Disney Frozen 2 Otevírací hrad-33%
1 659 Kč 1 099 Kč

Akce

Tento krásný a elegantní hrad je inspirovaný druhým dílem oblíbené pohádky Frozen. Hrad je dodáván s více doplňky, které se vejdou do hradu pro snadné skladování. Hrad stačí otevřít a hrát si, 2. patro hradu se dá rozšířit a je zkrášleno ledovým zdobením. Děti si tak mohou užít více zábavy inspirované filmem Ledové království 2.

Bino Domeček pro panenky Natálie
2 250 Kč 1 399 Kč

Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky má terasu a obsahuje mnoho potřebných doplňků.

Disney Frozen 2 Velký hrad Arendelle
5 539 Kč 4 009 Kč

Nádherný hrad Arendelle je nepostradatelný pro každého fanouška pohádky Frozen 2. Hrad je 152 cm vysoký a 122 cm široký. Děti budou milovat majestátnost a eleganci hradu. Hrad je inspirovaný domovem princezen Elsy a Anny z pohádky Ledové království 2. Hrad má krásné ledové brány, po otevření těchto bran naleznete 7 nádherných pokojů a věž s řadou doplňků, jako je čajový stolík, trůn, toaletní stolík nebo pohovka. Pomocí křišťálového balkonu se mohou panenky pohybovat mezi patry.

Woody Vila Anna-Marie

Woody Vila Anna-Marie

Hodnocení: 4,3
1 429 Kč 1 099 Kč

Vila Anne-Marie je precizně provedený výrobek s množstvím designových a funkčních prvků. Má magnetický odnímatelná balkon, variabilní schody a funkční dveře na pantech. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. V balení jsou dvě figurky a doplňky.

Bino Domeček s nábytkem 17 ks
3 690 Kč 2 079 Kč

Tento prostorný plně vybavený domeček se stane vysněným domovem pro panenky každé holčičky. Ve třech podlažích jsou všechny místnosti jako v opravdickém domě a dům navíc disponuje terasou.

Mattel Barbie Dům snů se skluzavkou a novým výtahem
9 499 Kč 8 999 Kč

Novinka

Připoj se k panence Barbie® a vydej se na průzkum jejího domu snů! Dům je více než 90 centimetrů vysoký a 120 centimetrů široký a ukrývá tolik zajímavých příběhů. Na třech patrech najdeš 8 místností a nechybí ani pracovna, bazén se skluzavkou, přístřešek pro auto nebo funkční výtah, který uveze 4 panenky nebo panenku Barbie® na invalidním vozíku.

L.O.L. Surprise! Horská chata-27%
7 559 Kč 5 499 Kč

Akce

V útulné dřevěné chatě najdeš exkluzivní rodinu (panenku, sestřičku a zvířátko), můžeš rozsvítit vánoční osvětlení a před chatou vyrobit skutečný led na bruslení. Vejdou se do ní L.O.L. panenky všech velikostí. Užij si zimní prázdniny ve velkém stylu!

Derrson XXL Luxusní domeček 121 cm Cartier
2 999 Kč

Představujeme Vám velký, nádherný, třípatrový dřevěný domeček pro panenky. Holčičky mohou pro své panenky vytvářet vlastní imaginární svět a rozvíjet tak svoji představivost. Možnosti uspořádání nábytku rozvíjí představivost a barevné barvy zdůrazní příjemnou rodinnou atmosféru.

Woody Barevný domeček s výtahem
2 999 Kč 2 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěný třípatrový domeček pro panenky typu Barbie do 30 cm je dodáván včetně zobrazeného příslušenství. Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Hračka roku 2013 v kategorii Holčičí svět.

Little Dutch Dřevěný domeček pro panenky
2 429 Kč 2 189 Kč

Tento klasický domeček pro panenky zaručuje spoustu zábavy. Robustní dřevěný rám má roztomilé modré žaluzie a modrou střechu, kterou lze odstranit a zobrazit tak podkroví. Střešní panel je ve skutečnosti zahrada! Dům má 19 kusů nábytku a doplňků, takže si s ním můžete hned hrát. Domeček je pro panenky do 15cm.

