Miva Vacov Voják s bubnem tahací
289 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Tahací hračka Voják s xylofonem barevný vás přenese do dob vašeho dětství. Během jízdy hraje Voják paličkami na bubínek. Vhodné pro děti od 12 měsíců.


Bino Vlak s domečky

Bino Vlak s domečky

Hodnocení: 5
559 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný vláček s kostičkami ve veselých barvách pro malé stavebníky. Mnoho možností k využití – jako stavebnice, skládanka, klasická mašinka s vagónky s nákladem i bez.


Detoa Krtek a mašinka dřevo 12cm
279 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Tahací dřevěná dětská hračka Krtek a mašinka udělá radost hlavně malým dětem, které doprovází při jejich prvních krůčcích. Velmi kvalitní česká dřevěná hračka z populárního dětského seriálu.


Woody Magnetická skládací pyramida
399 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Skládací pyramida má každý navlékací kroužek tvořený dvěma půlkruhy spojenými silným magnetem. Dítě si nejprve půlkruhy spojí a pak je navléká na tyčku. Hračka získala ocenění Hračka roku 2009 a Správná hračka.


Little Dutch Vláček - modrá
558 Kč
549 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný vláček z masivu má krásný tištěný design. Vlak je 45 cm dlouhý. Má lokomotivu a dva vagonky. Vláček lze rozložit na jednotlivé dílky a poté opět složit. Je vhodnou dekorací do dětského pokoje.


Hape Korálkové počítadlo duhové
541 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Korálkové počítadlo je jako stvořené pro počítání jednoduchých úloh. Počítadlo má 10 řad v 5-ti barevných variantách a je ideálním nástrojem pro chápání smyslu sčítání a odčítání.


Woody Puzzle - lidské tělo
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní a naučná dřevěná vkládačka. Anatomie lidského těla pro nejmenší. Po otočení lícové části puzzle (kůže), vidí dítě na rubu orgány a pod nimi kosti, které se na tomto místě skrývají. Vše je opatřeno popisky a základními názvy.


Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se
769 Kč

663 Kč
+ doprava zdarma

Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky na magnetickou plochu. Postupně se učí, kde se nacházejí jednotlivé země. S poskládanou mapou si zahraje hru, která bystří smysly a trénuje postřeh. Design: Veronika Budisky.


Bino Co kam patří, stíny - Krtek
369 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Tato veselá hra s motivem krtečka a jeho kamarádů spočívá v přiřazování barevných obrázků z pohádky na správné místo podle předkreslené siluety. Děti se při hraní nejen zabaví na dlouhé hodiny, ale také zdokonalí logické myšlení, motorické schopnosti a zručnost.


Plan Toys Kasička - růžové prasátko
389 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Tato roztomilá kasička prasátko Piggy je skvělou pomůckou, jak děti naučit hospodařit se svými penězi, ale i k procvičení počítání! Pokladnička ve tvaru roztomilého prasátka se bude dětem líbit a budou z ní mít radost.


Hape Veselý didaktický trojúhelník s aktivita
811 Kč

709 Kč
+ doprava zdarma

Veselý didaktický trojúhelník – to je nekonečné množství aktivit pro vaše děti! Trojúhelník má pět stran, na kterých naleznete různé druhy zábavy – bludiště, barvy, zrcátko nebo zvířátka.


Detoa Počítadlo 100 kuliček - červené
299 Kč
+ doprava zdarma

I přes technologický pokrok dnešní doby, zůstává počítadlo stále součástí školních potřeb a základní pomůckou při prvním seznamování s počítáním. Podporuje logické myšlení, pomáhá při prvních početních úkolech a navíc působí dekorativně.


Hape Puzzle na desce - Lesní zvířátka
476 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete si pohladit zvířátko? Odstraňte kousky této skládačky, abyste se mohli dotknout kousku srsti losa, sovy, ježka, lišky a medvěda. Vkládací puzzle jsou skvělé pro rozvoj základní motoriky a hmatu. Naučte své děti rozpoznávat zvířátka.


Hape Motorický labyrint dvojitý
460 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kuličkové bludiště je zábavou už pro vaše nejmenší! Barevné kuličky na první pohled děti zaujmou. Cílem této hračky je přesunout tvary tam a zpět.


Hape Klaun navlékací

Hape Klaun navlékací

Hodnocení: 5
297 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Tento barevný navlékací klaun má tak veselý obličej, že se jistě budou usmívat i vaše děti! Děti mohou zkoušet kroužky navlékat od největšího po nejmenší nebo naopak. Vhodné i pro naučení základních barev.


