10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1300966

LAMAX C9 GPS (s hlášením radarů)

LAMAX C9 GPS (s hlášením radarů)

SkyShowtime zdarma
AKCE: Získejte dodatečnou slevu 20 % s kódem LAMAX251 v košíku (platí do 10.12. nebo do vyprodání zásob)!
Záznamová kamera do auta C9 GPS (s hlášením radarů), až 2K rozlišení, 2,7" LCD displej, široký úhel záběru 150°, CZ menu, funkce WDR pro ještě lepší obraz, LDWS, GPS s detekcí rychlostních radarů, noční vidění, funkce časové smyčky, zamykání záznamu, G-senzor, microSDHC až 64GB, detekce pohybu, plán odpočinku, jednoduchá instalace a ovládání.
Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
2 690 Kč
Zboží od: MALL
2 690 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
Použité / jiní prodejci
S novou kartou za

Popis

Autokamera LAMAX C9

Průkazné záběry pro bezpečnější kilometry ve dne i v noci

LAMAX C9
Pokud jde o bezpečí vaše a vašich blízkých, nesmiřte se s kompromisem. LAMAX C9 je náš nejmodernější a nejlepší model kamer do auta. Vybavili jsme ji chytrými funkcemi, např. upozorňování na rychlostní radary nebo varování při vyjetí z pruhu, které vám ušetří peníze a starosti a pomohou se vyhnout potenciálně nebezpečným situacím při chvilkové nepozornosti. Stanete-li se účastníky dopravní nehody, záznam na videu v rozlišení až 2K vám může posloužit jako důkazní materiál. LAMAX C9 vám bude spolehlivým společníkem při všech cestách. Jednoduchá instalace a zcela intuitivní ovládání jsou samozřejmostí. Vysoké rozlišení zajistí více detailů a tedy lepší průkaznost

LAMAX C7
Záznam s vyšším rozlišením je bez diskuse užitečnější. LAMAX C9 zaznamenává video v rozlišení až 2560×1080 bodů. Díky tomu jsou SPZ ostatních vozidel zcela zřetelné, stejně jako tváře řidičů. Širokoúhlý objektiv se záběrem 150° zachytí veškeré dění na vozovce v obou směrech i na přilehlém chodníku a v blízkém okolí. Díky snímkovací frekvenci 30 sn./s nečiní kameře problém vše detailně zaznamenat i při rychlém pohybu. Nenechte si zbytečně dát pokutu

LAMAX C7
S kamerou LAMAX C9 v autě vás nezaskočí pevné ani úsekové radary, kamera včas upozorní na blížící se radar vizuálně na displeji a zároveň i hlasově, a to česky. Chytrý GPS modul zaznamenává vaši aktuální polohu a vydá kameře pokyn k upozornění v ideálním okamžiku v závislosti na rychlosti pohybu. Ve své databázi má LAMAX C9 rychlostní radary z 37 evropských zemí a další jsou průběžně doplňovány. Při dlouhé nezáživné jízdě nebo na cestách do jiných zemí vám může být užitečná funkce upozorňování na příliš rychlou jízdu. Kamera vás vizuálně i zvukově upozorní, pokud třeba z nepozornosti maximální povolenou rychlost překročíte. Zřetelný obraz za světla i za tmy

LAMAX C7
Vyrážíte za šera a nevracíte se po setmění? Ve špatných světelných podmínkách mohou nastat problémy s rozpoznáváním předmětů nebo značek na videozáznamu. LAMAX C9 ale takovým neduhem netrpí. Špičková optika a noční režim zaručují průkaznost nahrávek i při nízké hladině osvětlení. Široký dynamický rozsah (WDR) navíc slibuje lepší zřetelnost dopravních značek, SPZ a jiných objektů při rychlých přechodech mezi světlem a stínem, například při vjezdu do tunelu nebo potkávání aut v protisměru za jízdy v noci. Snadná montáž a nejkvalitnější zpracování

LAMAX C7
Palubní kamera LAMAX C9 je vmžiku připravená s vámi vyrazit. Díky praktické základně není nutné kameru pokaždé znovu upevňovat na sklo. Kameru stačí nasunout do úchytu a můžete jet. Svým moderním elegantním provedením se navíc stane ozdobou vaší palubní desky. Pohodlné ovládání zajišťuje TFT displej o úhlopříčce 2,7 palce. Prostředí je kompletně v češtině, na výběr máte i více než 10 dalších jazyků. Kritické nahrávky pod zámkem

