MIO MiVue 786 WiFi

100%
Hodnocení: 5
MIO

MIO MiVue 786 WiFi

100%
Hodnocení: 5
MIO

- 3 roky záruka se službou Door-To-Door
Mio MiVue 786 WiFi je záznamová kamera do auta s Full HD rozlišením a 140° širokým úhlem záběru. Vybavena velkým 2,7" displejem pro snadné ovládání, kvalitním světelným objektivem, G-senzorem pro detekci nárazu a případné uzamčení záznamu v případě nehody. Wi-Fi a možnost přímého streamování jízdy na Facebook či snadných aktualizací firmwaru. Celý popis

4190
5 3
4 790 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
4 190 Kč
U dodavatele
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1092150

Popis

Popis produktu

Váš osobní očitý svědek na cestách – Jezděte, nahrávejte, streamujte

Mio MiVue 785 Mio MiVue 785

Všechny nahrávky nečekaných situací i pěkných vzpomínek na cestu lze jednoduše třídit, analyzovat a archivovat v programu MiVue Manager na počítačích v pohodlí domova. Kromě programu pro správu záznamů a aktualizací zdarma získáte při nákupu kamery MiVue 785 také flexibilní otočný držák a nabíječku do auta.

 • Integrované WIFI – sdílejte nahrávky přes sociální média, záloha videa a podpora správy dvou kamer pomocí aplikace MiVue Pro. Možnost živého vysílání přes Facebook
 • 2,7" (6,9 cm) dotyková obrazovka – nabízí jednoduché ovládání díky intuitivnímu a uživatelsky přátelskému rozhraní.
 • Nahrávání v rozlišení Full HD 1080p rychlostí 30 snímků za sekundu – s nejmodernější technologií H.264 zajišťující kvalitní video s malou velikostí souboru.
 • 140° široký zorný úhel – zachytí každý detail kritických okamžiků.
 • Objektiv F1.8 – poskytuje jasnější a čistší video i za zhoršených světelných podmínek.
 • Vysoce kvalitní optický snímač Sony – pro optimální zobrazení i videozáznam, zejména za špatných světelných podmínek.
 • Upozornění na rychlostní radary – bezplatné měsíční aktualizace informací o radarech po celou dobu životnosti vašeho zařízení, abyste věděli, kde si dát obzvlášť pozor.
 • GPS záznam – automaticky zaznamená informace o jízdě, včetně rychlosti, směru, nadmořské výšky a zeměpisných souřadnic.
 • Pokročilé asistenční systémy pro řidiče – systém varování před čelním střetem (FCWS), systém varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a systém varování před mikrospánkem řidiče (FA).
 • 3– osý G– Sensor – zaznamenává změnu směru a přetížení, včetně nárazu, zatáček a zrychlení.
 • Otočný držák – držák lze snadno otočit do libovolného úhlu a natočit tak potřebné obrazové důkazy.
 • Parkovací režim – detektor pohybu spustí nahrávaní v zaparkovaném autě i bez přítomnosti řidiče.
 • Přepnutí do režimu fotoaparátu – umožňuje použít palubní kameru jako fotoaparát pro pořízení fotodokumentace autonehody. Snímky obsahují souřadnice GPS, abyste mohli určit přesnou polohu nehody.
 • Rychlostní alarm – zvukový alarm vás upozorní, pokud překročíte nastavený rychlostní limit.
 • Přidávání rychlostních radarů – umožňuje přidat další místa s radary do vašeho zařízení.

Váš očitý svědek na cestách

V určité chvíli budete potřebovat obrazový záznam vaší jízdy. Každý bude. Nikdy nevíte, kdy se stanete účastníkem dopravní nehody, kterou nezaviníte, a bude se řešit zákonná odpovědnost. To je noční můra každého řidiče. Palubní kamera MiVue 786 WIFI vám poskytuje duševní klid a jistotu, že nad vámi na silnici nikdo nezíská neoprávněnou výhodu.

Mimořádná kvalita obrazu – přesný záznam

Kamera MiVue 786 WIFI používá optický snímač Sony a 140° širokoúhlý objektiv, takže umožňuje nahrávat obrazový záznam v naprosto zřetelném rozlišení 1080p full HD s frekvencí 30 snímků/s. Umožní vám zachytit poznávací značky, dopravní značky a značení, které můžete využít pro podporu vaší verze událostí. Nahrává zřetelně i za špatných světelných podmínek.

Jednoduché použití – úspora času

Kamera MiVue 786 WIFI byla navržena tak, aby bylo její použití jednoduché. Stačí vložit SD kartu, připojit ji ke zdroji napájení ve vozidle a kamera začne nahrávat, jakmile nastartujete motor. Díky intuitivním menu s velkými ikonami na dotykové obrazovce je navigace v systému velmi jednoduchá. Jednodušší už být nemůže.

Připojení WIFI – rychlejší, bezdrátový přenos

Soubory rychle a snadno přenesete do aplikace pro chytrý telefon MiVue Pro. Vždy budete mít v telefonu bezpečně uloženou záložní kopii obrazového záznamu. Pokud chcete své zážitky z jízdy sdílet, můžete také vysílat na Facebook. Pro zvýšení pohodlí získáte také bezdrátové aktualizace firmwaru a bezpečnostní kamery.

Bezpečnostní funkce – pro jízdu bez obav

Kamera MiVue 786 WIFI je vybavena upozorněními týkajícími se bezpečnosti, která se aktualizují po dobu životnosti zařízení.

Také je vybavena systémem ADAS (Advanced Driver Assistance System) včetně funkcí varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS), varování před čelním střetem (FCWS) a varování před mikrospánkem řidiče (FA).

G– sensor zaregistruje náhlou změnu pohybu a střet a automaticky spustí tísňový záznam události, který nelze přepsat. Můžete řídit v klidu s vědomím, že vaše palubní kamera dává pozor za vás.

Integrované GPS – nahrávání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích GPS a vaše rychlost; to je v případě potřeby důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky. GPS umožnuje nastavení varování při překročení vámi definované rychlosti.

Kvalitní povrch – vysoká odolnost

Kamera MiVue 786 WIFI je robustní, chytrá a elegantní. Je natolik malá, abyste ji mohli uložit v době, kdy ji nepoužíváte, do odkládací skříňky.

Adaptabilní – přizpůsobí se vašim potřebám

Kamera MiVue 786 WIFI je kompatibilní se zadní kamerou MiVue A20 a společně s ní zajišťuje kompletní bezpečnost, protože nahrává i pohled zadním sklem.

Pokud přidáte kabelově připojenou sadu (např. MiVue Smartbox), palubní kamera bude pro zvýšení bezpečnosti nahrávat i v parkovacím režimu.

Rozměry a hmotnost

87,8 × 52,2 × 31,9 (mm)

100 g

Obsah balení:

 • Mio MiVue 786 WIFI
 • Nabíječka do auta
 • Držák do auta

Video

Mio MiVue 786 Wi-Fi


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ rozlišení Full HD
Max. rozlišení videosekvence

Max. rozlišení videosekvence

Full HD (1920 x 1080)
Velikost LCD 2.7 "
Výstup AV ano
USB ano
Typ výměnné paměti

Typ výměnné paměti

MICRO SDHC/SDXC
Outdoor/venkovní ne
Do auta ano
Šířka 87.8 mm
Výška 52.5 mm
Hloubka 31.9 mm
Hmotnost 100 g
Barva

Barva

černá