Hape Krabička na vkládání geometrických tvarů
541 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Krabička na vkládání geometrických tvarů je ozvláštněna kuličkami, které jsou uvnitř vkládacích tvarů. Díky tomu získává hraní další rozměr!


Hape Jezdík na tyči motýl
549 Kč
+ doprava zdarma

Tato moderní dřevěné tahačka je lákadlem pro malé děti! Kačer mává křídly podle toho, jak dítě tlačí a tahá za rukojeť.


Teddies Provlékačka Moje první zvířátka
339 Kč

309 Kč
+ doprava zdarma

Teddies dřevěná provlékačka Moje první zvířátka. Výrobek podporuje zlepšování zručnosti a také rozpoznávání zvířat a věcí s kterými se mohou děti setkat na vesnicích nebo farmách.


Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra
439 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Balanční hračka Krtku nerozlij to je vhodná pro malé hráče od 4 let. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere váleček barvy, která mu padla, a vloží váleček libovolně na vršek dřevěného dílku. Hra pokračuje, dokud se válečky nerozsypou nebo se dílek s Krtkem nepřevrátí.


Bino Motorická kostka 5v1
549 Kč

479 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost.


Woody Zatloukačka Up and down
329 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Nová vylepšená varianta klasické dřevěné zatloukačky, tentokrát v kombinaci dřeva a plastu. Kromě nově použité kombinace materiálu a barev je zde novinkou hlavně systém, na kterém tato zatloukačka funguje. Její kolíky jsou v párech proti sobě připevněny na plastovou „kolíbku“. Zatlučením kolíku na jedné straně se dostane druhý kolík automaticky nahoru a je opět připraven k protlučení.


Woody Skládací vlak s potiskem, světlem a zvukem
669 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný skládací vlak s potiskem za sebou veze dva vagónky a navíc má mašinka funkční světlo. Když na sebe chce upozornit, doprovází svou jízdu zvukem.


Detoa Housenka Julie

Detoa Housenka Julie

Hodnocení: 5
389 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Pestrobarevná, dřevěná tahací housenka Julie udělá radost hlavně malým dětem, které doprovází při jejich prvních krůčcích. Při pohybu housenka hýbe nožičkami, navíc na konci tělíčka rolničku. Velmi kvalitní česká dřevěná hračka.


Vilac Zahrádka

Vilac Zahrádka

Hodnocení: 5
723 Kč

619 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná multifunkční didaktická hračka zahrádka obsahuje spoustu zábavných prvků. Děti mohou rozvíjet tyto činnosti – nasazování, krájení, počítání, rozlišování barev a otáčení herních prvků na stromě.


Bino Navlékací zvířátka
249 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Figurky zvířátek z farmy jsou mezi dětmi velmi oblíbené. S touto hračkou si mohou děti hrát s figurkami nebo je navlékat na šňůrku a procvičovat si tak jemnou motoriku.


Bigjigs Toys Nasazování tvarů na tyče
274 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná hračka nasazování tvarů na tyče přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev nebo tvarů. Vše je navíc vyrobeno v příjemných přírodních odstínech barev.


Bigjigs Toys Válec s tvary
320 Kč
313 Kč
+ doprava zdarma

Motorická hračka vhazovací válec s tvary je velmi oblíbená hračka u dětí a batolat. Tento válcovitý třídič není jen šetrný k životnímu prostředí, je i zcela bezpečný a pomáhá vašemu dítěti soustředit se na konkrétní činnosti a úkoly.


Bino Krteček tahadlo

Bino Krteček tahadlo

Hodnocení: 5
359 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Krteček tahadlo je již mnoha generacemi prověřená a oblíbená hračka. Tato je navíc ve tvaru Krtečka. Tahací hračka povzbuzuje děti v prvním krůčkům. Vhodné pro děti od 1 roku.


Woody Motorický labyrint velký "Beruška, kytka"
699 Kč

609 Kč
+ doprava zdarma

Motorická dřevěná hračka pro všechny malé zvídavé neposedy. Labyrint velký je vhodný pro rozvoj motoriky při posunování korálků z jedné strany na druhou, rozvíjí cit v rukou a prostorové vnímání.


Miva Vacov Pes s bubnem tahací
289 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Tahací hračka pes s xylofonem barevný vás přenese do dob vašeho dětství. Během jízdy hraje Pes paličkami na bubínek. Vhodné pro děti od 12 měsíců.


Brio 30120 Skládací klaun
559 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Tento dřevěný barevný skládací klaun dětem zaručeně zvedne náladu. Klasická dřevěná hračka značky Brio je známá již od roku 1955. Učí děti poznávat barvy a zdokonaluje jejich koordinaci.


