Sony Handycam HDR-CX240E Black (HDRCX240EB.CEN)

Sony Handycam HDR-CX240E Black (HDRCX240EB.CEN)

Full HD videokamera Sony Handycam HDR-CX240E Black (HDRCX240EB.CEN) se snadným ovládáním a výkonným 27× optickým zoomem. Stabilizace obrazu SteadyShot se postará o stabilnější obraz a obrazový procesor BIONZ o vylepšenou kvalitu obrazu a citlivý výkon. K dispozici je také Inteligentní automatický režim (iAUTO) Celý popis
Od prodejce MALL
6 799 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
4 490 Kč
-33%

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 632723001

Popis

Zachyťte život tak, jak jej vidíte, a výsledek okamžitě sdílejte. Videokamera Sony Handycam HDR-CX240E Black (HDRCX240EB.CEN) obsahuje výkonný obrazový procesor BIONZ X, snímač CMOS Exmor R a širokoúhlý objektiv ZEISS.

Kvalitnější a rychlejší snímání

Nový obrazový procesor BIONZ X je rychlý, výkonný a snižuje úroveň šumu napříč celým obrazem. Spolupracuje s detailním snímačem CMOS Exmor R® na věrné reprodukci každého aspektu scény s přesnými a přirozenými detaily.


sony handycam cx240Zaplňte celý záběr s objektivem ZEISS

Ať už máte scénu přiblíženou či oddálenou, zachyťte ji s nebývalou přesností a zřetelností. 29,8mm širokoúhlý objektiv Vario-Tessar® od společnosti ZEISS® vám dodá celý snímek přesně tak, jak si jej pamatujete.

Dostaňte se blíž

Potřebujete se dostat blíže k akci? S modelem Sony Handycam HDR-CX240E Black (HDRCX240EB.CEN) to není žádný problém. 27× optický zoom a 54× zoom s čistým obrazem vám umožní přiblížit se až k oněm neocenitelným okamžikům bez ztráty ostrosti.

Snímejte nepřetržitě více než dvě hodiny

Baterie vám umožní užívat si až 130 minut nepřetržitého nahrávacího času. Takže vám nikdy nic neunikne.

Filmy bez otřesů se stabilizací obrazu

Snímejte za pochodu bez otřesů a nárazů. Vestavěná funkce SteadyShot používá snímače pohybu a s jejich pomocí vyrovnává pohyby videokamery během natáčení. Výsledkem je plynulý a stabilní záznam.

Mějte přehled o akci

Zbavte se nejistoty při snímání. 6,8cm (2,4") displej LCD Clear Photo s rozlišením 230 tisíc pixelů poskytuje zřetelný a jasný obraz s vynikajícím kontrastem a širokým pozorovacím úhlem.

Obsah balení:

  • Kamera Handycam HDR-CX240E Black (HDRCX240EB.CEN)
  • Baterie (NP-BX1)
  • Napájecí adaptér
  • HDMI (micro)
  • Kabel USB
  • Příručka

K videokameře doporučujeme dokoupit:
- Paměťové karty
- Brašny, pouzdra, batohy
- Stativy
- Fotodoplňky