Viga VIGA Dřevěná klouzačka s auty
549 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Barevná dřevěná autodráha se čtyřmi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a pozorujte co udělá!


Viga Dřevěná pyramida 3v1
559 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Skládací dřevěná pyramida 3v1 jistě nadchne všechny děti. Tyčky jsou se základnou spojeny provázkem pro větší bezpečnost dětí pro případ, kdyby na hračku spadly. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.


Viga Dřevěná vkládačka tvary
569 Kč

298 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vkládačka s barevnými tvary. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Pomozte jim vkládat ty správné tvary a učte se společně s těmi nejmenšími.


Viga Dřevěné počítadlo
569 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné počítadlo s barevnými kuličkami. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Pomozte jim počítat a učte se společně s těmi nejmenšími.


Viga Dřevěný labyrint
339 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný labyrint má různé barevné tvary, které se snadno posouvají po třech barevných drahách. Tato hračka zaujme všechny děti. Při posouvání tvarů si děti rozvinou motorické schopnosti a cit v rukou.


Viga Dřevěná vkládačka kostka
429 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vkládací krabička na kostky různých tvarů a barev. Daný tvar lze prostrčit pouze příslušným otvorem. Po vložení všech tvarů se jednoduše zvedne víko a může se začít znovu.


Viga Dřevěné kostky 9 ks - farma
319 Kč

266 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí na farmě. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.


Viga Dřevěná provlékačka - divoká zvířátka
539 Kč

260 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná provlékačka s divokými zvířátky. Cílem této hračky je provléknout provázek všemi otvory. Učí děti zlepšit smysly, rozeznávat zvířátka a pracovat se svou koncentrací.


Viga Dřevěná mašinka
749 Kč

375 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná mašinka skládačka. Díky této hračce se těm nejmenším rozvíjí veškeré smysly. Rozlišování tvarů a barev je teď daleko jednodušší, a že je jich na poznávání opravdu hodně.


Viga Dřevěná skládačka motýlek
559 Kč

295 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná skládačka ve tvaru motýla. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Jednoduchá skládací hra, která baví. Vložte ty správné tvary a sestavte celého motýlka.


Viga Dřevěná provlékačka - zvířátka
539 Kč

260 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná provlékačka se zvířátky. Cílem této hračky je provléknout provázek všemi otvory. Učí děti zlepšit smysly, rozeznávat zvířátka a pracovat se svou koncentrací.


Viga Dřevěná vkládačka válec
549 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vkládačka ve tvaru válce. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Jednoduchá vkládací hra, která baví. Vložte ty správné tvary do správného otvoru a zbavte se všech kostiček.


Viga Dřevěný labyrint - farmář
339 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný labyrint má veselé barevné tvary, které se snadno posouvají po dvou barevných drahách. Součástí labyrintu je magnetická figurka farmáře. Při posouvání tvarů si děti rozvinou motorické schopnosti a cit v rukou.


Viga Dřevěné kostky 9 ks - divočina
319 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí v divočině. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.