Delphin Snag Gear Led Al

Značka: Delphin Náš kód: 100002102013
Delphin Snag Gear Led Al

Partnerský prodej

Delphin Snag Gear Led Al

SNAG GEAR LED je výborným pomocníkem rybáře, odvozený od základního modelu SNAG GEAR. Už základní model vynikal jednoduchou, odolnou konstrukcí a výbornou cenou. Celý popis

162

162 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 178 Kč, Ušetříte 16 Kč (8 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

SNAG GEAR LED je výborným pomocníkem rybáře, odvozený od základního modelu SNAG GEAR.

Už základní model vynikal jednoduchou, odolnou konstrukcí a výbornou cenou. Model LED je navíc vybaven LED diodami které díky připojitelnosti k elektronickému alarmu dokážou světelně signalizovat záběr. Kromě toho balení obsahuje další výměnné kryty LED diod, pomocí kterých je možné zaměnit barvu signalizace a tím přizpůsobit Snag Gear k barvě signalizace Elektornický alarmu. Navíc balení obsahuje i mezikus pro připojení řetízkového signalizátoru Delphin CSW-II. Svítící Snag Gear je připojitelný k elektronickému alarmu.

Výměnu barevného krytu diody LED provádějte s maximální opatrností. Hrozí poškození kontaktů diody a následné znefunkčnění její světelné signalizace. Nasazený kryt nejprve pomalu pořizujte dolů plynulým pohybem, přičemž přidržujte tyčku v níž je nasazen. Povytáhněte jej spolu s LED diodou ze které ho následně opatrně vysuňte. Následně nasaďte na LED diodu kryt požadované barvy a opatrně je vsuňte zpět do tyčky. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%