Woody Vláčkodráha s mostem a zastávkou, 90 dílů
1 399 Kč 1 079 Kč

Vláčkodráha s příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 90 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů
2 799 Kč 2 129 Kč

Velká vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem. Balení obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i nádraží, tunel, most a další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Lamps Vlaková sada
719 Kč 529 Kč

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vlakovou soupravou a s rychlovlakem. Tato dráha potěší každého malého strojvůdce. U dětí se rozvíjí jemná motorika.

Brio WORLD 33757 Zvedací most
829 Kč 609 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

U tohoto železniční mostu stačí otočit klikou a loď pak může bezpečně proplout pod mostem. Set obsahuje dvoje vzestupné koleje pro snadné připojení k železničními systému. Perfektní doplněk pro rozšíření vaší vláčkodráhy.

Rappa Vlak České dráhy se zvukem a světlem
599 Kč 509 Kč

Sada s originálním vlakem od Českých drah obsahuje lokomotivu se dvěma vagóny i vláčkodráhu skládající se z 12ti zahnutých a 8mi rovných kolejí. Vlak vydává zvuk a svítí.

Maxim Interaktivní elektronické závory
599 Kč 489 Kč

Velký interaktivní přejezd- závory, je nezbytným doplňkem každé správné vláčkodráhy. Závory se zvedají a spouští manuálně a po každém přejetí vláčku se rozezní zvuková i světelná signalizace.

Brio WORLD 33743 Semafor

Brio WORLD 33743 Semafor

Hodnocení: 4,7
279 Kč 219 Kč

Světelný semafor je nezbytný doplněk ke všem silnicím a přejezdům sady Brio. Díky vloženým bateriím semafor svítí a upozorňuje tak jezdce zda mají stát nebo mohou bezpečně projet.

Brio Kamenný tunel se zvukovým systémem
969 Kč 789 Kč

Dobrodružný kamenný tunel se vzhledem skály jejichž dva vrcholy spojuje lávka, obsahuje kromě skrytých kolejí také automatický magnetický zvukový systém. Ten po vjetí soupravy dovnitř tunelu vydává 4 různé zvukové efekty.

Woody Moderní elektrická mašinka - zelená
269 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní elektrická zelená lokomotiva, která potěší každého malého strojvůdce. Na střeše je přepínač lokomotivy s předním a zadním pohonem. Jednotlivé vagony se dají připojit magnetem.

Brio Depo

Brio Depo

Hodnocení: 4,5
1 999 Kč 1 429 Kč

Na každou správnou železnici Brio patří i depo pro vlaky. Zde se vlaky seřizují a čekají na další cestu do Světa. Před depem je zabudovaná točna. Dveře depa jsou posuvné.

Brio WORLD 33391 Hroutící se most
659 Kč 559 Kč

Železniční padací most k vláčkodráze Brio. Stiskněte tlačítko, koleje vedoucí přes most spadnou a celá doprava je v kolapsu. Obnovit most můžete zacvaknutím lišty zpět na místo.

Woody Moderní elektrická mašinka - červená
269 Kč 239 Kč

Moderní elektrická červená lokomotiva, která potěší každého malého strojvůdce. Na střeše je přepínač lokomotivy s předním a zadním pohonem. Jednotlivé vagony se dají připojit magnetem.

Maxim Velké depo s točnou

Maxim Velké depo s točnou

Hodnocení: 3,7
979 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velké depo je určeno až pro pět mašinek či vagonků. Dvoupatrová střecha umožňuje dokonalý přístup ke všem zaparkovaným vozům. Před vjezdem do depa je funkční točna.

Brio WORLD 33674 Signální stanice
689 Kč 669 Kč

Signální stanice s výhybkou jako rozšiřující set k vaší vláčkodráze Brio. Otáčením červeného knoflíku rozhodnete jakým směrem se vlak vydá či zastaví nebo bude pokračovat dál v jízdě.

