Eltrinex LS500 GPS

Hodnocení: 5 4 hodnocení Značka: Eltrinex Náš kód: 1203823

Doprava zdarma

Eltrinex LS500 GPS

Záznamová kamera do auta s 2K rozlišením, G-senzor pro detekci nárazu, 2,7" dotykový LCD, detekce pohybu, magnetické uchycení k držáku, varování před radary a nebezpečnými místy Celý popis

4590
5 4
4 590 Kč včetně RP a DPH
Zaplaťte, až si zboží doma rozbalíte Chci vědět více

3 uživatelské recenze

Hodnocení: 5
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

S kamerou jsem zatím velice spokojen a splňuje vše, co jsem hledal u obdobného výrobku jiného výrobce a kde jsem bohužel musel pro několikanásobné různé závady odstoupit od smlouvy. Zároveň velice…

Hodnocení: 4
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Je to v pohodě autokamera. Hlavně rychloupínání je fajn. Akorát jsem asi zvyklejší na kvalitnější záznam - GoPro či Note 8 a obecně HD a 4K filmy. Asi nejvíc mi vadí, že např. při jízdě mezi stromy…

Hodnocení: 5
 • Jiří Č., Ivančice

lepší než jsem doufal

Popis

Popis produktu

 • 2K rozlišení videa 2304×1296P,2560×1080P,2304×1296P,1920×1080HDR,1280×720P
 • 170° úhel záběru
 • Procesor Ambarella A7LA50
 • 2.7" LCD
 • GPS
 • Databáze POI, radary, železniční přejezdy
 • Slot na paměťovou kartu o kapacitě 8 GB – 64 GB, Class 10, MicroSD
 • Mikrofon, reproduktor
 • Li-Pol baterie
 • Micro USB

Autokamera Eltrinex LS500 GPS je vybavena osvědčeným rychloupínacím magnetickým držákem s napájením, vycházející z modelu LS400, který se stal vítězem srovnávacího testu asistenční služby ÚAMK. Díky chytrému řešení držáku odpadá nutnost neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel. Kameru stačí do držáku lehce zasunout a automaticky dojde k zapnutí kamery a zahájení záznamu. Po odpojení kamery z držáku dojde automaticky k ukončení záznamu a jejímu vypnutí. Tuto vlastnost ocení zejména řidiči, kteří neradi ponechávají ve vozidle bez dozoru cenné předměty.

Kamera je osazena GPS přijímačem. Umožňuje proto zobrazovat aktuální rychlost vozidla, hlídat a upozorňovat na její překročení (s přednastavenou rezervou) a informovat o směru jízdy (sever, severovýchod, a pod.)

Detekce POI bodů je novou funkcí, která upozorňuje řidiče na místa s častým výskytem policejních kontrol, statických kamer apod. Navíc dokáže kamera Eltrinex LS500 GPS upozorňovat i na železniční přejezdy a zvýšit tak pozornost řidiče na těchto rizikových místech.

Inteligentní funkce detekce jízdních pruhů povyšují kameru Eltrinex LS500 GPS z pasivního záznamníku provozu na aktivního pomocníka řidiče. Kamera dokáže pomocí zvukové signalizace informovat o vybočení z jízdního pruhu a tím zabránit havárii způsobené například mikrospánkem. Při dlouhé jízdě je možno využít také hlasového varování, které řidiči doporučí po určité době jízdy udělat přestávku.

Díky technologii WDR a nově přepracované optice došlo ke zvýšení kvality obrazu a ostrosti zaznamenávaného videa v rozlišení až 2K. Čitelnost dopravních značek a přehlednost dopravní situace umožňuje snadno odhalit viníka dopravní nehody či jiného zaznamenaného incidentu. Kamera je vybavena funkcí „nočního vidění“, pomocí které zvyšuje kvalitu obrazu i v situacích s nízkou hladinou světla (např. šero, průjezd tunelem a podobně). Samozřejmostí je i kvalitní záznam zvuku. Kamera podporuje paměťové karty o kapacitě až 64 GB.

Eltrinex LS500 GPS komunikuje s uživatelem kompletně v českém jazyce a disponuje širokou škálou užitečných funkcí. Umožňuje do videa ukládat datum a čas, a to jak přímo do záznamu, tak i do názvu uloženého souboru. Díky tomu lze videa snadno archivovat a vyhledávat. Záznam může probíhat ve smyčce – záznamy jsou pak děleny na menší díly, kdy starší díly jsou následně přemazávány novějšími. S využitím této funkce není třeba myslet na zaplnění karty a videa mazat – vše se provádí automaticky.

Důležité video je možné stiskem jednoho tlačítka ochránit proti přepsání. Aktivovat lze také funkci detekce otřesů, video je pak automaticky ochráněno jakmile dojde k zachycení otřesu nebo nárazu (například dojde-li k havárii a řidič musí řešit jiné, důležitější věci, kamera video z havárie bezpečně uloží a ochrání proti přepsání).

Pro úspornější záznam lze aktivovat režim detekce pohybu. Kamera v tomto režimu pozastaví nahrávání v situacích, kdy detekuje pouze statický obraz. Kameru je také možno nouzově využít jako fotoaparát, například pro pořízení snímků z místa autonehody.

Obsah balení:

 • kamera do automobilu Eltrinex LS500 GPS
 • magnetický držák s přísavkou na okno
 • nabíječka do auta s microUSB konektorem
 • polarizační filtr
 • manuál.

Rozměry:

 • 90 × 52 × 40 mm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ rozlišení Full HD
Max. rozlišení videosekvence 2304 x 1296 bodů
Velikost LCD 2.7 "
mini USB ano
USB ano
Vodotěsnost ne
HDMI výstup ano
Typ výměnné paměti microSD / microSDHC
Outdoor/venkovní ne
Do auta ano
Šířka 90 mm
Výška 52 mm
Hloubka 40 mm
Barva černá