Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8732588

Esonic MQ-U350 Záznam zvuku na USB klíčence - další uši, které poslouchají konverzaci a nahrávají, když jsou detekovány během vaší nepřítomnosti plus otg android telefonní kabel

Esonic MQ-U350 Záznam zvuku na USB klíčence - další uši, které poslouchají konverzaci a nahrávají, když jsou detekovány během vaší nepřítomnosti plus otg android telefonní kabel

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
MQ-U350 USB záznamník zvuku zachycuje křišťálově čistý zvuk a má nekonečné množství energie z baterie. Tento inteligentní hlasový záznam je skvělou volbou, když potřebujete zaznamenat dlouhé přednášky, dokumentovat obchodní jednání nebo zachytit výpovědi svědků nebo partnerů plus otg android kabel Celý popis
2 150 Kč
Zboží od: Spy-shop.com
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 150 Kč
S novou kartou za

6.2.2023 - 7.2.2023 na vaší adrese

Popis • VLASTNOSTI PROFESIONÁLNÍ TŘÍDY – Kapacita záznamu 288 hodin | Dlouhotrvající| 25denní pohotovostní režim Baterie v režimu VOS a až 28 hodin v režimu nepřetržitého nahrávání | Možnost nahrávání, když je zapojena pro nabíjení, poskytuje neomezené skryté nahrávání | EMBEDDED SOFTWARE pro nastavení data a času, citlivost hlasové aktivace a nastavení kvality záznamu
 • EASY ONE TOUCH OPERATION – No Confusing Lights or buttons. Simply move the switch to either side to start and stop recording.----Works on Any Mac or Windows Computer.------ In addition to your audio recordings, you can store any files you would like on this device.
 • Hlasem aktivovaný záznamník nebo nepřetržité nahrávání – Nastavte zařízení, kam chcete, a pak na něj zapomeňte. Zapne se, až příště uslyší zvuk, díky funkci aktivace hlasem. Když se zvuk zastaví, skrytý audiorekordér přejde do režimu spánku, aby se šetřila životnost baterie a místo na disku | NASTAVITELNÁ ÚROVEŇ HLASOVÉ AKTIVACE- Pomocí vestavěného softwaru můžete upravit citlivost tak, aby lépe odpovídala zvukovému prostředí | Skutečně kompletní zařízení pro poslech / záznam zvuku
 • NAHRÁVÁNÍ A SNADNÉ PŘEHRÁVÁNÍ — Soubory jsou nahrávány ve formátu MP3 v HD QUALITY, který lze nastavit mezi úrovněmi kvality XHQ a HQ | lze jej přehrát v jakémkoli audio programu včetně iTunes nebo Windows Media Player.
 • 100% ZÁRUKA – Prémiová technická podpora v USA po telefonu, e-mailu nebo živém chatu | ZDARMA Jednoletá záruka v ceně | *****VŠECHNY NÁVODY, TECHNICKÁ PODPORA A INFORMACE O PRODUKTECH JSOU POUZE V ANGLIČTINĚ*****

Hlasem aktivovaný špionážní záznamník Kawtco

Světově nejvýkonnější skrytý flash disk hlasem aktivovaný záznamník je tady!

DISKRÉTNÍ ZVUKOVÉ ZÁZNAMOVÉ ZAŘÍZENÍ AKTIVOVANÉ HLASEM S FUNKCÍ PROFESIONÁLNÍ TŘÍDY

 

 • Baterie s dlouhou výdrží 25 dní v pohotovostním režimu v režimu hlasové aktivace a až 28 hodin v režimu nepřetržitého nahrávání. Příklad: V režimu aktivace hlasem, pokud audiorekordér nahrává dvě hodiny zvuku denně, baterie vydrží přibližně 14 dní.
 • Schopný nahrávat, když je připojen k nabíjení, poskytuje neomezené skryté nahrávání.
 • EMBEDDED SOFTWARE pro nastavení data a času, citlivost hlasové aktivace a nastavení kvality záznamu (Windows)
 • Nastavitelné nastavení kvality záznamu vám umožní vybrat si z PCM, XHQ nebo HQ pro lepší kvalitu zvuku.

 

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ JEDNOU DOTYKKOU

 

 • Žádná matoucí světla nebo tlačítka.
 • Jednoduše přesuňte přepínač na kteroukoli stranu pro spuštění a zastavení nahrávání.
 • Poslouchejte nahrávky na libovolném počítači Mac nebo Windows.
 • Použijte přiložený adaptér „OTG“ k poslechu nahrávek na jakémkoli chytrém telefonu nebo tabletu s podporou „OTG“.
 • Kromě vašich zvukových nahrávek můžete na tomto zařízení ukládat libovolné soubory.

