Derrson Disney multifunkční kostka Mickey Mouse 5v1

60%
Hodnocení: 3
Derrson Disney

Derrson Disney multifunkční kostka Mickey Mouse 5v1

60%
Hodnocení: 3
Derrson Disney

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Doprava zdarma! Multifunkční motorická kostka 5 v 1 je edukační dřevěnou hračkou pro děti. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost. Snadno se tak naučí novým dovednostem a to vše formou legrace a zábavy. Celý popis

899
3 2
899 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera Weos corp

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017063694

Popis

Popis produktu

Doprava zdarma!

Multifunkční motorická kostka 5 v 1 je edukační dřevěnou hračkou pro děti. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost. Snadno se tak naučí novým dovednostem a to vše formou legrace a zábavy. Multifunkční dřevěná motorická kostka 5 v 1 se stane nejen oblíbenou hračkou, ale také vzdělávací pomůckou.

Krásně barevná motorická kostka s motivy Mickey Mouse a Donalda, která má v sobě mnoho různých funkcí a didaktických prvků. Labyrint na vrchní ploše pomáhá rozvíjet jemnou motoriku. Tato hračka je vyrobena z kvalitního dřeva. Barvy jsou zdravotně nezávadné. Kostka napomáhá rozvoji motoriky dětí, vnímání tvarů, s její pomocí lze učit hodiny a počítání.

Dřevěné hračky © Disney mají certitikaci FSC, což znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky © Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.

Rozměr: 21 × 21 x34 cm

Hračka Derrson Disney Dřevěná didaktická kostka Mickey 5v1 splňuje všechny normy EU.

Věk:18m+


Parametry

Parametry produktu %1% %2%