Sana Domácí pekárna Basic

Značka: Sana Náš kód: 100017151269

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Sana Domácí pekárna Basic

CHYTRÁ DOMÁCÍ PEKÁRNA SANA SMART BREAD MAKER (ZÁKLADNÍ)   Chytrá domácí pekárna Sana Smart Bread Maker je výsledkem dvaceti let zkušeností s pečením chleba. Vyvinuli jsme jedinečnou multifunkční domácí pekárnu, která. Celý popis

4860

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100017151269

Popis

Popis produktu

CHYTRÁ DOMÁCÍ PEKÁRNA SANA SMART BREAD MAKER (ZÁKLADNÍ)
 

Chytrá domácí pekárna Sana Smart Bread Maker je výsledkem dvaceti let zkušeností s pečením chleba. Vyvinuli jsme jedinečnou multifunkční domácí pekárnu, která je podle nás nejlepší na trhu. Není to jen prázdné tvrzení – jen se podívejte, co všechno umí. Je dostupná ve třech verzích – základní, standardní a exkluzivní. Přístroj samotný je stejný ve všech třech verzích, liší se pouze příslušenstvím.

Obsahem příslušenství varianty Basic je teflonová pečicí nádoba, teflonové hnětače a měrka na suroviny. V případě zájmu si můžete další příslušenství (např. skleněné úsporné pokličky, jehlový teploměr, bagetovač, sadu na tempeh atd.) dokoupit samostatně.

 

Plně nastavitelné programy
Všechny plně nastavitelné programy nabízí možnost upéct si chléb přesně podle vašich přestav. Různé druhy mouky mají specifickou charakteristiku a vyžadují různou dobu pečení a kynutí. Domácí pekárna značky SANA nabízí 7 základních programů. Můžete si je ale velice snadno upravit. Tím, že je upravíte a uložíte, vytvoříte vlastní, nové programy. Možnosti jsou tedy nekonečné. Můžete péct chléb bílý, celozrnný i bezlepkový.

 

Programovatelná technologie

Multifunkční pekárna SANA má dva paměťové čipy a jejich software může být snadno aktualizován. To znamená, že si můžete nahrát nové programy, které vývojáři v budoucnu představí, a uložit si ty, které používáte nejčastěji. Elektronické „srdce“ pekárny je vyrobeno v Evropě a nenajdete ho v žádné jiné pekárně. Umožňuje nejen aktualizaci, ale i volbu vlastních časů a teplot pečení. To představuje neomezovanou flexibilitu oproti jiným pekárnám na trhu, které mají většinou pouze přednastavené programy.

 

Hnětací háky a automatické zpracování těsta
Některé pekárny nabízí sklápěcí hnětací háky nebo automatické přidávání semínek a ořechů. Pekárna Sana Smart nabízí mnohem jednodušší řešení:

 • Vysokorychlostní hnětení, díky kterému bude těsto uhněteno za tři minuty!
 • Hnětací háky je možné ihned po uhnětení vyndat z pekárny a tím se vyhnout jejich vytrhávání až z upečeného chleba.
 • Automatické přidávání je zbytečnou funkcí navíc, která akorát zvyšuje cenu pekárny. S pekárnou Sana můžete nasypat ořechy a semínka přímo na chléb ručně – prostor na to máte po ukončení 3minutového hnětení.


Vícestupňové kynutí
Vícestupňové kynutí vám umožní nastavit dva různé časy a teploty kynutí. Jednou z výhod tohoto nastavení je, že si můžete snadno připravit domácí kvásek, kterému vícestupňové kynutí vyhovuje nejvíce (kvůli zlepšení jeho kvality a tím i lepší chuti chleba). Získáte ten nejlepší kvásek, jaký můžete mít.

 

VŠESTRANNOST DOMÁCÍ PEKÁRNY SANA BREAD MAKER

Tempeh a Natto

Tempeh je tradiční indonéský pokrm, který je znám svými příznivými účinky na zdraví stejně jako svou unikátní oříškovo-houbovou chutí. Obvykle se vyrábí ze sojových bobů, ale může se připravovat z mnoha jiných surovin, například z fazolí, slunečnicových semínek, arašídů, hrášku, rýže a obilí. Dříve byl znám hlavně mezi vegetariány a vegany, ale nyní se stává stále populárnější a rozšířenější součástí jídelníčku mnoha lidí. Pekárna Sana ve variantě Exclusive má všechno proto, abyste si mohli vyrábět tempeh doma!

