Vango kolíky Groundbreaker Peg Set-31%
449 Kč 309 Kč

Akce

Set ocelových hřebíků 20×6,5 mm je uložen v praktickém kufříku. V něm je ukrytý navíc vyjímač kolíků. Všechny hřebíky jsou opatřeny reflexními háčky. Vango kolíky Groundbreaker Peg Set jsou vhodné pro každého, kdo má stan.

Vango kapsář Pocket Organiser 5 pct-32%
499 Kč 339 Kč

Akce

Kapesní organizér disponuje univerzálně použitelnými praktickými očky na zavěšení. Je opatřen 5 horizontálně uspořádanými kapsami a vyroben z materiálu DuoWeave. Vango kapsář Pocket Organiser 5 pct má horní kapsy ze síťoviny a dvě spodní jsou rozšířené.

Easy Camp Kempingová plachta Tarp 4 x 4 m
2 510 Kč 1 759 Kč

Kempingová plachta disponuje 2 ocelovými sloupy o výšce 2 m. Lze bezpečně, rychle postavit a je trvanlivá. Easy Camp Kempingová plachta Tarp 4 × 4 m je ideálním doplňkem ke stanu.

Vango kapsář Pocket Organiser 8 pct-30%
629 Kč 439 Kč

Akce

Kapesní organizér disponuje univerzálně použitelnými praktickými očky na zavěšení. Je opatřen 8 kapsami ve 3 řadách pod sebou a vyroben z materiálu DuoWeave. Vango kapsář Pocket Organiser 8 pct má horní kapsy ze síťoviny a dvě spodní jsou rozšířené.

Easy Camp Kempingová plachta Tarp 3 x 3 m
2 099 Kč

Kempingová plachta disponuje 2 ocelovými sloupy o výšce 2 m. Lze bezpečně, rychle postavit a je trvanlivá. Easy Camp Kempingová plachta Tarp 3 × 3 m je ideálním doplňkem ke stanu.

Outwell Stěna k přístřešku Event Lounge XL Side Wall
2 060 Kč 2 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bočnice k přístřešku Event Lounge XL. Poskytuje ochranu před povětrnostními vlivy. Outwell Stěna k přístřešku Event Lounge XL Side Wall je praktický doplněk.

Outwell Stěna k přístřešku Event Lounge M Side Wall w. zipper
1 869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bočnice k přístřešku Event Lounge M je opatřena zipem, kterým ji snadno připevníte. Poskytuje ochranu před povětrnostními vlivy. Outwell Stěna k přístřešku Event Lounge M Side Wall w. zipper je praktický doplněk.

Outwell Stěna k přístřešku Event Lounge XL Side Wall w. zipper
2 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bočnice k přístřešku Event Lounge XL je opatřena zipem, kterým ji snadno připevníte. Poskytuje ochranu před povětrnostními vlivy. Outwell Stěna k přístřešku Event Lounge XL Side Wall w. zipper je praktický doplněk.

Coleman Event Shelter Suwall L
999 Kč 799 Kč

Záruka 3 roky

Praktická celoplátěná zástěna je o rozměrech 462×462 cm a vytvoří stín či větší soukromí. Materiál obsahuje úpravu UV Guard, která ochraňuje před slunečním UV zářením. Coleman Event Shelter Suwall L je vhodným doplňkem ke stanu.

Coleman Event Shelter Sunwall Door XL
1 099 Kč 879 Kč

Záruka 3 roky

Sunwall Door je neodmyslitelný doplněk k Event Shelteru Pro XL, se kterým doladíte ochranu před nepříjemnými povětrnostními vlivy na maximum. Varianta se zipovým vchodem a dvěma okny, která lze podle potřeby zatemnit a regulovat tak světlo uvnitř přístřešku.

Outwell Field Repair Guard

Outwell Field Repair Guard

Hodnocení: 4,5
159 Kč

Praktická sada Outwell Field Repair Guard pro opravu tropik, nafukovacích a samonafukovacích matrací apod. V sadě naleznete záplaty vhodné na opravu plachtovin nebo nafukovacích matrací.

