Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8803764

SuperBee Voskové ubrousky - Hexagonia sada 3ks

SuperBee Voskové ubrousky - Hexagonia sada 3ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Voskové ubrousky pro ekologickou zero waste domácnost. Uchovávejte potraviny moderně a dlouhodobě. Skvěle fungují na uchovávání pečiva. To díky ubrouskům vydrží čerstvé o několik dní déle. Celý popis
399 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
399 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

16.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
16.8.2022 - 17.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Voskové ubrousky pro ekologickou zero waste domácnost. Uchovávejte potraviny moderně a dlouhodobě. Skvěle fungují na uchovávání pečiva. To díky ubrouskům vydrží čerstvé o několik dní déle.

Vytvořte ve své kuchyni rozruch s naší sadou „Beeginner“ se třemi krásnými ubrousky z organické bavlny ze včelího vosku. Tyto opakovaně použitelné obaly na potraviny jsou z biobavlny a směsi ze včelího vosku. Superbee produkty jsou výborná a bezodpadová barevná alternativa k igelitovým fóliím nebo plastovým nádobám na skladování potravin. Sada obsahuje tři velikosti. Malý, střední a velký, všechny se stejným motivem hexagonů, které připomínají včelí plástve.

Jak voskové ubrousky používat Lze je použít k zakrytí misek se zbytky jídla, zabalení sýra, ovoce, zeleniny a dokonce i domácího pečiva.

Vhodné do chladničky i mrazničky, lze je snadno umýt a měly by vydržet až dva roky. Dobrý den, kuchyně bez plastů!
Rozměry 20 × 20 cm (malý), 26 × 26 cm (střední), 33 × 33 cm (velký)
Detailní popis produktu
Přidejte tuto opakovaně použitelnou obalovou sadu ze včelího vosku do svého domova a objevte mnoho způsobů, jak můžete nahradit plastový obal a další neudržitelná řešení pro skladování potravin. V sadě máte k dispozici tři různé velikosti. Představují perfektní opakovaně použitelné obaly na potraviny pro každou příležitost.

Malé voskové ubrousky ze včelího vosku jsou nejlepším pomocníkem – ideální na zbytky zeleniny, zakrývání sklenic nebo udržování pořádku. Střední ubrousky jsou ideální pro skladování svačin, sendvičů a jiných obědových položek, zatímco velké obaly mohou pokrýt většinu misek a nádob. Buďte kreativní! Možnosti jsou nekonečné… :-)

Extrémně snadné použití, tyto „potravinářské přikrývky“ lze umístit na misku nebo jím překrýt kousek jídla; teplo vašich rukou zahřeje včelí vosk a pomůže mu formovat se kolem jakékoli nádoby nebo předmětu, který zakrýváte, čímž vytvoří ochrannou pečeť, která jej ochrání před zkažením. Voděodolné, prodyšné a antibakteriální, jsou skvělé pro udržení vlhkosti, svěžesti a chuti.

S našimi sadami dostupnými v řadě krásných vzorů a designů možná zjistíte, že potřebujete více než jedno balení! Sada obalů z včelího vosku „Beeginner“ je také perfektním dárkem pro vaše blízké – nebo dokonce jako dárek jen a jen pro vás!
Klíčové vlastnosti
  • 100% organické
  • Certifikovaná potravinová nezávadnost a snadné mytí
  • Antibakteriální a antimikrobiální
  • 100% biologicky rozložitelné a domácí kompostovatelné
  • Bez plastu a silikonu
Vyrobené z
  • 100% organická bavlna s certifikací GOTS
  • Včelí vosk sklízený udržitelně a bez pesticidů
  • Stromová pryskyřice
  • Organický kokosový olej