Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13863321

Ramia Clever Worktop - přenosná pracovní hoblice

Ramia Clever Worktop - přenosná pracovní hoblice

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přenosný pracovní ponk Clever Worktop je vyroben z kvalitní bukové spárovky. Součástí je vřeteno vč. klíče do vřetene a sada 4ks kovových hobby poděráků. Celý popis
3 499 Kč
Zboží od: RAMIA
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 499 Kč
Poslední 3 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

20.10.2022 - 25.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Představujeme novinku z řady přenosných pracovních ponků Clever Worktop. Jedná se o velmi kvalitní a lehce přenosnou pracovní desku, která je vyrobena z bukové spárovky. Clever Worktop je vybaven truhlářským svěrákem a 4 ks truhlářských poděráků, které zaručují v kombinaci se svěrákem pevné a stabilní upínání.

Náš Clever Worktop je ideální pro opracovávání dřeva jako je hoblování, řezání, broušení apod., ale i řezbářství a drobné opravy v domácnosti. Clever Worktop snadno upnete pomocí svěrek (nejsou součástí výrobku) nebo přišroubujete na jakýkoli běžný stůl či jiný vhodný povrch a okamžitě můžete začít pracovat. Díky svým rozměrům 41×36 mm a váze 10 kg jej snadno po dokončení uskladníte, případně přenesete na jiné místo.

Clever Worktop je určený jak pro ty, kteří mají v oblibě práci se dřevem, tak i pro domácí kutily, kteří nemají k dispozici dílnu, ale touží po šikovném pracovním stole. Je to podobné, jako mít doma naši truhlářskou hoblici.

Hoblice je dodávána v rozloženém stavu s podrobným montážním návodem.

  • Model:HB-CW
  • bez povrchové úpravy
  • DxŠxV (bez svěráků):410×360×110 mm
  • DxŠxV (včetně svěráků):560×360×110 mm
  • Tloušťka plátu:30 mm
  • Přední svěrák (vel./kapacita):360×55/130 mm
  • Váha:10 Kg
  • Přepravní rozměry:440×400×130 mm

POZOR!! Volitelné příslušenství (svěrky, kovadlina apod.) není ve standardní výbavě hoblice. Hoblice je určena do vnitřních prostor. Nenechávejte hoblici v prostředí s vysokou vlhkostí např. v pergole či přístřešku.