LAMAX C7
Kamera do auta dnes slouží víceméně jako černá skříňka. U modelu LAMAX C9 se nemusíte ani při delší cestě bát, že by jí v nejnevhodnějším okamžiku došla paměť. Kamera ukládá celý průběh jízdy, přičemž po zaplnění paměti začne automaticky přepisovat záznamy od nejstaršího. To však v žádném případě neznamená, že přijdete o důležité důkazy. Záznam můžete kdykoli stiskem tlačítka uzamknout a máte jistotu, že zůstane zachovaný. Totéž zařídí automaticky senzor přetížení v případě prudké změny rychlosti nebo směru pohybu. Můžete se tedy soustředit na bezpečnou jízdu a o případné důkazy se postará vaše kamera. Bezpečí i při dlouhé jízdě

LAMAX C7
Pro vaši větší bezpečnost jsme kameru LAMAX C9 vybavili chytrým systémem LDWS (Lane Departure Warning System), který vás zvukem i obrazem upozorní na opuštění jízdního pruhu. Asistenci lze nastavit v rozpětí od rychlosti 20 do 100 km/h. To znamená, že vás nebude rušit v pomalém provozu a běžných manévrech ve městě či v kolonách, ale může vás uchránit tragických následků mikrospánku na dálnici. Bránit se únavě vám pomůže i plán odpočinku. Tato funkce vás bude pravidelně upozorňovat, že je vhodný čas dát si pauzu. 

Cyklické natáčení – Kamera nahrává po kratších časových úsecích, které jednotlivě ukládá a při zaplnění paměti začne nejstarší sekvence přepisovat. Paměť karty vám tedy nikdy nedojde.

Zamykání záběrů – Důležité nebo zajímavé záběry, které si chcete uchovat, můžete před pozdějším automatickým přemazáním jednoduše ochránit stiskem tlačítka.

Detekce pohybu – Bojíte se o svůj zaparkovaný vůz? Při stálém napájení se kamera automaticky aktivuje při pohybu v jeho blízkosti a zaznamená dění.

G-senzor – Senzor přetížení kontroluje směr a rychlost pohybu. Rozpozná-li případný náraz nebo prudký manévr, uzamkne aktuální záznam proti přepisu.

Inteligentní LDWS – Systém LDWS varuje při vybočení z jízdní dráhy, abyste nesjeli z krajnice, nepřejeli do protisměru nebo neohrozili vozidla ve vedlejších pruzích. Nastavit lze rychlost, od které začne reagovat, aby vás nerušil v městském provozu.

WDR – Široký dynamický rozsah vyvažuje světelnost záběru při rychlém střídání světel a stínů. Projeví se na kvalitě nahrávky například při vjezdu do tunelu nebo při míjení protijedoucích vozidel za tmy.

Jednoduchá instalace – LAMAX C9 se vyznačuje jednoduchostí manipulace. Stačí uchytit držák na čelní sklo, nastavit a poté jenom kameru připojovat a odpojovat podle potřeby. Samozřejmě ji také můžete nechat v autě nastálo.

2K rozlišení – Vysoké rozlišení s maximem detailů znamená průkaznější svědectví. Výkonný snímač produkuje dokonale zřetelný obraz za všech světelných podmínek.

Detekce rychlostních radarů – Více než 37 evropských zemí a tisíce rychlostních radarů a křižovatek s rozpoznáním jízdy na červenou. Naši průběžně aktualizovanou databázi máte v kameře k dispozici a budete tak vždy vědět, kdy mít raději lehčí nohu na plynu.

Noční vidění – Na kameru LAMAX C9 se můžete spolehnout i za špatného světla. Ostrý obraz vám poskytne i za zhoršených podmínek a za tmy.

GPS – Ve speciálním přehrávači si můžete prohlédnout celý průběh jízdy včetně směru, rychlosti a údajů z G-senzoru. Na základě toho je možné snáze určit viníka nehody i v komplikovaných případech, třeba v koloně.

2,7" TFT displej – Ovládání kamery maximálně zjednodušuje perfektně čitelný displej. Uživatelské prostředí kamery je lokalizované do češtiny a dalších více než 10 jazyků.

Široký úhel záběru 150° – Kamera je vybavená širokoúhlým objektivem, který zabírá vše důležité včetně obou jízdních směrů a přilehlého okolí.

Ukazatel rychlosti – Připojte ke kameře GPS modul a na displeji uvidíte také svoji rychlost a směr jízdy.

Plán odpočinku – Přepadá vás při řízení únava? Kamera je vybavená funkcí Plán odpočinku, která vás v pravidelných intervalech vyzve, abyste si udělali přestávku. Neocenitelný pomocník, který vám pomůže oživit pozornost na dlouhých cestách.

Obsah balení:

  • Autokamera LAMAX C9
  • Přísavný držák na sklo s GPS modulem
  • Autonabíječka
  • MicroSD-USB adaptér
  • Manuál a bezpečnostní instrukce
  • Látkový pytlík pro přenos kamery
  • Ubrousek z mikrovlákna
  • Další tiskoviny (samolepky, Facebook karta, registrační karta)