Bino Co kam patří, stíny - Krtek

Hodnocení: 5 2 hodnocení Značka: Bino Náš kód: 1279254

Doprava zdarma

Bino Co kam patří, stíny - Krtek

Tato veselá hra s motivem krtečka a jeho kamarádů spočívá v přiřazování barevných obrázků z pohádky na správné místo podle předkreslené siluety. Děti se při hraní nejen zabaví na dlouhé hodiny, ale také zdokonalí logické myšlení, motorické schopnosti a zručnost. Celý popis

319
5 2

369 Kč
319 Kč
-13%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1279254

1 uživatelská recenze

Hodnocení: 5
  • Markéta F., Jinočany

Byl to dárek pro dceru k druhým narozeninám, za nás velká spokojenost. Malá skládá a skládá. Vydrží u toho opravdu dlouho. Myslím, že by se zabavili i mladší, zvídavé děti.

Popis

Popis produktu

Specifikace:

  • Ve hře Co kam patří, stíny – Krtek je úkolem najít ty správné páry barevných obrázků a jejich siluet a přiřadit je k sobě.
  • Součástí je celkem 40 dílů.
  • Jedná se o pokročilé rozeznávání tvarů, podporuje představivost, rozvíjí motoriku rukou.
  • Vyrobeno z kvalitního dřeva.
  • Barevný potisk je velmi odolný proti poškození.
  • Rozměry: 17 × 17 × 4 cm.
  • Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Značka BINO byla uvedena na trh v roce 1992 jako označení pro škálu dřevěných hraček, reklamních a dárkových předmětů a vybavení mateřských školek. Filozofií značky BINO je motto „Naše děti jsou to nejcennější co máme“. Základní stavební prvky, na kterých je značka vybodována jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Produkty jsou určené především pro pobavení a rozvoj dětí od nejmenší až po školáky. Většina hraček spojuje zábavu s edukativní funkcí. Řada produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné motoriky, formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti. Firma je držitelem certifikátu FSC, který je udělováno pouze firmám s šetrným přístupem k životnímu prostředí.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 12 měsíců
Pro nejmenší ano
Počet dílků 40 ks
Určení Unisex
Rozlišování tvarů ano