Dildo - Pikilo black

Značka: Náš kód: 100000519128
 Dildo - Pikilo black

Partnerský prodejDoprava zdarma

Dildo - Pikilo black

Dildo PIKILO a jeho rovnoměrná a intenzivně hmatatelná struktura Vám poskytne nový rozměr stimulace. Ve spodní části je možné přišroubovat gumovou přísavku, která Vám dovolí dildo přisát k hladkému vodorovnému nebo svislému povrchu. Díky tomu můžete mít volné ruce pro stimulaci klitorisu nebo jiných erotogenních zón. Celý popis

1499

1 499 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 1 999 Kč, Ušetříte 500 Kč (25 %)

Popis

Popis produktu

Dildo PIKILO a jeho rovnoměrná a intenzivně hmatatelná struktura Vám poskytne nový rozměr stimulace. Ve spodní části je možné přišroubovat gumovou přísavku, která Vám dovolí dildo přisát k hladkému vodorovnému nebo svislému povrchu. Díky tomu můžete mít volné ruce pro stimulaci klitorisu nebo jiných erotogenních zón. PIKILO má maximální průměr 4 cm a je 20,5 cm dlouhý. Je vyroben z termoplastického elastomeru, který je příjemný pro tělo a kůži. Lze ho snadno ošetřovat a je použitelný s jakýmkoliv lubrikačním gelem. PIKILO je certifikovaná kvalita z Německa. Dilda od SIN FIVE jsou v různých tvarech, které nejenže vyhovují nejvyšším designérským nárokům, ale také stimulují různými způsoby. Ať již příjemná hladkost, hmatatelný dekor nebo nápaditý tvar, každé dildo je jedinečné a bude vás nádherně rozmazlovat. Všechny modely mají dvojí funkci. Slouží k přímé masturbaci a mohou být použity také s přísavkou, kterou lze snadno připevnit a díky které máte volné ruce. Bez přísavky výrobky zase díky kulovité patce velmi dobře padnou do ruky. Dilda SIN FIVE vám při vaginálním a análním použití připraví hodně zábavy! Dostáváte své dildo SIN FIVE v elegantním a stabilním obalu, který se výborně hodí i pro pozdější uchování vaší erotické pomůcky. Silná přísavka je samozřejmě přibalena ke každému dildu SIN FIVE.


Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Značka Sin Five
Materiál thermoplastický elastomer (tpe)
Barva černá
Délka 20.5 cm
Průměr maximální 4 cm
Průměr minimální 3 cm
Povrch texturovaný
Voděodolnost ano
Ohebnost ne