Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Woody Barevný domeček s výtahem
2 999 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný třípatrový domeček pro panenky typu Barbie do 30 cm je dodáván včetně zobrazeného příslušenství. Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Hračka roku 2013 v kategorii Holčičí svět.


Woody Vila Anna-Marie

Woody Vila Anna-Marie

Hodnocení: 1
1 429 Kč

999 Kč

Vila Anne-Marie je precizně provedený výrobek s množstvím designových a funkčních prvků. Má magnetický odnímatelná balkon, variabilní schody a funkční dveře na pantech. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. V balení jsou dvě figurky a doplňky.


Woody Vila Wisteria

Woody Vila Wisteria

Hodnocení: 4
2 210 Kč

1 459 Kč
+ doprava zdarma

Vila pro panenky ve viktoriánském stylu je ve všech patrech plně vybavena nábytkem. Její součástí jsou i dvě panenky, které v domě bydlí. Vila je pro hraní přístupná ve všech svých patrech, má otvírací křídlové dveře a mobilní schodiště.


Woody Domeček dvoupatrový s balkonem
1 349 Kč

1 142 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Designový domeček s plastovými balkony a rozlehlou terasou v horním patře nechá vyniknout klasické eleganci městských prvorepublikových vil. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech.


Woody Moderní vila - kostka-31%
1 099 Kč

749 Kč

Akce

Moderní cihlový domeček pro panenky je v severském stylu. Má velké množství designových prvků. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. Snadná montáž osmi dřevěnými šrouby.


Wader Domeček na hraní

Wader Domeček na hraní

Hodnocení: 5
769 Kč

629 Kč

Krásný pestrobarevný domeček bude ozdobou každého holčičího pokojíčku. Domeček je vyroben z nezávadného plastu. Obsahuje nejen zařízení, ale lze jej snadno složit a díky rukojeti ve střeše přenést.


Bigjigs Toys Dřevěný růžový domeček pro panenky
3 589 Kč

3 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný domeček pro panenky v růžovo-krémovém provedení. Otevírání domečku včetně odklopení střechy odhalí čtyři plně vybavené pokoje a půdu! Domeček má kompletně funkční otevírací dveře, okna a navíc také zadní posuvné dveře na terasu!


Bigjigs Toys Přenosný dřevěný domeček pro panenky-22%
2 059 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Krásný dřevěný patrový domeček okouzlí každou malou holčičku. Součástí výbavy je čtyřčlenná rodinka, a 18ks nábytku. Díky sklopné střeše a přední zdi získáte pohodlný přístup do celého domečku. Domeček lze velmi snadno přenášet díky madlu na střeše domečku.


Bino Domeček pro panenky
999 Kč

759 Kč

Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky má terasu a obsahuje 14 dílů příslušenství.


Eichhorn Dřevěný domeček pro panenky s přísl.
1 799 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný domeček pro panenky se skládá ze 4 místností vybavených nábytkem. Vytvoř příjemné domácí prostředí a postarej se o své panenky, jak nejlépe dokážeš. Krásný design a sposuta vybavení, které poteší každou malou maminku.


Hape Barevný domeček patrový
4 055 Kč

3 427 Kč
+ doprava zdarma

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou rodinku spolu s nábytkem a vytvořte jim krásný a útulný domov.


Lamps Domeček pro panenky
2 999 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Překrásný domek pro panenky je vyroben z plastu a jeho provedení je vyřešeno do posledního detailu. Domeček má 2 patra a oba pokojíčky mají své vybavení. V balení dále naleznete panenku o výšce 29 cm. Domek je vhodný pro děti od 3 let.


Lamps Domeček pro panenky třípatrový
3 089 Kč

2 899 Kč
+ doprava zdarma

Překrásný domeček pro panenky je vyroben z plastu a jeho provedení je vyřešeno do posledního detailu. Domeček má 3 patra a pokojíčky mají své vybavení. Domeček je přístupný pro hraní ve všech svých patrech.


Plan Toys Kreativní domek pro panenky
3 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Staň se architektem a sestav si domek pro panenky podle svých představ. Domek má tři díly, které lze sestavit dle vlastní představy. Vytvořit lze až deset typů domku. Domek je vybaven jedním pohyblivým schodištěm, dvěma články střechy se solárními panely.


Woody Domeček malý s příslušenstvím
749 Kč

592 Kč

Domeček pro panenky je precizně provedený. Má velké množství designových prvků. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech a je vybaven nábytkem. Snadná montáž 10ti dřevěnými šrouby.


Hape Velký rodinný dům s garáží
4 859 Kč

3 699 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Tento krásný třípodlažní domeček zajisté potěší všechny holčičky. Díky krásnému vybavení, pohyblivým lampám a zvonku u dveří je bydlení velice realistické. Dům disponuje dvěma terasami, garáží i zahrádkou s bazénem.


Bino Domeček s nábytkem 17 ks
3 749 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Tento prostorný plně vybavený domeček se stane vysněným domovem pro panenky každé holčičky. Ve třech podlažích jsou všechny místnosti jako v opravdickém domě a dům navíc disponuje terasou.


Woody Velký plážový dům "Provence"
3 199 Kč

2 559 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Velký, kvalitní třípatrový domeček z dílny českých návrhářů je vyroben v kombinaci materiálů dřevo/kvalitní odolná dřevovláknitá deska. Jeho moderní design je sklouben s jemnými romantickými barvami. Domeček je určen pro panenky typu Barbie a dodáváme ho včetně zobrazeného příslušenství.