Easy Camp Footprint Tempest 500
1 479 Kč 969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Easy Camp Footprint Tempest 500 je ochranná podložka pod podlážku zmíněného stanu. Pomáhá chránit před oděrem a poškozením.

Outwell Footprint Earth 5
1 509 Kč 1 359 Kč

Outwell Footprint Earth 5 zajišťuje ochranu před poškozením podlážky stanu Earth 5.

Easy Camp Footprint Hurricane 500
1 189 Kč 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Easy Camp Footprint Hurricane 500 je ochranná podložka pod podlážku zmíněného stanu. Pomáhá chránit před oděrem a poškozením.

Outwell Footprint Chatham 4A z
2 290 Kč 1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní podložka pod stan Chatham 4A. Outwell Footprint w. integrated toggle up front Chatham 4A vyrobená z polyethylenu disponuje odolností vůči vodě 10 000 mm a zabraňuje tak prostupu vlhkosti do stanu. Podložka se musí přesně krýt s podlážkou stanu, aby nedošlo k zatékání mezi ně. V balení naleznete upevňovací kolíky.

Outwell Sada doplňků Tent Accessories Pack
560 Kč 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada příslušenství ke stanům obsahuje 2 ocelové kotvící kolíky, 4 svítivé plastové kolíky, 4 černé plastové kolíky, 2 svítivé stanové šňůry po 4 metrech. Outwell Sada doplňků Tent Accessories Pack poslouží jako kotvící materiál pro provizorní přístřešky.

Outwell Water Guard

Outwell Water Guard

Hodnocení: 5
400 Kč 379 Kč

Praktická impregnace Water Guard značky Outwell, která zlepší vodoodpudivé vlastnosti stanu a zároveň prodlouží jeho životnost. Lze používat na všechny druhy textilií, semiš, kůži, plst apod.

Outwell Tent Tool Kit

Outwell Tent Tool Kit

Hodnocení: 5
269 Kč

Praktická sada na opravu Tent Tool Kit od značky Outwell obsahuje gumové kladívko, vytahovač kolíků, smetáček, lopatku a 4 kolíky o délce 25 cm vyrobené z nerezové oceli.

Outwell Footprint Nevada 4
1 659 Kč 1 099 Kč

Outwell Footprint Nevada 4 zajišťuje ochranu před poškozením podlážky stanu Nevada 4.

Outwell Footprint Collingwood 6
2 120 Kč 1 499 Kč

Kvalitní podložka pod stan Collingwood 6. Outwell Footprint w. integrated toggle up front Collingwood 6 vyrobená z polyethylenu disponuje odolností vůči vodě 10 000 mm a zabraňuje tak prostupu vlhkosti do stanu. Podložka se musí přesně krýt s podlážkou stanu, aby nedošlo k zatékání mezi ně. V balení naleznete upevňovací kolíky.

Outwell Footprint Dayton 4
1 370 Kč 1 099 Kč

Kvalitní podložka pod stan Dayton 4. Outwell Footprint Dayton 4 vyrobená z polyethylenu disponuje odolností vůči vodě 10 000 mm a zabraňuje tak prostupu vlhkosti do stanu. Podložka se musí přesně krýt s podlážkou stanu, aby nedošlo k zatékání mezi ně. V balení naleznete upevňovací kolíky.

Outwell Footprint Rockwell 5
1 399 Kč 749 Kč

Outwell Footprint Rockwell 5 zajišťuje ochranu před poškozením podlážky stanu Rockwell 5.

Outwell Footprint Collingwood 5
1 720 Kč 1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní podložka pod stan Collingwood 5. Outwell Footprint w. integrated toggle up front Collingwood 5 vyrobená z polyethylenu disponuje odolností vůči vodě 10 000 mm a zabraňuje tak prostupu vlhkosti do stanu. Podložka se musí přesně krýt s podlážkou stanu, aby nedošlo k zatékání mezi ně. V balení naleznete upevňovací kolíky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky ke stanům.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky ke stanům výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky ke stanům akce.