 

NAHRÁVÁNÍ ZVUKU AKTIVOVANÉ HLASEM

 

 • Nastavte zařízení, kam chcete, a zapomeňte na něj. Zapne se, až příště uslyší zvuk, díky funkci aktivace hlasem. Když zvuk ustane, skrytý rekordér přejde do režimu spánku, aby šetřil baterii a místo na disku.
 • Pomocí vestavěného softwaru upravte citlivost aktivace hlasem tak, aby lépe odpovídala zvukovému prostředí.
 • Skutečně kompletní zařízení pro poslech / záznam zvuku

 

Hlavní vlastnosti audio rekordéru

 • Dlouhá výdrž baterie
 • Hlasem aktivovaný a nepřetržitý režim
 • Vestavěný ovládací software
 • Kapacita záznamu 288 hodin
 • Snadné použití
 • Nastavitelná kvalita záznamu a citlivost hlasové aktivace (Windows)
 • „OTG“ kompatibilní
 • Rychlé nabíjení za 2 hodiny

 

 

Když to na vás přijde.....Poslouží jen ti nejlepší!

 

 • Na Spy-shop.com je naším cílem pomoci vám vyřešit váš problém co nejrychleji a nejsnáze poskytnutím nejlepšího dostupného sledovacího zařízení.
 • Veškeré naše špionážní vybavení bylo zkontrolováno a zkontrolováno našimi odborníky na bezpečnost a dohled z hlediska kvality a snadného použití. Pokud nevyhovuje našim standardům, nenabízíme jej.
 • Naši odborníci také vytvořili snadno čitelné a srozumitelné produktové manuály a výuková videa pro naše špionážní vybavení. Spy-shop.com se stává značkou „go to“ pro audio dohled.

 

Představujeme MQ-U350 snadno použitelný profesionální hlasem aktivovaný audio rekordér / nahrávací zařízení

Toto špičkové zařízení pro záznam zvuku aktivovaného hlasem dokáže vyřešit mnoho problémů a shromáždit životně důležité důkazy, které vám zajistí klid, protože víte, že jste chráněni. Vychutnejte si diskrétní záznam zvuku ve vysoké kvalitě v režimu aktivovaného hlasem i v režimu nepřetržitého záznamu. Nejen, že můžete upravit kvalitu zvuku a nastavit datum a časové razítko, můžete snadno upravit citlivost aktivace hlasem, díky čemuž je tento audio rekordér ideální pro většinu zvukových prostředí a situací. I když má velmi dlouhou výdrž baterie, bude nahrávat i při připojení k USB portu počítače nebo k přiložené USB nabíječce.

Nenechte se zmást malými rozměry, tento high-tech audio rekordér má dlouhou výdrž baterie a jeho velká úložná kapacita vám umožní nahrát až 288 hodin zvukových nahrávek.

Hlasem aktivovaný zvukový záznamník KC-350

Super snadno použitelný software pro ovládání a datum a čas (Windows)

Using the embedded software can be helpful in many situations. To set the time and date stamp simply open the software and on a Windows Computer and it will automatically sync to the computers time once you press the start button.

 

You can also increase the quality of the audio being recorded. When on „HQ“ quality the audio recorder will hold about 288 hours of recordings. HQ quality is very good. We have not seen many situations that you would need to change this setting. With „XHQ“ the recording capacity will be about 144 hours and with „PCM“ the recording capacity will be about 24 hours.

 

Úroveň SVOS je úroveň citlivosti aktivace hlasem. Výchozí nastavení „0“ je dobré pro většinu zvukových prostředí, ale pokud je velmi hlasité nebo velmi tiché, můžete toto nastavení změnit a zachytit zvuk, o který se pokoušíte.

 

Nejjednodušší způsob, jak uživatelé MAC používat tento software, je použít k nastavení zařízení počítač se systémem Windows. Stále můžete poslouchat nahrávky na MAC.

 

Zabudovaný ovládací software skryté záznamové zařízení s dlouhou výdrží baterie hlasově aktivované

Extrémně snadno použitelný hlasem aktivovaný záznamník

V horní části audiorekordéru je přepínač polovičního kolečka se zářezem, který ukazuje, v jakém režimu se nachází, a několik malých indikátorů pro rozlišení mezi režimy. Chcete-li aktivovat hlasovou aktivaci, otočte přepínač do polohy " .." a pro nepřetržité nahrávání otočte stejný přepínač do polohy " _ " a pro vypnutí dejte zářez zpět doprostřed. Je to tak snadné!

