Kvalitní pumpička na míče STIGA. Kompletní balení obsahuje pumpičku, dvě jehly a vzduchovou hadičku.

Stiga Goal Street 135 x 110 cm
2 599 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Florbalová brána Goal Street 135 × 110 cm od značky Stiga má kvalitní ocelovou konstrukci a je ideální na tréninky i zápasy.

Stiga Goal Target mini
449 Kč

319 Kč

Plachta Stiga Goal Target mini 62×46 cm pro florbalovou bránu Stiga Goal Shoot mini 62 × 46 cm. Vhodná především na tréninky střel do rohů a mezi nohy brankáře.

Stiga Dunk Youth 24"
2 599 Kč

1 999 Kč

Basketbalový koš Dunk Youth 24" od značky Stiga je určen především pro malé basketbalisty, ale určitě ho ocení i dospělí třeba jako doplněk na zahradu nebo k bazénu. Nevyžaduje montáž na zeď.

Stiga Rebounder Kicker 100
1 999 Kč

1 499 Kč

Cvičná odrazová síť ** Rebounder Kicker 100** od značky Stiga se skvěle hodí pro trénink nahrávek a střelecké techniky. Sklon sítě se dá snadno upravit.

Stiga Mini Hoop 18"
1 599 Kč

1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Basketbalový koš Mini Hoop 18"' od značky Stiga je určen především pro nácvik střelby. Deska je ze zadní strany vybavena polstrováním, aby byl tlumen každý náraz.

Stiga Mini Hoop 23"
2 199 Kč

1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Basketbalový koš Mini Hoop 23"' od značky Stiga je určen především pro nácvik střelby. Skvělý společník na rodinnou zahradu.

Stiga Set Player 60

Hodnocení: 5
999 Kč

799 Kč

Florbalový set Player 60 od značky Stiga obsahuje branku, 2 florbalové hole i míček. Skvěle se hodí na zahradu i do praku.

Stiga Slam 30''
3 699 Kč

2 699 Kč

Basketbalový koš Slam 30'' od značky Stiga je určen především pro nácvik střelby. Určitě ho oceníte jako doplněk na zahradu nebo k bazénu. Nevyžaduje montáž na zeď.

Stiga Beachtennis Set Allround
499 Kč

310 Kč

Stiga set dvou odolných plážových raket a jednoho míče je ideální zábavou, kterou si užijete na zahradě, v parku nebo na pláži. Set lze snadno přenášet v praktickém vaku, který je součástí sady.

Stiga Goal Pro 79x54 cm
999 Kč

799 Kč

Florbalová brána Goal Pro 79 × 54 cm od značky Stiga má kvalitní ocelovou konstrukci a je vhodná na vnitřní i venkovní použití.

Stiga Goal Shoot Mini 62x46 cm
1 499 Kč

999 Kč

Florbalová brána Goal Shoot Mini 62 × 46 cm od značky Stiga má kvalitní ocelovou konstrukci a je vhodná na venkovní i vnitřní použití.

Stiga STIGA Pop-Up Goal
1 699 Kč

1 249 Kč

Set dvou branek STIGA Pop-Up Goal, jehož největší výhodou je jednoduché a rychlé rozložení a složení. Zahrajte si kdekoliv a kdykoliv budete chtít. Třeba v parku, na pláži, nebo na zahradě.