Počet nalezených produktů: 149

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků
1 129 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivní a krásně propracované vlakové depo, ve kterém může najednou odpočívat až 5 vláčků. 6ádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží, které jsou navíc v jasných barvách. Jsou dodávány se dvěma panáčky. S dvířky a sudy na olej a mazivo lze pohybovat.


Brio 33711 Moje první vláčkodráha cestovní sada-69%
919 Kč

279 Kč

Výprodej

Je čas pro naše nejmenší strojvůdce objevit něco nového a zábavného. Krásná a kvalitně zpracovaná První mini vláčkodráha v přenosném boxu. Vezmi ji s sebou na cesty či na návštěvu a hraj si kdekoli chceš. Stačí otevřít box a řítit se za zvuku zvonku po trati.


Maxim Nádraží s garáží a výtahem
1 189 Kč

899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto skvělé nádraží a garáž s výtahem zajistí hladké nadzemní parkování v centru velkých měst, kde by jinak auta zabírala velká parkoviště u obchodních, plaveckých, zábavních či sportovních center.


Woody Vláčkodráha - Průmyslová zóna
2 669 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vláčkodráha s elektronickou mašinkou obsahuje celkem 200 dílů. Z této vláčkodráhy postavíte velkou průmyslovou zónu s překladištěm, dvěma jeřáby a čerpací stanicí. Tento set obsahuje velké množství příslušenství jako jsou plastové nájezdy, točna, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, pouliční osvětlení atd.


Bigjigs Rail Zvonící věž
419 Kč

369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý doplněk k Vaší stávající dřevěné vláčkodráze. Je tato nádherná věž s odnímatelnou střechou, věž zvoní při průjezdu vlaku pomocí magnetů skrytých v dřevěné konstrukci. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Dlouhý železniční most
439 Kč

409 Kč

Krásný rozšiřující doplněk k Vláčkodráhám. Velmi dlouhý a vysoký dřevěný most pro vláčky, pod kterým konečně projedou všechny mašinky a vagónky bez problémů i s velkými náklady. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Nádraží
629 Kč

579 Kč

Tato nádražní stanice je ideálním doplňkem jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Stanice je laděná do světlých barev s krásnými detaily, což z ní dělá opravdu poutavý kousek. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Trojité depo s vraty
539 Kč

499 Kč

Trojité depo je skvělý způsob jak parkovat vaše vláčky na konci dne. Chytré koleje v popředí umožňují vlakům vjet do třech různých směrů. Pěkně zpracované Depo je dostupné pouze ve variantě zelených kolejí. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Závory s návěstím
519 Kč

419 Kč

Tento chytrý přejezd je ideálním doplňkem vaší vláčkodráhy zahrnující jak vláčky, tak automobily a další vozidla! Děti si jej zamilují, protože pomáhá vláčkům a automobilům jezdit společně bezpečně. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bigjigs Rail Dvojitý železniční tunel
329 Kč

311 Kč

Dřevěný dvojitý železniční tunel z červených cihel s vysoce kvalitním povrchem je skvělým rozšířením každé vláčkodráhy. V tunely je spousta místa pro projíždění dvou vlaků, což umožňuje větší zábavu při hře! Kvalitní dřevěné zpracování od anglické značky Bigjigs Rail.


Bigjigs Rail Houpací most přes řeku
449 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Houpací most přes řeku jako skvělý doplněk vaší dřevěné vláčkodráhy. Děti musí po mostu přejet na druhou stranu dráhy, ale pozor! Most není stabilní a proto si musí dát pozor, aby mašinka nespadla do vody.


Bigjigs Rail Most

Bigjigs Rail Most

Hodnocení: 5
219 Kč

199 Kč

Potřebujete-li překonat vlakem řeku, silnici nebo křížení s jinou dráhou pak budete potřebovat právě tento tři obloukový most. S detailně vykreslenou kamenickou prací po jeho stranách a kvalitní povrchovou úpravou je tento most ceněným doplňkem dřevěné vláčkodráhy.


