Sony FDR-AX53 vloger kit (mikrofon + stativ)

Sony FDR-AX53 vloger kit (mikrofon + stativ)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Špičková kamera určená pro ty nejlepší záběry. Prvotřídní 4K videokamera se stabilizátorem obrazu SteadyShot, rychlým automatickým ostřením, 20× optickým zoomem (30× výkonný) a pokročilými možnostmi ovládání, kvalitní směrový mikrofon s vstupem 3,5 mm jack, napájen alkalickou baterií AA. Celý popis
Partner: CZC.CZ
27 362 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
26 490 Kč

Již se neprodává

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067429796

Popis

Sony videokamera FDR-AX53 vloger kit (mikrofon + stativ)

Objektiv kamery je nově vyvinutý a společně se snímačem obrazu vylepšuje obraz až na úchvatné rozlišení 4K. Velká citlivost při natáčení zejména v místech, kde je snížená viditelnost. Záznam v rozlišení 4K se automaticky převede na nižší rozlišení Full HD, které je možno přehrát na televizoru HD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stabilizace obrazu

SteadyShot – velice pokročilá funkce stabilizace obrazu. Tato funkce kompenzuje rychlé vibrace, které běžně při sportovních disciplínách vznikají. Vaše videa tak nebudou postrádat žádný detail. Inteligentní aktivní režim s pětiosou stabilizací obrazu při režimu snímání v HD kvalitě ještě více vyrovná chvění fotoaparátu, a to i když natáčíte za běhu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rychlé a automatické ostření a skvělý zvuk

Nový algoritmus automatického ostření optimalizuje komunikaci mezi objektivem a obrazovým procesorem, což mimořádně urychluje automatické ostření, a prvotřídní systém předvídání rozsahu automatického ostření neustále ostří na objekt. Nová struktura mikrofonu je navržena tak, aby zachytila plnější zvuk ve vysoké kvalitě s přibližně 40 % méně šumu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Speciální efekty ve videozáznamech

Nahrávejte filmy s vysokou frekvencí snímků (např. 120 sn./s / 100 sn./s (NTSC/PAL)) v rozlišení Full HD. Zpomalený film ukáže úchvatnou kvalitu obrazu každé scény v celé její kráse. Režim časosběrného snímání pořizuje po určitou dobu fotografie se zvoleným intervalem mezi jednotlivými snímky a ze sekvence vytvoříte vysoce kvalitní časosběrné video v rozlišení 4K.

Skvělý zvuk

Vaše dokonalé záběry doplní čistý a zřetelný zvuk, který zajistí mikrofon Sony ECM-CG60. Mikrofon produkuje zvuk profesionální kvality s plynulým, rozšířeným frekvenčním rozsahem, nízkou úrovní šumu a širokým dynamickým rozsahem. Je opatřen vstupem 3,5 mm jack a napájen baterií typu AA nebo ze sítě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Maximálně flexibilní

Ministativ pro komfortnější držení kamery při snímání videa či selfie fotografií, který díky svým ohebným nožkám s protiskluzovými prvky snadno připevníte na  rovné ploše, na větvi stromu, dopravní značce, zábradlí mostu, řídítkách bicyklu, horských kamenech, atd.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Kamera Sony FDR-AX53 je naprosto profesionálním zařízením. Natáčejte ty nejlepší videa, která budou mít ostrý obraz, syté barvy a vysoký kontrast. A to navíc v rozlišení 4K. Vaše videoklipy rázem získají na atraktivitě. Lze do videí aplikovat i velké množství speciálních efektů. Se špičkovou kamerou v balení naleznete praktické pomocníky směrový mikrofon pro ještě lepší zvuk a stativ, který díky jeho konstrukci můžete využit prakticky při každé příležitosti.