 

nepřetržité a hlasem aktivované režimy nahrávání zvuku

Super jednoduchý poslech vašich audio nahrávek

Ujistěte se, že je diktafon vypnutý, jednoduše sejměte krytku a zapojte zařízení do USB portu vašeho počítače, chvíli počkejte a objeví se složka, poklepáním na soubor si jej můžete poslechnout. Není potřeba žádný speciální software, protože všechny vaše soubory jsou nahrány ve formátu MP3 a lze je přehrávat prostřednictvím přehrávače médií v počítači.

 

Pokud vlastníte telefon nebo tablet podporující „OTG“, můžete použít přiložený adaptér OTG k poslechu audio nahrávek na vašem telefonu nebo tabletu.

 

indikátor baterie Kawtco audio rekordér

 

DISKRÉTNÍ HLASEM AKTIVOVANÝ ZVUKOVÝ ZÁZNAMNÍK S VÝŽIVOU BATERIE V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU 25 DNÍ!

Náš špičkový rekordér flash disků se právě zlepšil! Díky hlasové aktivaci, 25denní výdrži v pohotovostním režimu a 28hodinovému nepřetržitému nahrávání jde o dosud nejvýkonnější a na funkce nejbohatší zvukový záznamník na palec! Ale není to jen hlasový záznamník; funguje také jako USB disk, což vám umožní ukládat důležité soubory do školy nebo do práce. Tento audio rekordér s flash diskem má schopnost být nastaven do režimu aktivace hlasem nebo režimu nepřetržitého nahrávání pouhým pohybem přepínače, což vám umožní rychle zachytit setkání, i když je zaskočeno.

_________________

Jak funguje hlasem aktivovaný audio rekordér MQ-U350?

V horní části audiorekordéru je přepínač polovičního kolečka se zářezem, který ukazuje, v jakém režimu se nachází, a několik malých indikátorů pro rozlišení mezi režimy. Chcete-li aktivovat hlasovou aktivaci, otočte přepínač do polohy " .." a pro nepřetržité nahrávání otočte stejný přepínač do polohy " _ " a pro vypnutí dejte zářez zpět doprostřed. Je to tak snadné!

_________________

Poslech nahraných souborů je snadný!

Jednoduše sundejte krytku a zapojte zařízení do USB portu vašeho počítače; počkejte několik okamžiků a objeví se složka, poklepáním na soubor si jej poslechněte. Není potřeba žádný speciální software, protože všechny vaše soubory jsou nahrány ve formátu MP3 a lze je přehrávat prostřednictvím přehrávače médií v počítači.

Pokud vlastníte telefon nebo tablet podporující „OTG“, můžete použít přiložený adaptér OTG k poslechu audio nahrávek na vašem telefonu nebo tabletu.

_________________

Snadno stahujte své zvukové soubory do počítače se systémem Windows nebo Mac

Chcete-li stáhnout soubory do počítače, jednoduše přetáhněte zvukové nahrávky na plochu nebo do nové složky, kterou jste vytvořili, což vám umožní snadno uložit nebo sdílet nahrávky.

_________________

POUŽITÍ

Tento profesionální USB diskový audio rekordér je skvělý pro nahrávání konverzací, školních přednášek, obchodních schůzek, verbálních přestupků doma, v práci nebo ve škole. Můžete jej dokonce použít k zaznamenání interakcí případu péče o dítě s vaším bývalým nebo rozvodovým případem. Tento audio rekordér lze použít k záznamu verbálních interakcí s orgány činnými v trestním řízení a je ideální pro nahrávání na cestách nebo jako diktovací zařízení!

_________________

Zahrnuje:

 

 • 1× 8GB hlasový záznamník
 • 1× USB nástěnná nabíječka (barva se může lišit – černá nebo bílá)
 • 1 x kabel „OTG“.
 • 1 x Návod
 • Snadno čitelná stručná příručka a důležité tipy napsané našimi odborníky na produkty

 

Poznámka: Software pro razítko data a času je kompatibilní pouze s počítači se systémem Windows. Uživatelé počítačů Mac mohou potřebovat k počátečnímu nastavení data a času použít počítač se systémem Windows nebo přidat textový soubor.