Hauck Birdie postýlka pro dvojčátka
1 129 Kč

949 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato sestava obsahuje vše pro péči o panenky- dvojčátka. Disponuje dvěma postýlkami i židličkami a ve spodní části se nachází úložné prostory s možností pověšení věcí.


Hauck Dětská autosedačka pro panenky - srdíčka
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

V této stylové dětské sedačce lze panenku pohodlně přenášet kamkoli nebo ji využít do auta. Disponuje praktickým popruhem, za které lze panenku uchytit, aby nemohla vypadnout.


Hauck Cestovní postýlka Deluxe
549 Kč

479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Máte-li doma malou cestovatelku, která musí mít své panenky stále u sebe, je tato cestovní postýlka ideálním řešením. Postýlka pro panenky s roztomilým kolotočem se dá snadno složit. Je zabalená v látkovém vaku pro snadné uklizení i přenášení.


Hauck Látková židlička - srdíčka
319 Kč
+ doprava zdarma

Růžová látková židlička na krmení je ideální pro všechny malé maminky, které chtějí svým panenkám dopřát maximální komfort a pohodlí. Židlička má jednoduchou, lehkou a zároveň odolnou konstrukci,


Hauck Cestovní postýlka - srdíčka
399 Kč

364 Kč
+ doprava zdarma

Máte-li doma malou cestovatelku, která musí mít své panenky stále u sebe, je tato cestovní postýlka ideálním řešením. Navíc má pouzdro ve stejném barevném provedení, díky kterému bude perfektně skladná.


Hauck Jídelní židlička pro panenky 3v1, Birdie
599 Kč
589 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Jídelní židlička pro panenky v růžové barvě s obrázkem ptáčků. Panenku do židličky posadíte a malá maminka může panenku krmit a nebo si s ní hrát.


Hauck Autosedačka pro panenky Angie
229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Malé svědomité maminky dobře vědí, že stejně jako ony, by měly sedět v autosedačce i jejich panenky. V této stylové dětské sedačce lze panenku pohodlně přenášet kamkoli nebo ji využít do auta. Disponuje praktickým popruhem, za který lze panenku uchytit, aby nemohla vypadnout.


Hauck Cestovní postýlka Icoo
929 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Postýlka pro panenky v růžovo šedivé barvě s puntíky. Vše je zabaleno v látkovém vaku pro snadné uklizení i přenášení. Postýlka váží 1kg. Ideální pro holčičky, kterým není lhostejné, kde bude jejich panenka spinkat.


Hauck Chodítko pro panenky
449 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dětské chodítko pro panenky do velikosti 46 cm. Díky široké základně je chodítko odolné proti převrácení. Obsahuje zvukové a světelné efekty. Chodítko je vhodné pro děti od 3 let.


Hauck Cestovní postýlka Baby Alive
699 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní postýlka v licenci Baby Alive od značky Hauck je jedna z nejpraktičtějších věcí, jakou můžete malé mamince pořídit. Díky této postýlce mohou mít její panenky naprosté pohodlí i na cestách. Součástí je praktická přihrádka, která může sloužit jako přebalovací pultík. Celou postýlku lze složit do praktického a skladného balení.


Hauck Baby alive - jídelní židlička pro panenky
799 Kč

587 Kč
+ doprava zdarma

Praktická jídelní židlička pro krmení panenek do velikosti 43 cm má jednoduchou, lehkou a zároveň odolnou konstrukci. Výška sedačky lze nastavit přesně tak, aby to malé mamince vyhovovalo.


Hauck Cestovní postýlka pro panenky - Birdie
679 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Máte-li doma malou cestovatelku, která musí mít své panenky stále u sebe, je tato cestovní postýlka ideálním řešením. Postýlka pro panenky v růžové barvě s roztomilými ptáčky se dá snadno složit. Je zabalená v látkovém vaku pro snadné uklizení i přenášení.


Hauck Jídelní židlička Snacky
529 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dětská židlička Snacky je moderní vysoká židle pro panenky do velikosti 43 cm. Praktický podnos s posuvným hračkovým barem a perličkami typu snap-lock nabízí prostor pro potřebné pokrmy. Vysoká židlička Snacky je lákadlem v každém dětském pokojíčku.


Hauck Postýlka s nebesy
799 Kč

729 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Krásná postýlka s úložným prostorem má měkké polstrování. Nad postýlkou jsou nebesa pro klidné usínání panenky. Uspávání panenek půjde malým maminkám tak snadno.


Hauck Baby Alive dětská autosedačka pro panenky
479 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

V této stylové dětské sedačce lze panenku pohodlně přenášet kamkoli nebo ji využít do auta. Disponuje praktickými popruhy, za které lze panenku uchytit, aby nemohla vypadnout.


Hauck Jídelní židlička Icoo
749 Kč

639 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Je na čase nakrmit tvoji panenku! Usaď jí do židličky Icoo a polož si misku na odkládací stolek k tomu určený. Nezapomeň jí připoutat, ať ti neuteče.


Hauck Autosedačka pro panenky Princess Mimi
529 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Malé svědomité maminky dobře vědí, že stejně jako ony, by měly sedět v autosedačce i jejich panenky. Tato sedačka Princess Mimi jim bude v zajištění bezpečí pro panenky velmi dobře nápomocna. Vhodné pro maminky od 3 let.


Hauck Látková sedačka s nosítkem Hello Kitty
1 119 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Sada pro panenky do velikosti 43 cm obsahuje jídelní židličku a látková nosítka. Je ideální pro všechny malé maminky, které chtějí svým panenkám dopřát maximální komfort a pohodlí.


Hauck Little Diva cestovní postýlka
779 Kč

669 Kč
+ doprava zdarma

Máte-li doma malou cestovatelku, je tato skládací cestovní postýlka ideálním řešením. Postýlku lze jednoduše složit do přenosného vaku. Uvnitř je navíc přídavná přihrádka.