Aga4Kids Skládací domeček pro panenky LISA
1 129 Kč 699 Kč

Nový model dětského domečku pro panenky LISA, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží. V domečku je pět pokojů, které jsou zařízeny a vyzdobeny každý v jiném stylu.

Bigjigs Toys Přenosný dřevěný domeček pro panenky-24%
2 379 Kč 1 799 Kč

Akce

Krásný dřevěný patrový domeček okouzlí každou malou holčičku. Součástí výbavy je čtyřčlenná rodinka, a 18ks nábytku. Díky sklopné střeše a přední zdi získáte pohodlný přístup do celého domečku. Domeček lze velmi snadno přenášet díky madlu na střeše domečku.

Aga4Kids Domeček pro panenky LESLIE
1 599 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky LESLIE, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží, v kterých se nachází celkem pět pokojů a v podkroví je ještě malá terasa.

Wader Domeček na hraní-22%

Wader Domeček na hraní

Hodnocení: 4,5
769 Kč 599 Kč

Akce

Krásný pestrobarevný domeček bude ozdobou každého holčičího pokojíčku. Domeček je vyroben z nezávadného plastu. Obsahuje nejen zařízení, ale lze jej snadno složit a díky rukojeti ve střeše přenést.

Disney Frozen 2 Hrací set se scénou - tržiště
419 Kč 359 Kč

Akce

Malá herní sada inspirována filmem Ledové království 2. Pomocí klíče odemkneš své oblíbené mini-princezně její kouzelný pokojík nebo scénku z filmu. Součástí setů je i tematické vybavení. Každá panenka má na sobě svůj ikonický obleček inspirovaný disneyovským filmem Frozen 2.

iMex Toys dřevěný dvoupatrový domeček pro panenky Pohádka + 4 panenky
1 799 Kč

Dřevěný domeček pro panenky se 3 patry
- součástí jsou 4 dřevěné panenky
- celkem 5 pokojů – napodobuje skutečný dům
- 15 druhů barevného nábytku ze dřeva
- první a druhé patro je propojeno schody

Vybavení domečku:
- stůl + 2 židle
- gauč a konferenční stolek
- velká kuchyň s otvíracími …

Mattel Barbie Malibu dům FXG57
2 999 Kč 2 499 Kč

Nevíš co podniknout o prázdninách? A co třeba navštívit přenosný dům v Malibu? Tento dvoupodlažní domeček ukrývá celou řadu vychytávek. Dům má 6 pokojů a více než 25 příslušenství.

Sylvanian Families Patrový dům s červenou střechou
1 649 Kč

Tento krásný  dvoupodlažní domeček je pro ty, co začínají s rodinkou Sylvanian Families. Domeček nabízí prostorné místnosti s osvětlením. V horní části domu se nachází také balkon, ze kterého je krásný výhled do zahrady. Domeček není vybaven.

Derrson XL Domeček pro panenky W5173
2 199 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží, první a druhé patro spojuje schodiště. V domečku je celkem pět pokojů a ve vrchním patře je ještě malá terasa.

Derrson Dřevěný třípatrový domeček pro panenky
1 679 Kč

Celý domeček má 3 nezávislé úrovně, ve kterých jsou celkem 4 pokoje – vše imituje dokonale skutečný bytový dům. Každý pokoj byl dokončen v jiném stylu, přizpůsoben byl dekor a nábytek charakteru a účelu místnosti.

Aga4Kids Domeček pro panenky MOLLY
1 699 Kč

Nový model velkého dětského dřevěného domečku MOLLY od firmy Aga4Kids, v kterém si můžou holčičky hrát s panenkami.

Sylvanian Families Základní dům s červenou střechou
729 Kč

Tento základní dvoupodlažní domeček je pro ty, co začínají s rodinkou Sylvanian Families. Domeček je malý, ale útulný. V podroví se nachází pokoj, kde je umístěna postel s krásným červeným povlečením a zábradlí.