Brio 30332 Jezevčík

Brio 30332 Jezevčík

Hodnocení: 5
379 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Kultovní Jezevčík značky Brio je na světě od roku 1950. V podobě tahačky se šňůrkou je připraven dělat dětem radost. Rodiče ocení to, že mohou děti hračku tahat za sebou.


Brio Mini housenka na kolečkách
269 Kč
+ doprava zdarma

Seznamte se s touto Mini housenkou na kolečkách Brio! Je dost malá pro drobné dětské ruce, ale dost velká na to, aby zanechala velký dojem. Klasická BRIO hračka hýbe hlavou nahoru a dolů, když s ní děti jezdí.


Brio 30367 Mravenec s vejcem
599 Kč

519 Kč
+ doprava zdarma

Seznamte se s tímto lakovaným tahacím mravenec s vajíčkem, které se při pohybu otáčí. Rodiče ocení to, že mohou děti hračku tahat za sebou. Hračka tak podporuje brzké ovládání chůze.


Woody Tahací kachna klapací - modrá
369 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Tradiční dřevěná hračka tahací kachna klapací pro nejmenší. Kačer patří mezi nejoblíbenější hračky dětí i rodičů, kteří tak zavzpomínají na své dětství. Při pohybu hýbe křidélky a klape.


Woody Rainbow - Můj dům
459 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Barevná dřevěná stavebnice podporující koordinaci rukou a rozlišování tvarů. Postav si dům z veselých barevných kostek, tak aby všechny kostky tvořily celek. Vhodné pro děti od 3 let.


Bino Obrázkové kostky - Baribal, 15ks
319 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné obrázkové kostky s veselými obrázky medvídka Baribala a jeho kamarádů je tradiční oblíbenou hračkou již pro ty nejmenší. Sestavte barevný obrázek, postavte vysokou věž anebo raději bouráte? Vše je dovoleno.


Hape Veselé hodiny

Hape Veselé hodiny

Hodnocení: 5
349 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné hodiny jsou nepostradatelným pomocníkem, díky kterému si děti procvičí hodiny, minuty, čísla a barvy. Hodiny mají vyndavací číslice. Díky této hračce bude pro děti jednodušší představit si, kdy mají jít spát, kdy je čas oběda nebo kdy si mohou hrát.


Bino Tahací pes

Bino Tahací pes

Hodnocení: 5
469 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Roztomilý malý pejsek má radost, že vás vidí. Podívejte jak vesele vrtí ocáskem. Milá, dřevěná, tahací hračka v podobě barevného psíka se díky otáčení koleček celá rozpohybuje. Kamarád, kterého má vaše dítko pořád s sebou.


Bino Hrací skříňka - Krtek
529 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Hrací skříňka Krteček se zajícem. Postavičky se roztančí dle melodie, která začne hrát po natažení skříňky klíčkem. Hračku, kterou rodiče znají ze svého dětsví s oblíbeným motivem.


Bino Hra s kladívkem 243 dílků
289 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbená hra s kladívkem podporuje tvořivost a představivost dětí. Z rozmanitých různobarevných dílků lze vytvořit mnoho motivů a pomocí hřebíčků a kladívka je připevnit do korkové podložky. Obsahuje celkem 243 dílků.


Teddies Magická koule chrastítko dřevo
269 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná interaktivní hračka v podobě pestrobarevné koule vaše mále děti jistě zaujme a zabaví. Krásná hračka vyrobena z přírodních materiálů. Vhodná od 18 měsíců.


Djeco Skládací dřevěná slepička
478 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nestárnoucí dřevěná oblíbená hračka nasazování na tyč. Krásné dětské provedení. Když správně poskládáte kroužky na sebe, vznikne krásná maminka slepička. Uvnitř je jako překvapení ukryté vajíčko.


Viga Dřevěná vkládačka tvary
569 Kč

298 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vkládačka s barevnými tvary. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Pomozte jim vkládat ty správné tvary a učte se společně s těmi nejmenšími.


Hape Skládací Pepe se zvuky
397 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Toto pestrobarevné skládací štěňátko jménem Pepe pomáhá dětem naučit se různé tvary a barvy. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a logické uvažování. Po poklepání na hlavu pejsek zaštěká.


Miva Vacov Kačer tahací žlutý
329 Kč

245 Kč
+ doprava zdarma

Tahací hračka kačer žlutý vás přenese do dob vašeho dětství. Kačer je precizně zpracovaný a natřen na žluto, přesně tak jak si jej pamatujete. Vhodné pro děti od 12 měsíců.