Oceány: kolekce (4DVD) - DVD

Značka: Náš kód: 100000418716
 Oceány: kolekce (4DVD) - DVD

Partnerský prodej

Oceány: kolekce (4DVD) - DVD

Objevte tajemství světů pod vodou. Spolu s týmem vědců a dobrodruhů se vydejte na fascinující cestu přes světové oceány. Celý popis

199

199 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Velká Británie

Režie: Penny Allen, Matthew Dyas

Hrají: Paul Atkins

Délka: 400 min.

Formát obrazu: 16:9

Objevte tajemství světů pod vodou. Spolu s týmem vědců a dobrodruhů se vydejte na fascinující cestu přes světové oceány. Tento seriál vám představí jedinečný svět pod mořskými vlnami, od ledem pokrytého Severního ledového oceánu až k hluboko ponořeným jeskyním u Mallorcy. Jedna z nejrozsáhlejších a současně nejméně prozkoumaných oblastí planety – to jsou oceány! Hlubiny, v nichž se zastavil čas.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD v balení Kolekce
Rok natočení 2008
Zvuk EN 2.0, CZ 2.0
Titulky CZ