Brio World 33962 Jeřáb Smart Tech
1 349 Kč 969 Kč

Pomozte pracovníkovi v jeřábu přenést náklad. Jeřáb je součástí řady Smart Tech a s využitím speciální Smart Tech lokomotivy umožňuje vyvolání speciálních zvuků a pohybů. Skvělá zábava pro děti od 3 let.

Brio WORLD 33886 Nákladní helikoptéra
1 069 Kč 779 Kč

Létání helikoptérou je prostě nejlepší. Za pilotem nové hračky Nákladní helikoptéry se nachází nákladní prostor, a že se do něj vejde hodně i dva plně naložené vagóny. Všechno je připraveno, roztoč rotor tvé helikoptéry BRIO, vzlétni a vystoupej do výšky nad Světem BRIO.

Brio WORLD 33754 Magnetický zvonek
299 Kč

Zvuková signalizace začne zvonit, pokud projíždí vláček. Zvonění je možné spustit i ručně. Je to další skvělý doplněk k vaší vláčkodráze Brio. Kvalitní dřevěné provedení.

Brio WORLD 33874 Mycí linka SMART TECH
789 Kč 519 Kč

Všechny vlaky občas potřebují umýt. Hlavně poté, co projedou kouzelným světem, který jsi vytvořil. Válce se rozpohybují a vlak se začne posunovat. Z mycí linky mezitím vychází zvuk vody a bublin. Brzy se vlak zase rozzáří! Hračka využívá chytré interaktivní technologie s čipy pro jednotlivé úkony.

Brio WORLD 33750 Magnetická funkční křižovatka
419 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento železniční přejezd má závory, které se samy spustí, pokud projíždí vlak. Spustit je lze i zmáčknutím tlačítka. Auta tak nebudou při přejezdu kolejí v nebezpečí až vlaky rychle prosviští.

Brio WORLD 33574 Železniční depo
599 Kč 479 Kč

Garáž pro vlak od značky Brio. I vlaky si potřebují mít kde zdřímnout. V této dřevěné garáži se jim dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocí kolečka na střeše otvíráte dveře garáže. Když jsou dveře otevřené lze garáž používat také jako tunel.

Maxim Velký horský tunel s jeřábem
979 Kč 799 Kč

Rozšiřte svoji vláčkodráhu o tento jedinečný horský tunel, který lze různě kombinovat a neustále vytvářet nové herní možnosti a situace. Tunel je možné použít samostatně nebo jako dva tunely, které udělají z velké hory horskou dráhu.

Maxim Maják

Maxim Maják

Hodnocení: 4
559 Kč 509 Kč

Pobřežní maják navádí lodě z dalekých dálek moří a oceánů, aby v bezpečí zakotvily v přístavu. Udělejte ze svého města neobyčejné místo, kde se střetává lodní, automobilová i železniční doprava. Po stisku tlačítka se světlo na majáku rozsvítí a roztočí.

Brio WORLD 33683 Dvojitý visutý most
719 Kč 529 Kč

Nejdelší most ve světě vlákodráh Brio umožní cestujícím ve vlaku projet na vodou. Je jen na dětech jestli si vytvoří dva visuté mosty nebo jeden pevně stojící dlouhý most.

Brio WORLD 33476 Točna s figurkou
659 Kč

Novinka

Vytvořte nové možnosti Vaší dřevěné železnice BRIO World. Železniční točna se sedmi traťovými přípojkami, otočnou středovou jednotkou a figurkou traťového technika se stane skutečným středobodem každého železničního systému BRIO World. Velikostně je vhodná pro každou mašinku BRIO World.

Brio WORLD 33569 Elektrický trajekt
639 Kč 499 Kč

Trajekt k vláčkodráhám se světelnými a zvukovými efekty. Set obsahuje dvě speciální koleje a samotný trajekt se svítícími pozičními světly a sirénou. Příď a záď trajektu jsou sklopné, aby vlak mohl vjet dovnitř trajektu.