Bigjigs Rail Vlaková myčka
397 Kč

369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato vlaková myčka je ideální doplněk jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Děti budou milovat jízdu vlaku přes toto zařízení! Myčka má otočné sloupy, takže můžete jednoduše nastavit, zda bude vláček jen projíždět nebo se bude dotýkat čistících závěsů.


Bigjigs Rail Růžový klenutý most
419 Kč

367 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento krásný růžový most je perfektním doplňkem jakékoliv stávající vlačkodráhy. Je dodáván s nájezdy na most, značkou a jednorožcem. Tento vysoce dekorativní most přidá na atraktivitě každé železniční trati.


Bigjigs Rail Sada dopravních značek
369 Kč
363 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý doplněk dřevěné autodráhy nebo vláčkodráhy je tato sada dopravních značek. Děti mohou díky hraní rozpoznávat důležité silniční značení. je Ideální pro použití s kterýmkoli dřevěným systémem Bigjigs Rail.


Bigjigs Rail Set vysokohorská dráha
829 Kč

749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set vysokohorská dráha jako skvělý doplněk vaší dřevěné vláčkodráhy. Děti mají díky tomuto setu možnost rozšířit dráhu o koleje, které vedou přes dva mosty v horském terénu.


Bigjigs Rail Velký jeřáb
289 Kč

259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Železniční jeřáb je nezbytným pomocníkem při překládce nebo nakládce zboží v každém železničním nákladovém nádraží. Magnet umístěný na konci, umožňuje překládat náklady i celé vagóny.


Bigjigs Rail Venkovské nádraží-35%
309 Kč

199 Kč

Výprodej

Toto krásné a tradiční vesnické nádraží je ideální pro nástup a výstup cestujících! Laděné do světlých barev s efektivním designem je ideální pro použití s ​​jakoukoliv dřevěnou železnicí.


Bigjigs Rail Větrný mlýn
449 Kč
439 Kč

Bigjigs dřevěný doplněk k vláčkodráze Větrný mlýn. Malé železniční nadšence jistě potěší průjezd svými vlaky skrz mlýn na cestě železničním dobrodružstvím. Lopatky mlýnu jsou pohyblivé.


Bigjigs Rail Větrný mlýn se zásobníkem na mouku-37%
319 Kč

199 Kč

Výprodej

Větrný mlýn se zásobníkem na mouku jako skvělý doplněk vaší dřevěné vláčkodráhy. Děti přijedou s vagónem pod zásobník mouky, kde je nachází čerstvě namletá mouka a naloží náklad na další cestu po dráze.


Bigjigs Rail Zvedací most

Bigjigs Rail Zvedací most

Hodnocení: 4,5
476 Kč

Děti opravdu milují vysoké zvedací mosty a spouštění brány. Samozřejmě i projíždějící vlaky pod nimi uspokojí nejednoho železničního inženýra. Kvalitní dřevěné zpracování od anglické značky Bigjigs Rail.


Brio 33615 Nádraží a lokomotiva-81%
539 Kč

99 Kč

Výprodej

S touto pevnou dřevěnou železniční stanicí nepotřebujete ani koleje. Stačí ji jen umístit tam, kde chce projet lokomotivou. Nebo ji připojte k železniční trati BRIO světa. Všichni cestující na palubě? Pojďme!


Brio Dětské hřiště
648 Kč

569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extra hrací set dětské hřiště s houpačkami je připraven ke hře! Sada ze série Brio World obsahuje dvě houpačka a dvě figurky dětí. Děti se na atrakcích vyřádí a užijí si zábavu. Tento doplňkový prvek je kompatibilní s vláčkodráhami Brio.


Brio Figurka s doplňkem
129 Kč

Výprodej

Kým chcete být? Strojvedoucí, manažer cirkusu, silniční dělník nebo někdo jiný? Přineste je všechny do svého BRIO světa. Také je možné je sbírat, a případně měnit postavy se svými přáteli. Každá postava přináší dřevěný doplněk do hry.


