekt.

Vlastnosti

 • Díky 1/2,3 palcovému snímači se zorným úhlem 80 ° a clonou f/2,0 pořizuje fotografie s ohromujícími detaily
 • Rozlišení videa je 4K Ultra HD: 3 840 × 2 160 při 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 sn./s a 100 Mb/s či FHD: 1 920 × 1080 při 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 sn./s
 • Fotoaparát pořizuje fotografie v rozlišení 4000 × 3000 a ukládá ve formátu JPEG / JPEG+DNG
 • Stabilizovaný závěs má ovladatelný rozsah otáčení – 230 ° až + 50 °, rozsah klopení: – 95 ° až + 50 ° a rozsah klonění ± 45 ° při maximální ovladatelné rychlosti 120 ° / s
 • Je napájený LiPo akumulátorem s kapacitou 875 mAh / 6,738 Wh (7,7 V), která vydrží až 140 min a nabíjí se 73 min

Dodávané příslušenství

 • Přepravní pouzdro
 • Kabel USB-C
 • Redukce USB-C
 • Redukce Lightning

Technické parametry

Velikost snímače 1/2,3
Efektivní počet pixelů 12 Mpx
Světelnost objektivu f/2
Paměťová karta MicroSD
Maximální kapacita karty 256 GB
Formát videa MP4 / MOV (MPEG-4 AVC/H.264)
Počet snímků/s(videosekvence) 60p
Minimální čas závěrky 1 / 8000 s
Maximální čas závěrky 8 s
ISO rozsah 100 – 3200
Max. rozlišení videosekvence 3840 × 2160 bodů
Hmotnost 116 g
Šířka 121,9 mm
Výška 36,9 mm
Hloubka 28,6 mm
Barva černá

Odkazy