Dildo - Linguam

Značka: Náš kód: 100000365227
 Dildo - Linguam

Partnerský prodejDoprava zdarma

Dildo - Linguam

Vychutnejte si stimulaci jazykem mnohem intenzivnější a dráždivější. Skleněný jazyk LINGUAM se dostane hluboko a bude smyslně masírovat vaše intimní partie. Celý popis

2295
2 295 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Vychutnejte si stimulaci jazykem mnohem intenzivnější a dráždivější. Skleněný jazyk LINGUAM se dostane hluboko a bude smyslně masírovat vaše intimní partie. Mírně zahnutý konec se postará o příjemnou stimulaci bodu G. Dildo LINGUAM je z tvrzeného skla, které se vyrábí ručně. Je to kvalitní značkové zboží, které je bezpečné a téměř nezničitelné. LINGUAM je hygienická pomůcka doporučována lékaři, je hypoalergenní a snadno se ošetřuje. Možnost zahřívání nebo chlazení ve vodní lázni zvyšuje potěšení a možnosti využití pomůcky. Každá hračka GLASS VISION je jedinečný návrhářský kousek.


Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Značka Lady Dreams
Materiál tvrzené borosilikátové sklo - pyrex
Barva hnědá
Délka 19 cm
Průměr maximální 3 cm
Průměr minimální 2 cm
Povrch texturovaný
Voděodolnost ano
Ohebnost ne