Brio Můj první tunel k vláčkodráze-64%
669 Kč

239 Kč

Výprodej

Tunel s dřevěnými sloupy a plastovým vrškem pro projíždějící vláček. Součástí je i chrastící vůz. Další skvělý doplněk k vaší vláčkodráze Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Brio Nahrávací studio pro zpěv-69%
996 Kč

299 Kč

Výprodej

Staňte se hvězdou na jeden den a zpívejte na vlastním jevišti. Umístěte mikrofon na podlahu pódia, hudba začne hrát společně s blikajícími světly. Sada obsahuje mikrofon, figurku a dřevěné reproduktory. Sadu Lze kombinovat s ostatními sety Brio.


Brio Obchod se zeleninou-38%
486 Kč

299 Kč

Výprodej

Prodáváte zeleninu na trhu a Váš stánek vypadá opravdu pěkně. Ukažte hezky svoji mrkev a rajčata a prodávejte čerstvou zeleninu a ovoce svým přátelům. Sada ze série Brio World obsahuje 11 dílů. Je ideálním doplňkovým prvkem k vaší vláčkodráze.


Brio Obchod se zmrzlinou
764 Kč

717 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Snili jste někdy o tom, že budete vlastnit svůj vlastní obchod se zmrzlinou? Jíst zmrzliny kolik se Vám zlíbí, všechny vaše oblíbené příchutě. Kdo si chce jednu koupit? Stoupněte si do řady, prosím! Obchod se zmrzlinou se jednoduše složí a je kompatibilní s dalšími hracími sety a vláčkodráhami Brio.


Brio Ruské kolo atrakce
809 Kč

699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ruské kolo se světélkem je skvělé rozšíření pro tvou dráhu. Figurku můžeš posadit do kabinky, alespoň bude mít ze shora pěkný výhled. Při točení kolem se rozsvítí světélko. Ruské kolo je kompatibilní a dá se připojit k jiné vláčkodráze od Bria. Jedná se o kvalitní plastový výrobek.


Brio Souprava auto s vagónem
486 Kč

459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připojte karavan, otevřete víko na střeše, skočte do přívěsu a dovolená může začít. Tento přívěs má super sílu a dokáže jezdit po železnici a táhnout i vagon. Součástí balení jsou i dvě plastové figurky. Sada je skvělým rozšiřujícím doplňkem s vláčkodráhám Brio.


Brio Stavební stroje + příslušenství
539 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stavební stroje s příslušenstvím jsou skvělý doplněk vaší dřevěné Brio vláčkodráhy nebo městečka. Na silnicích je stále co opravovat. Balení obsahuje jednoho dělníka.


Brio Univerzální vozítko s panáčkem pro přepravu nákladu-28%
278 Kč

199 Kč

Výprodej

Čtyřkolka s magnetickým nákladem a figurkou k vláčkodráze Brio. Připojte na nádraží magnetický náklad ke čtyřkolce a odjeďte s ním do lesa. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva.


Brio Vstupní vybavení do zábavného parku
809 Kč

676 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý doplněk pro vaše vláčkodráhy, vstupní vybavení do zábavného parku. Dávejte pozor, zábava začíná! Hudba zní a když si cestující zakoupí vstupenku a projedou vstupní bránou, mohou změřit své síly a vyzkoušet komu se podaří vystřelit míček až na vrchol a zazvonit?


Brio WORLD 33254 Podpěry pro most
309 Kč

235 Kč

Set na doplnění vaší vláčkodráhy Brio. Balení obsahuje 2 podpěry, díky kterým lze rozšířit délku kolejí. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva a plastu vysoké kvality.


Brio WORLD 33427 Autobusové a vlakové nádraží
769 Kč

599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedeš na dovolenou? Možná na návštěvu za babičkou a dědou? To je místo, kde nastoupíš z autobusu na vlak a zase zpátky. Na nádraží může být velmi rušno, takže se ujisti, že máš zavazadla s sebou! Součástí sady je i autobus a figurka cestujícího.


Brio WORLD 33528 Otahovací vůz
459 Kč

309 Kč

Kamion na odtahování aut a osobní autíčko je skvělý doplněk vaší dřevěné Brio vláčkodráhy. Kamion zasáhne vždy, když na kolejišti nebo silnici překáží porouchané auto.


