Woody Panenky do domečku, 4ks
249 Kč

209 Kč
+ doprava zdarma

Veselá rodinka dřevěných panenek v letním oblečení s pohyblivými končetinami k doplnění našich dřevěných domečků nebo farmy. Balení obsahuje celkem 4 postavičky rodiče a dvě děti.


Woody Nábytek do domečku "Ložnice"
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Nábytek do domečku vybaví celou ložnici. Sada obsahuje skříň na oblečky, postel, toaletní stolek a noční stoleček s lampičkou. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.


Woody Nábytek do domečku "Koupelna"
289 Kč

232 Kč
+ doprava zdarma

Nábytek do domečku vybaví celou koupelnu. Sada obsahuje umyvadlo, vanu, toaletu a stoličku. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva a dobarven modrou barvou.


Plan Toys Panenky do domečku "Rodinka"
499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V žádném domečku pro panenky nesmí chybět jeho obyvatelé. Set panenek obsahuje 4 postavičky – mámu, tátu, holčičku a kluka. Postavičky mají ohebné nožičky, tak aby mohly mít přirozený pohyb.


Woody Nábytek do domečku "Dětský pokoj"
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Nábytek do domečku vybaví celý dětský pokoj. Sada obsahuje palandovou postel, jídelní židličku, dětskou postýlku a kočárek. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.


Woody Panenky do domečku, 6 ks
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Veselá rodinka dřevěných panenek s pohyblivými končetinami k doplnění našich dřevěných domečků nebo farmy. Balení obsahuje celkem 6 postaviček – máma, táta, 2 chlapci, dědeček, babička.


Woody Nábytek do domečku "Kuchyň s jídelnou"
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Nábytek do domečku vybaví celý kuchyňský kout. Sada obsahuje kulatý stůl se 4 židlemi, sporák s digestoří a skříňku na nádobí. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.


Woody Panenky do domečku - rodinka, 4ks
249 Kč

211 Kč
+ doprava zdarma

Veselá rodinka dřevěných panenek v zimním oblečení s pohyblivými končetinami k doplnění našich dřevěných domečků nebo farmy. Balení obsahuje celkem 4 postavičky rodiče a dvě děti.


Teddies Patrový domeček s medvídky
799 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou medvědí rodinku!


Bigjigs Toys Set rodinky do domečku 8ks
319 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V každém domečku je potřeba mít dostatek panenek na hraní. Tato krásná sada obsahuje 6 postaviček a 2 domácí zvířátka. Domeček tak bude plný smíchu hrajících si dětí a hovorů dospělých.


Teddies Patrový domeček Nemocnice
899 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou nemocnici a zachraňujte životy!


Teddies Domeček škola s doplňky
899 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Barevný herní set v podobě školy s doplňky obsahuje vybavení třídy a hřiště i tři figurky dětí. Sada se dá jednoduše složit do boxu s madlem, a tak si děti tuto hračku mohou užít doma i na cestách.


Woody Nábytek do domečku "Obývací pokoj"
349 Kč

289 Kč
+ doprava zdarma

Nábytek do domečku vybaví celý obývací pokoj. Sada obsahuje gauč, dvě křesla, stolek, lampu a konferenční stolek s televizí. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.