Bino Krabička s tvary - Krtek

Značka: Bino Náš kód: 1279234

Doprava zdarma

Bino Krabička s tvary - Krtek

Dřevěná krabička s motivem krtečka s otvory pro vkládání tvarů poslouží pro vývoj motorických schopností i logického uvažování dítěte. Vkládačka je vyrobena z kvalitního dřeva, její veselé barevné zpracování potěší a zaujme každé dítě. Celý popis

429

475 Kč
429 Kč
-9%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1279234

Popis

Popis produktu

Specifikace:

  • Vkládačka v podobě veselé barevné krabičky s výsuvným panelem s motivem krtečka má v horní části otvory pro vkládání tvarů.
  • Součástí je celkem 10 dílů.
  • Učí rozeznávat základní tvary a barvy, podporuje představivost, rozvíjí motoriku rukou.
  • Vyrobeno z kvalitního dřeva.
  • Rozměry krabičky: 16×16×6 cm.
  • Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Značka BINO byla uvedena na trh v roce 1992 jako označení pro škálu dřevěných hraček, reklamních a dárkových předmětů a vybavení mateřských školek. Filozofií značky BINO je motto „Naše děti jsou to nejcennější co máme“. Základní stavební prvky, na kterých je značka vybodována jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Produkty jsou určené především pro pobavení a rozvoj dětí od nejmenší až po školáky. Většina hraček spojuje zábavu s edukativní funkcí. Řada produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné motoriky, formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti. Firma je držitelem certifikátu FSC, který je udělováno pouze firmám s šetrným přístupem k životnímu prostředí.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Doporučený věk od 18 měsíců
Počet dílků 10 ks
Určení Unisex
Rozlišování tvarů ano