Amix Nutrition Greens & Reds + 250 g
850 Kč 722 Kč

Doplněk stravy ve formě prášku pro přípravu zeleného nápoje plného energie, vitamínů, minerálů a také antioxidantů.

GreenFood Zelený čaj 90 kapslí
114 Kč

GreenFood Zelený čaj je významným zdrojem catechinů – povzbuzuje centrální nervovou soustavu, zlepšuje obranyschopnost organizmu, má uklidňující účinek a působí proti stárnutí organizmu.

Big Zone Kidney+ 180 kapslí
1 199 Kč 990 Kč

Produkt pro detoxikaci ledvin, protože obsahuje účinné látky, které se mezi sebou skvěle doplňují a podporují a tím maximalizují účinek tohoto produktu! Ideální produkt pro kulturisty.

GreenFood Berberine 60 kapslí
272 Kč 228 Kč

Berberine vyhledávají lidé orientovaní na: podporu při infekcích, podporu imunity, potlačení horečky, potlačení průjmu, podporu jater, snížování hladiny cukru v krvi, podporu při přemnožení nežádoucích organismů.

GreenFood CandiFlora 90 kapslí
329 Kč 296 Kč

CandiFlora vyhledávají lidé orientovaní na prevenci a podporu při zánětu, prevenci a podporu při kvasinkové infekci, prevenci a podporu při bakteriálních problémech.

GreenFood Nattokinase 20.000FU 90 kapslí
298 Kč 251 Kč

Nattokinase vyhledávají lidé orientovaní na nedokrvení končetin, omezování srážení krve, rozpouštění krevních sraženin, rozkladu a odstranění poškozených buněk z organismu.

GreenFood Ostropestřec mariánský 60 kapslí
166 Kč 160 Kč

Ostropestřec mariánský je pichlavý bodlák a zároveň jedna z nejznámějších rostlin, kterou znají převážně lidé, kteří usilují o vnitřní zdraví.

Olimp Detoxeed-Pro 60 kapslí
374 Kč 313 Kč

Výživový doplněk ve formě tobolek obsahující pokročilý vzorec rostlinných složek složený z výtažků z bodláku, artyčoku, obyčejné kopřivy, velkých brusinek, kurkumy a černého pepře doplněného cholinem a spirulinou.

IODICA Aktivní Jódový Koncentrát
399 Kč

Novinka

AKTIVNÍ JÓDOVÝ KONCENTRÁT je doplněk stravy v tekuté formě, který je vysoce vstřebatelný a v několika kapkách uspokojuje 100% denní potřebu jódu. Produkt neobsahuje těžké kovy, je bez nežádoucích účinků, nezatěžuje organismus solí a je čistě přírodního původu z hlubin země.

Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí
183 Kč

Yucca obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Ten se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích zlozvyků současné generace. Produkt je vhodný pro vegetariány a vegany.

Natural Medicaments Yucca Premium 120 kapslí
305 Kč

Yucca obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Ten se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích zlozvyků současné generace. Produkt je vhodný pro vegetariány a vegany.

TEREZIA COMPANY Ostropestřec + reishi 60 kapslí
265 Kč

Ostropestřec mariánský příspívá k ochraně a detoxikaci jater a podporuje trávení. Houba reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení normální činnosti oběhové soustavy. Černý bez podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu.

Allnature Aloe vera - 100% Bio šťáva 1 l
307 Kč 219 Kč

Aloe vera – 100% Bio šťáva má jemnou chuť bez výrazného aroma a je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby bylo získáno maximum účinných látek.

EkoMedica Czech Ostropestřec mariánský - výtažek z ostropestřce 500 ml
326 Kč

Výtažek z ostropestřce je určen pro péči o játra. Ostropestřec pomáhá udržovat játra v normálním stavu, podporuje jaterní funkci. Přispívá k detoxikačnímu potenciálu jater, chrání jaterní tkáň, podporuje její regeneraci. Pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje stav srdce.

Vitage DrainAge
389 Kč

DrainAge – doplněk stravy, obsahující přírodní extrakty 4 rostlin, které podporují vylučování vody z těla, detoxikaci organizmu a přispívají normálnímu stavu kostí, vlasů a nehtů.

Akuna Alveo 950 ml

Akuna Alveo 950 ml

Hodnocení: 4
1 203 Kč 1 121 Kč

Akce

Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

Natural Medicaments Aloe Vera gel 1000 ml
249 Kč

Aloe vera gel obsahuje 99,5% šťávy z Aloe. Ta obsahuje množství látek, především polysacharidů.  Šťáva z aloe podporuje normální imunitní systém a přispívá k normální funkci trávícího systému (podporuje normální práci střev).

Salvia Paradise Ostropestřec mletý plod 120g
134 Kč

100% čistý Ostropestřec jemně mletý plod je bohatý na antioxidanty pro naše zdravé trávení, játra, srdce, krevní cukr, imunitu – obranyschopnost – odolnost.

Diochi Intocel 90 kapslí
802 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bioinformační a detoxikační doplněk stravy Intocel s vysokým obsahem antioxidantů podporuje normální obranyschopnost organizmu.

EkoMedica Czech Ostropestřec mariánský 500 ml + 500 ml
631 Kč

Výtažek z ostropestřce mariánského je získávána ze semen ostropestřce mariánského nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky stravy pro detoxikaci.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky stravy pro detoxikaci výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky stravy pro detoxikaci akce.