Dreadnought akustické kytary

Blond Jackie

Blond Jackie

2 590 Kč

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Blond Jackie, která má velké rezonantní tělo zhotovené z laminovaného filipínského dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku.

Od prodejce MALL
Blond Sunny

Blond Sunny

2 790 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Blond Sunny, která má velké rezonantní tělo zhotovené z lipového dřeva a nádherné sunburst barevné provedení. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku.

Od prodejce MALL
Soundsation Yellowstone DN-BLS

Soundsation Yellowstone DN-BLS

2 690 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Soundsation Yellowstone DN-BLS, která má velké rezonantní tělo zhotovené z překližovaného smrkového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku.

Od prodejce MALL
Soundsation Yosemite DNCE-NT

Soundsation Yosemite DNCE-NT

3 069 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Potěšte sebe i své okolí hrou na elektroakustickou kytaru Soundsation Yosemite DNCE-NT, která má velké rezonantní tělo zhotovené z překližovaného lipového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku. Možnost ozvučení nabízí preamp s ovladači hlasitosti a EQ.

Od prodejce MALL
Blond Angie

Blond Angie

2 690 Kč

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Blond Angie, která má velké rezonantní tělo zhotovené z laminovaného lipového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku.

Od prodejce MALL
Blond Lily

Blond Lily

2 990 Kč

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Blond Lily, která má velké rezonantní tělo zhotovené z lipového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku.

Od prodejce MALL
Blond Polly

Blond Polly

2 790 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Blond Polly, která má velké rezonantní tělo zhotovené ze smrkového a lipového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku.

Od prodejce MALL
Aria Akustická kytara Aria 111, natural

Aria Akustická kytara Aria 111

4 690 Kč

akustická kytara ● tvar těla: Dreadnought ● víko korpusu: smrk ● luby a dno: Sapele ● krk: mahagon ● hmatník: palisandr ● kobylka: palisandr ● počet pražců: 20 ● šířka nultého pražce: 43mm ● hardware: chromovaný ● ladící mechanika: Vintage Open Gear

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dreadnought akustické kytary .
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dreadnought akustické kytary výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dreadnought akustické kytary akce.