Brio WORLD 33306 Letadlo

Brio WORLD 33306 Letadlo

Hodnocení: 4,9
739 Kč 539 Kč

Díky letadlu BRIO získáte rozhled nad celým světem. Letadlo lze otevřít a pohodlně usadit jak pilota, tak pasažéra s jeho zavazadlem. Pro pohodlné vystupování balení obsahuje pojízdné schodiště.

Woody Příslušenství k dráze - depo velké
639 Kč

Depo velké jako pěkný doplněk ke kolejím vláčkodráhy. Depo je potřeba na každém nádraží, kde se vlaky musí na večer schovat do garáží. Je kompatibilní s většinou vláčkodráh.

Brio WORLD 33388 Železniční přejezd se závorami
319 Kč 279 Kč

Železniční přejezd podporovaný dopravními značkami přinese možnost křižovat železnici auty. Díky pohyblivým závorám dáte autu jasně najevo, že se blíží rychlý osobní nebo těžký nákladní vlak, který smete každou překážku.

Brio WORLD 33732 Portálový jeřáb
639 Kč 479 Kč

Multifunkční jeřáb vyrobený ze dřeva s barevnými, plastovými komponenty, zvedá kontejnery díky magnetu upevněnému na háku a pomocí otočné kliky posouvá kontejner nahoru/dolu. Jeřáb působí autenticky a je potřeba ke každé stavbě, nebo do nákladových center.

Brio WORLD 33825 Policejní dodávka
459 Kč 329 Kč

Rychle z cesty! Policejní dodávka rychle uhání ulicí s blikajícími světly a za kvílení sirény! Došlo k nehodě a policista pospíchá přesměrovat provoz. Policejní dodávka je vyrobena z plastu má zvukové a světelné efekty.

Brio WORLD 33534 Nákladní loď s jeřábem
599 Kč 439 Kč

Přes jakoukoliv vodu vám cokoliv pomůže přepravit přepravní loď BRIO. Při nakládání využijte nakladač vybavený magnetem, díky kterému se nakláda vše snáz, je součástí balení.

Lamps Dráha s mašinkou 708 cm
499 Kč 409 Kč

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vláčkodráhou, která se skládá ze 114 dílků. Celková délka trati je 708 cm a lze na ní stavět také otáčky o 360 stupňů. Vláček při jízdě svítí.

Brio World 33969 Slon a vagónek
309 Kč 229 Kč

Připojte slona a jeho vagónek a vyrazte na cestu po BRIO světě. Slon má tělo vyrobené z kvalitního dřeva a hlavu z kvalitního výrazně dekorovaného plastu. Vagónek se dá za pomoci magnetu připojit k mašince ze světa Brio.

Woody Extra velké depo

Woody Extra velké depo

Hodnocení: 3,6
799 Kč 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Exkluzivní a krásně propracované vlakové depo, ve kterém může najednou odpočívat až 5 vláčků. Žádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží. Depo je rovněž místem, kde se mohou provádět drobné opravy.

Maxim Tunel s vodopádem

Maxim Tunel s vodopádem

Hodnocení: 4,7
389 Kč

Horská jízda skýtá mnoho nástrah, se kterými se vláčky musí vypořádat. Jednou z nich je tenhle tunel, který vede podél vysokých a strmých skal nebo vede přímo skrze vodopád ledové vody. Cestující musejí být předem připraveni, strojvedoucí totiž bude muset pořádně přidat na rychlosti, protože kdyby měli cestující otevřená okýnka, mohl by být vlak plný vody.

Brio World 33966 Lev a vagónek
339 Kč

Připojte lva a jeho vagónek a vyrazte na cestu po BRIO světě. Lev má tělo vyrobené z kvalitního dřeva a hlavu z kvalitního výrazně dekorovaného plastu. Vagónek se dá za pomoci magnetu připojit k mašince ze světa Brio.