Bayer Chic Domeček dřevo 3-podlažní 29301
3 339 Kč 3 259 Kč

Krásný třípodlažní domeček pro panenky je veliký hrací set pro holčičky v dřevěném provedení. Domek je dodáván včetně bohatého příslušenství. Domeček má 5 pokojů a střešní okno.

Aga4Kids Domeček pro panenky BECKY
1 599 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku od firmy Aga4Kids, v kterém si můžou holčičky hrát s panenkami. Domeček má tři úrovně pater se schodištěm, různě laděné pokoje s nábytkem, který je speciálně uzpůsobený pro velké panenky.

Aga4Kids Domeček pro panenky TRACY
1 789 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky TRACY, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má celkem tři patra, kde první a druhé patro propojuje výtah a druhé s třetím spojuje točité schodiště.

Aga4Kids Skládací domeček pro panenky ARMANI
929 Kč

Nový model dětského domečku pro panenky ARMANI, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží S malou terasou. V domečku je pět pokojů, které jsou zařízeny a vyzdobeny každý v jiném stylu.

Kufřík Svět fantazie (domeček v kufříku)
1 690 Kč

Novinka

Vybavený kufřík s nábytkem a dřevěnými figurkami, do kterého se vejde celý svět. Doma nahradí domeček pro panenky a stačí zavřít a máte dětský koutek se skvělou zábavou na cesty, do čekárny k doktorovi nebo do restaurace.

Bigjigs Toys Dřevěný růžový domeček pro panenky
3 999 Kč 3 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný domeček pro panenky v růžovo-krémovém provedení. Otevírání domečku včetně odklopení střechy odhalí čtyři plně vybavené pokoje a půdu! Domeček má kompletně funkční otevírací dveře, okna a navíc také zadní posuvné dveře na terasu!

Woody Moderní vila - kostka
1 099 Kč 769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní cihlový domeček pro panenky je v severském stylu. Má velké množství designových prvků. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech. Snadná montáž osmi dřevěnými šrouby.

Aga4Kids Domeček pro panenky HILARY
2 699 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky HILARY od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží, kde první a druhé patro je propojeno výtahem a druhé s třetím točitými schody.

Sylvanian Families Rodina chocolate králíků
549 Kč

SYLVANIAN FAMILIES – RODINA CHOCOLATE KRÁLÍKŮ Taťka, mamka a 2 děti z kolekce „chocolate“ králíčci. Postavičky jsou z plastu potažené jemňounkým semišem. Výška máma, táta: 9,5 cm. Bratříček a setřička výška 8 cm. Postavičky mají otáčecí hlavičku a všechny končetiny jsou pohyblivé.

Bino Domeček pro panenky-20%
999 Kč 799 Kč

Akce

Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky má terasu a obsahuje 14 dílů příslušenství.

Plan Toys Moderní domeček pro panenky
5 855 Kč 5 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vytvořte nejkrásnější království pro panenky z tohoto úžasného, dvoupatrového domečku. Domeček je navržen tak, aby bylo možné snadno hýbat s nastavitelnými stěnami a aby měly děti rovněž dostatek místa k zabydlování nábytkem a jeho následnou manipulací.

Sylvanian Families Dům na stromě
1 399 Kč

Dům na stromě pro zvířátka Sylvanian Families lze libovolně složit a rozložit. Nechybí skluzavka, houpačka a další zábavné prvky a příslušenství! Dům na stromě je unikátní stavba, která nabízí nespočet variant. Navíc je kompatibilní se srubem!

Aga4Kids Domeček pro panenky MADISON
1 946 Kč

Nový model dřevěného dětského domečku pro panenky MADISON, určený pro všechny malé princezny a jejich kamarádky, od firmy Aga4Kids. Domeček má tři patra, dvě schodiště, spoustu pokojů vybavených různým nábytkem, střešní okna, otevírající se dveře a nechybí i balkón.

