10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Carrera Autodráha GO 62529 Build´Race 3.6 Star Wars Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge
Carrera Autodráha GO 62529 Build´Race 3.6

Autodráha Carrera GO!!! dlouhá 3,6m s auty, které si sami sestavíte Truck a Race car. Tato autodráha udělá radost nejen fanouškům závodů ale i stavebnic, auta se dají přestavět. Autodráha obsahuje zúžení dráhy, přemostění, rovinky, zatáčky, díly k připojení jiné stavebnice. Můžete si sestavit další různé trati podle plánu na obalu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice Star Wars Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice

Prožijte znovu atmosféru marvelovského filmu Avengers: Endgame s náročným, ale hodnotným modelem Nanorukavice (76223) od LEGO® Marvel určeným dospělým fanouškům. Pestrobarevný výstavní kus je určený pro dospělé modeláře a zaujme pohyblivými kloubovými prsty a popisným štítkem na robustní podložce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Star Wars Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge Star Wars Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge
Star Wars Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge

Vstupte do světa Hvězdných válek a vydejte se na akční dobrodružství! Objevte galaxii plnou vesmírných lodí a ponořte se do úžasných příběhů dobra proti zlu v galaxii plné hrdinů, padouchů, droidů a vesmírných stvoření s touto kolekcí světelných mečů inspirovaných postavami z Hvězdných válek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
ADC Blackfire Dobble Frozen 2 LEGO DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království
ADC Blackfire Dobble Frozen 2

Postřehový bestseller se vrací s postavičkami a symboly z populárního animovaného filmu Frozen 2! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly z populárního filmu při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her).

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 347 Kč
LEGO DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království LEGO DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království
LEGO DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království

Připojte se k Else, Anně a Olafovi v ledovém zámku a užívejte si nápadité hraní. Užívejte si tvořivou zábavu se sněhulákem Olafem. Hraní s oblíbenými postavami z Ledového království od Disneyho u vašich batolat podpoří rozvoj řeči a jemných motorických dovedností a také sociální a emoční uvědomění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 799 Kč
LEGO Disney 43217 Dům z filmu Vzhůru do oblak LEGO DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království
LEGO Disney 43217 Dům z filmu Vzhůru do oblak

Se stavebnicí Dům z filmu Vzhůru do oblak (43217) od LEGO® Disney a Pixar na fanoušky Disney od 9 let čeká spousta dobrodružství. Tato sada, o které si všichni budou vyprávět, obsahuje detailní část ikonického domu s komínem a balónky. Nechybí ani 2 minifigurky LEGO a figurka psa LEGO a spoustu doplňků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 020 Kč
LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie
LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie

S tímto bitevním balíčkem LEGO® Star Wars™ (75345) se děti od 6 let stanou veliteli jednotky klonovaných vojáků z 501. legie. Mohou se těšit na 4 minifigurky LEGO, klonovaného specializovaného vojáka 501. legie a 2 vojáky těžké pěchoty 501. legie. Každá má navíc svou zbraň, takže o akční hraní nebude nouze.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 368 Kč
LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie
LEGO Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera

Připrav se na strhující útěk z příkopu s kultovní stíhačkou X-wing Luka Skywalkera! Zkontroluj, zda je věrný droid R2-D2 na palubě, a naskoč do kokpitu. Nastartuj motory a vzlétni do vesmíru. Přepni křídla do útočného režimu a pal z pružinových vystřelovačů na lodě Impéria. A až bude bitva dobojovaná, vrať se rychle na povstaleckou základnu a oslav vítězství!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Novinka
Spiderman SAF figurka hrdiny 10 cm LEGO Star Wars 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie
Spiderman SAF figurka hrdiny 10 cm

V této kolekci můžete mít hned několik hrdinů i padouchů ze světa Spideyho a jeho úžasných přátel: Miles, Ghost, Spidey, Iron Man, Electro, Black Panther a Green Goblin. Figurky umí zaujmout různé pózy. Figurky mají velikost 10 cm. Balení obsahuje jen 1 figurku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Mattel Cars Mini Adventní kalendář HGV71 LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano
Mattel Cars Mini Adventní kalendář HGV71

Rozjeďte to se svými oblíbenými mini závodníky z filmu Auta od Disney a Pixar s tímto svátečním adventním kalendářem! Za každým z 24 okýnek se skrývá překvapení pro nadšence do aut a fanoušky filmů Auta. Děti si zamilují odpočítávání do Vánoc s ukrytými překvapeními, která je v adventním kalendáři čekají.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
LEGO DUPLO Disney 10997 Dobrodružné kempování LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano
LEGO DUPLO Disney 10997 Dobrodružné kempování

Zpestřete dětem hraní se stavebnicí z řady LEGO® DUPLO® Disney Mickey a kamarádi (10997) Dobrodružné kempování, která jim přinese hodiny učení hrou. Stavebnice je plná kreativních činností a děti od 2 let se s ní přidají ke kačence Daisy od Disney a jejím synovcům na akčním kempování a společně procvičí vytrvalost a týmovou práci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 925 Kč
Novinka
LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano
LEGO Star Wars 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano

S neuvěřitelně propracovanou stavebnicí Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano (75362) z kostek LEGO® si děti mohou připomenout dobrodružství ze seriálu Star Wars: Ahsoka. Tento sestavitelný model lodě má otevíratelný kokpit pro minifigurky LEGO, podvozek, který lze snadno zatáhnout pro uvedení do letového režimu, 2 vystřelovače a 2 úložné prostory pro nástroje a zbraně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 425 Kč