Brio WORLD 33569 Elektrický trajekt
719 Kč

499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Trajekt k vláčkodráhám se světelnými a zvukovými efekty. Set obsahuje dvě speciální koleje a samotný trajekt se svítícími pozičními světly a sirénou. Příď a záď trajektu jsou sklopné, aby vlak mohl vjet dovnitř trajektu.


Brio WORLD 33574 Železniční depo
669 Kč

499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Garáž pro vlak od značky Brio. I vlaky si potřebují mít kde zdřímnout. V této dřevěné garáži se jim dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocí kolečka na střeše otvíráte dveře garáže. Když jsou dveře otevřené lze garáž používat také jako tunel.


Brio WORLD 33674 Signální stanice
769 Kč

529 Kč

Signální stanice s výhybkou jako rozšiřující set k vaší vláčkodráze Brio. Otáčením červeného knoflíku rozhodnete jakým směrem se vlak vydá či zastaví nebo bude pokračovat dál v jízdě.


Brio WORLD 33683 Dvojitý visutý most
789 Kč

559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejdelší most ve světě vlákodráh Brio umožní cestujícím ve vlaku projet na vodou. Je jen na dětech jestli si vytvoří dva visuté mosty nebo jeden pevně stojící dlouhý most.


Brio WORLD 33709 Flexibilní tunel
499 Kč

429 Kč

Flexibilní tunel je skvělým doplňkem ke vláčkodráhám Brio. Dá se použít ve dvou variantách jako zahnutý a jako rovný tunel. Je vyroben z plastu v kombinaci se dřevem. Tunel se skládá ze 3 segmentů, které do sebe jednoduše zapadnou.


Brio WORLD 33732 Portálový jeřáb
669 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční jeřáb vyrobený ze dřeva s barevnými, plastovými komponenty, zvedá kontejnery díky magnetu upevněnému na háku a pomocí otočné kliky posouvá kontejner nahoru/dolu. Jeřáb působí autenticky a je potřeba ke každé stavbě, nebo do nákladových center.


Brio WORLD 33745 Vlaková stanice
849 Kč

699 Kč

Zastavte se na moderním vlakovém nádraží Brio s rozličnými prvky a efekty povzbuzující ke hře. Do čekárny se cestující dostanou přes posuvné dveře, zde se nachází skříňky na zavazadla, mapy a pohodlná sedačka.


Brio WORLD 33754 Magnetický zvonek
279 Kč

219 Kč

Zvuková signalizace začne zvonit, pokud projíždí vláček. Zvonění je možné spustit i ručně. Je to další skvělý doplněk k vaší vláčkodráze Brio. Kvalitní dřevěné provedení.


Brio WORLD 33797 Hasičský vrtulník
409 Kč

359 Kč

Otevřete kabinu usaďte pilota a leťte přes město zkontrolovat zda je vše v pořádku. Ale ne támdle hoří les, rychle se vraťte na základnu připojte nádrž z vodou a rychle leťte bojovat s požárem. Uf stihli jste to včas. Vrtulník je vyroben ze dřeva v kombinaci s plastem.


Brio WORLD 33811 Záchranný hasičský vůz
669 Kč

559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hasičský záchranářský vůz s vagonem, zvukovými a světelnými efekty je vybaven hadicí, která padne figurce hasiče perfektně do ruky. Střecha autíčka se dá zvednout, aby se mohla figurka hasiče pohodlně usadit a vyrazit k požáru. Sada je kompatibilní s vláčkodráhami BRIO.


Brio WORLD 33825 Policejní dodávka
459 Kč

339 Kč

Rychle z cesty! Policejní dodávka rychle uhání ulicí s blikajícími světly a za kvílení sirény! Došlo k nehodě a policista pospíchá přesměrovat provoz. Policejní dodávka je vyrobena z plastu má zvukové a světelné efekty.


Brio WORLD 33833 Požární stanice
2 083 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

V záchranné stanici musíte být vždy připraveni k akci. Když se spustí alarm, sjeďte po tyči dolů k hasičskému autu, které je připraveno k výjezdu. Auto vydává světelné a zvukové efekty. Krásná patrová hasicí stanice ze série Brio World je krásný doplněk ke každé vláčkodráze Brio.