Mikro hračky Domeček s doplňky
599 Kč 459 Kč

Sestavte si svůj domeček pro panenky v růžové barvě, ke kterému patří i spousta doplňků pro domácnost. Celý domeček je vybaven světelnými a zvukovými efekty, které udělají z každého hraní jedinečný zážitek.

Aga4Kids Domeček pro panenky ELEN
2 399 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky ELEN od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky.

Sylvanian Families Odpočinkový srub
1 249 Kč

Zvířátka Sylvanian Families se mohou vydat do přírody a zažít krásný víkend v Odpočinkovém srubu. Srub je vybaven bohatým příslušenstvím. Víkendový pobyt ve srubu nabízí spoustu zábavy.

Sylvanian Families Sylvanian Families Město - delikátní restaurace
709 Kč

Dvoupatrová budova restaurace, ve kterém si děti mohou hrát s figurkou Sylvanian na příjemné posezení či veselou párty. Dětem studio zpestří hru a rozvíjí kreativitu při hře s malými semišovými zvířátky. Dá se kombinovat s dalšími budovami v městské řadě.

Sylvanian Families Jídelna
419 Kč

Prostři stůl a může se jít jíst. Balení obsahuje příborník, stůl, židle, skleničky, džbán, mikrovlnou troubu, šálky s podšálky a další. Kombinujte s domečky a nábytkem a hra se stane ještě zábavnější (prodejné samostatně). Postavičky Sylvanian families vznikly v roce 1985 v Japonsku.

Sylvanian Families Sylvanian Families Dovolená- Hausbót
1 799 Kč

Sylvanian Families je úchvatná hra pro všechny holky. Množství několika herních variant díky velkému prostoru na lodi. S Hausbótem vás čeká nekonečná zábava. Sylvanian Families je úchvatná hra pro všechny holky. Množství několika herních variant díky velkému prostoru na lodi.

Aga4Kids Domeček pro panenky NAOMI
2 089 Kč

Nový model dřevěného dětského domečku pro panenky NAOMI, určený pro všechny malé princezny a jejich kamarádky, od firmy Aga4Kids. Domeček má tři patra, schodiště, spoustu pokojů vybavených různým nábytkem a nechybí i balkón.

Sylvanian Families Medvídci na pláži
699 Kč

Všechna zvířátka milují moře a na pláži je tolik zábavy! Už stačí jen postavit hrad z písku, tatínek ( výška 8,5 cm) si ve svém lehátku přečte noviny a plachta je ochrání před větrem. Malý medvídek ( 7,5 cm) si lebedí v písku obklopem svými oblíbenými hračkami. Obě postavičky jsou součástí balení.

Sylvanian Families Městský dům patrový se světly
1 849 Kč

Městský dům patrový se světly Když se venku setmí, v tomto velkém domě vše ožije! Světýlka prozáří obě patra! V přízemí se právě večeří, nahoře se děti připravují do postýlky a to nejmenší už spinká.

Sylvanian Families Obývací pokoj
493 Kč

Komfortní sada obývacího pokoje pbsahuje pohovku, křesla, konferenční stůl, obývací stěnu a televizi. V televiziru lze měnit také obrazy – přepínání mezi jednotlivými kanály. Postavičky Sylvanian families vznikly v roce 1985 v Japonsku.

Domečky pro panenky

Máte představu, jaký domeček pro panenky udělá vaší holčičce největší radost? Na Mall.cz máte na výběr z mnoha krásných a kvalitně zpracovaných domečků pro panenky!

Dokonale propracované dřevěné domečky nabízí Woody. Domečky z přírodního kaučukovníku vyrábí Plan Toys. Domečky jako stvořené pro princezny najdete u značky Lamps nebo Bino. Málokterá holčička netouží po panence Barbie. Nezapomeňte na kluky, ti ocení spíše pořádná auta vláčky a vrtulníky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné domečky pro panenky.