Trakker Kšilt K Tempest Brolly Skull Cap

Značka: Trakker

Partnerský prodejDoprava zdarmaVýprodej

Trakker Kšilt K Tempest Brolly Skull Cap

Nový kšilt k brolly Tempest, který byl velice žádán aby rybářům umožnil mít dveře otevřené i v dešti, aby nemuseli spouštět z očí hladinu vody. Celý popis

1400

1 400 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 3 490 Kč, Ušetříte 2 090 Kč (59 %)

  Náš kód: 100002355296

Popis

Popis produktu

Nový kšilt k brolly Tempest, který byl velice žádán aby rybářům umožnil mít dveře otevřené i v dešti, aby nemuseli spouštět z očí hladinu vody.

Již od představení originálního Tempest Bivvy System, majitelé Tempestu požadovali nějaký prostředek, který by jim umožnil mít dveře otevřené i v dešti, aby nemuseli spouštět z očí hladinu vody. Pokročili jsme a jsme pyšní, že můžeme představit Tempest Skull Cap se čtyřmi modely, abychom byli schopni pokrýt všech pět modelů Tempestu. Nejenže tyto “Skull Caps” poskytnou přídavnou ochranu před nepřízní počasí, ale zároveň poskytnou druhou vrstvu, která zabrání kondenzaci a úniku tepla – ale narozdíl od celého přehozu přes bivak, lze to nechat na složeném bivaku. Designovaný tak, aby Tempestům poskytoval kšilt. Snižuje kondenzaci a v létě pomáhá stínit. Nemusí se sundávat při skládání a rozkládání bivaku. Klipy produktu lze snadno nasadit a lze je nechat připevněné při skládání a rozkládání.

 

Dva úchyty na pruty

slouží jako okap

Stahovací sak na přepravu

Technické specifikace:

Materiál: 210D polyester

Váha: 0,9kg


Parametry

Parametry produktu %1% %2%