 

Domácí jogurt

Už jste někdy slyšeli pojem „funkční“ potraviny? Jedná se o potraviny, které jsou obohaceny o cenné přídavné látky, ať už přírodní nebo umělé. Nejběžnější funkční potravinou je jogurt, který v sobě přirozeně obsahuje probiotické bakteriální kultury (Lactobacillus a Bifidobakterie). Jelikož tyto kultury upravují trávení a pomáhají předcházet vzniku rakoviny tlustého střeva, je jogurt považován za superpotravinu, kterou bychom měli konzumovat každý den. S pekárnou Sana si snadno vyrobíte vlastní domácí jogurt, a to díky programu fermentace.

 

Džem, čaj a pyré

Většina domácích pekáren umí vyrábět také džem, ale tuto funkci většina uživatelů nikdy nepoužije. Je to škoda, protože je to tak jednoduché, že lidé, kteří tuto metodu již vyzkoušeli, se už nevrátili k tradičnímu postupu výroby džemu. Vše, co musíte udělat, je dát všechny suroviny do pečicí nádoby, nastavit program, zapnout pekárnu a vrátit se později k čerstvě připravenému hotovému džemu. Pekárna džem uvaří a umíchá za vás a vy si tak ušetříte spoustu špinavého nádobí. Tento program umí rovněž vyrobit sádlo, škvarky, želé, pečený čaj a pyré.

 

Domácí chléb

Existuje mnoho důvodů pro přípravu domácího chleba, ale tím hlavním je to, že si můžete sami zvolit, co do něj dáte a také to, že domácí chleba chutná mnohem lépe než ten z obchodu. Neobsahuje žádná aditiva ani éčka, která běžně najdete v chlebu ze supermarketu, a také žádné zbytky starého pečiva, tak jak je to běžné u průmyslově pečeného chleba. Chleba, jenž je upečen z kvásku (a ne z kvasnic), má lepší chuť, vůni a je také mnohem zdravější. S pekárnou Sana máte neomezené možnosti, můžete si upéct chléb doslova podle jakéhokoli receptu.

 

Maso a ryby

Domácí pekárna Sana Smart Bread Maker se hodí nejen pro přípravu domácího chleba, nabízí také možnost nízkoteplotního pečení masa a ryb. Maso a ryby, které připravíte v domácí pekárně Sana Smart Bread Maker, jsou chutné a šťavnaté, což se o přípravě v běžné troubě vždy říct nedá. Vyzkoušejte třeba pomalu pečená kachní prsa! Použitím skleněných pokliček zkrátíte čas pečení a dodáte masu mimořádnou měkkost a šťavnatost.

 

Amasaké

Amasaké je hutný a krémový tradiční japonský dezert, který se vyrábí z fermentovaného obilí. Je velmi populární u lidí, kteří se zabývají makrobiotickou výživou, ale chutnat bude komukoli. Neobsahuje žádný rafinovaný cukr ani sladidla, svou sladkou chuť získává během přirozeného fermentačního procesu, kdy dochází ke štěpení polysacharidů. Když tento dezert ochutnáte poprvé, určitě si pomyslíte, že je slazený, ale ta sladká chuť je opravdu přírodní. S výrobou amasaké vám opět pomůže program fermentace.

 

Hlavní funkce:

 • Design z nerezové oceli
 • Programovatelná technologie
 • Plně nastavitelné programy
 • Vícefázové kynutí
 • Pečení při nízké teplotě
 • PasterizaceŠetří čas a energii
 • Snadno se používá
 • Odolná

 

Obsah balení:

 • domácí pekárna Sana
 • teflonová pečící nádoba
 • teflonové hnětače
 • měrky na suroviny

 

Technické parametry:

Výrobce: Sana
Barva: Nerezová ocel
Země původu: EU / China
Rozsah teploty: 20 – 230 ˚C
Rozměry v cm (V x Š x D): 30 × 40 × 22,5 cm
Hmotnost: 10 kg
Záruční doba: 24 měsíců
Materiál pekáče/hnětačů: teflon
Počet programů: 7
Počet hnětačů: 2 ks
Váha chleba: 500 – 1.700 g


Parametry

Parametry produktu %1% %2%