Brio 33918 Opravna SMART TECH
919 Kč 629 Kč

Každý vlak čas od času potřebuje opravit. Díky aktivnímu zvukovému tunelu zastaví porouchaný vlak v dílně přesně tak, aby měl mechanik možnost zkontrolovat i podvozek vlaku.

Maxim Nádraží s garáží a výtahem
1 189 Kč 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Toto skvělé nádraží a garáž s výtahem zajistí hladké nadzemní parkování v centru velkých měst, kde by jinak auta zabírala velká parkoviště u obchodních, plaveckých, zábavních či sportovních center.

Brio World 33967 Zebra a vagónek
309 Kč 269 Kč

Připojte zebru a její vagónek a vyrazte na cestu po BRIO světě. Zebra má tělo vyrobené z kvalitního dřeva a hlavu z kvalitního výrazně dekorovaného plastu. Vagónek se dá za pomoci magnetu připojit k mašince ze světa Brio.

Bigjigs Rail Velký jeřáb

Bigjigs Rail Velký jeřáb

Hodnocení: 4,9
319 Kč 309 Kč

Železniční jeřáb je nezbytným pomocníkem při překládce nebo nakládce zboží v každém železničním nákladovém nádraží. Magnet umístěný na konci, umožňuje překládat náklady i celé vagóny.

Brio World 33968 Nosorožec a vagónek
309 Kč 269 Kč

Připojte nosorožce a jeho vagónek a vyrazte na cestu po BRIO světě. Nosorožec má tělo vyrobené z kvalitního dřeva a hlavu z kvalitního výrazně dekorovaného plastu. Vagónek se dá za pomoci magnetu připojit k mašince ze světa Brio.

Brio WORLD 33709 Flexibilní tunel
486 Kč 409 Kč

Flexibilní tunel je skvělým doplňkem ke vláčkodráhám Brio. Dá se použít ve dvou variantách jako zahnutý a jako rovný tunel. Je vyroben z plastu v kombinaci se dřevem. Tunel se skládá ze 3 segmentů, které do sebe jednoduše zapadnou.

Brio WORLD 33573 Vysokozdvižný vozík
399 Kč 289 Kč

Vysokozdvižný vozík pro přepravu palet je dokonalá kombinace plastu a dřeva v kvalitním zpracování značky Brio. Pomocí magnetu lze náklad snadno nabírat. Hračka jde kombinovat s jinými vagónky.

Brio World 33894 Nákladní lokomotiva se strojvedoucím
409 Kč 299 Kč

Pozdravte nové obyvatelé světa Brio World. Nastupovat, veze se náklad. Malý nákladní vlak se spoustou prostoru pro zábavu. Otevřete střechu a řidiče můžete posadit rovnou do sedadla.

Maxim Železniční opravna
399 Kč 319 Kč

Každá mašinka potřebuje čas od času poopravit. V opravně se postarají o její dobrý technický stav. Zde se mohou mašinky zastavit s poruchami a závadami. Po otočení červené páčky se nadzvedne kolej a mašinka sama odjede.

Bigjigs Rail Vlaková myčka
449 Kč 389 Kč

Tato vlaková myčka je ideální doplněk jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Děti budou milovat jízdu vlaku přes toto zařízení! Myčka má otočné sloupy, takže můžete jednoduše nastavit, zda bude vláček jen projíždět nebo se bude dotýkat čistících závěsů.

Bigjigs Rail Kamenný železniční tunel
269 Kč

Dřevěný železniční tunel v podobě kamenné stavby s vysoce kvalitním povrchem je základním kamenem a skvělým rozšířením každé vláčkodráhy. Tunel zpestří každou dráhu do které je zapojen. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky k vláčkům a mašinkám.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky k vláčkům a mašinkám výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky k vláčkům a mašinkám akce.