Insta360 ONE R (Twin Edition)

Insta360 ONE R (Twin Edition)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Modulární akční kamera. 4K/60fps mod s širokoúhlým objektivem a Super 5.7K/30fps mod s duálním 360° objektivem. Stabilizace obrazu FlowState. 1.3" velký dotykový displej. USB-C konektor. Slot pro MicroSD kartu do velikost až 1TB. Vodotěsné provedení – do 5 metrů. Robustní design. Celý popis
Partner: CZC.CZ
11 917 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
11 490 Kč

Již se neprodává

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067429825

Popis

Insta360 ONE R (Twin Edition)

Sestavte si svou akční kameru. Insta360 ONE R Twin Edition je kompletně modulární – od baterie až po objektiv. Spolu s ní tak můžete natáčet klasická FPV videa ve vysoké kvalitě s použitím 4K širokoúhlého objektivu nebo použijte duální 360° objektiv se Super 5.7K rozlišením a natáčejte jedinečná 360° videa. A pokud vám nebude stačit 70 minut natáčení, nacvakněte baterii s dvojnásobnou kapacitou.

  • Stupeň krytí IPX8 do hloubky až 5 metrů.
  • Navržena pro bezpečné a efektivní tlumení nárazu.
  • Objektiv je zabezpečen krytkou, který ochrání vnitřní elektroniku kamery.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Máte 2 možnosti

  • 4K Širokoúhlý Mod

Mod se širokoúhlým objektivem a 1/2.3-palcovým CMOS čipem je tou správnou volbou pro klasické FPV akční video. Zapněte špičkovou stabilizaci FlowState a natáčejte ve 4K a 30fps nebo 8× slow-motion video ve FullHD 200fps.

  • Mod s Duálním 360° Objektivem

Když prostě chcete natočit všechno kolem sebe. Tento mod je osazen dvěma objektivy a natáčí video v rozlišení Super 5.7K a 30fps nebo 4× slow-motion video v 3K 100fps. Se stabilizací FlowState a funkcí pro automatické vyrovnávání horizontu dostanete video jako z gimbalu nebo dronu. Je jen na vás kam kameru připevníte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Uděláte dojem

Vychytané funkce jako SlowMotion nebo Hyperlapse všem zaručeně vyrazí dech. Ve studiu Shot Lab, které je součástí mobilní aplikace, můžete snadno vytvářet složité záběry pomocí šablon. Zkuste natočit Stop Motion video nebo zdeformujte 360° video a ukažte, jak běžíte po miniaturní planetě s šablonou Roll Planet.

Nejlepší Aplikace pro 360° Video

Mobilní aplikace Insta 360 ONE R nabízí nejlepší rozhraní pro stříhání a úpravu 360° videa. Propracovaná umělá inteligence funkce FlashCut pro analýzu záznamu automaticky vybere ve složitém 360° videu ty nejzajímavější momenty a navrhne vám celou řadu klipů, které pak můžete během několika chvilek sestříhat a okamžitě sdílet na sociálních sítích.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Modulární akční kamera. 4K/60fps mod s širokoúhlým objektivem a Super 5.7K/30fps mod s duálním 360° objektivem. Stabilizace obrazu FlowState. 1.3" velký dotykový displej. USB-C konektor. Slot pro MicroSD kartu do velikost až 1TB. Vodotěsné provedení – do 5 metrů. Robustní design.