Derrson Disney multifunkční kostka Mickey Mouse 5v1
859 Kč

Multifunkční motorická kostka 5 v 1 je edukační dřevěnou hračkou pro děti. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost. Snadno se tak naučí novým dovednostem a to vše formou legrace a zábavy.

Derrson Disney Dřevěná kostka s tvary Mickey Mouse
389 Kč

Dřevěná kostka s tvary Mickey Mouse je určena pro děti od jednoho roku a slouží ke vkládání tvarů. Dřevěná kostka má po stranách otvory různých tvarů, do kterého se děti pokoušejí vložit ten správný tvar.

Derrson Disney Dřevěná pyramida Mickey Mouse
187 Kč

Dřevěná pyramida Mickey Mouse se skládá ze 4 navlékacích dílů a jednoho základního s tyčkou. Rozložte jednotlivé části a nechte své dítě potrénovat jemnou motoriku tak, že pyramidu znovu složí. Klasika mezi dřevěnými hračkami navíc s oblíbenou postavičkou MIckey Mouse.

Derrson Disney Dřevěná pyramida velká Mickey Mouse
259 Kč

Skládací dřevěná pyramida s navlékacímí kroužky ze dřeva s oblíbenou postavou MIckey Mouse. Různobarevné dřevěné kroužky se navlékají na tyčku od nějvětšího k nejmenšímu. Úkolem této hračky je rozvoj dětské motoriky. Hračka je vhodná pro nejmenší děti.

Derrson Disney Dřevěné motorické tvary Mickey
349 Kč

Krásná motorická hra pro nejmenší na podložce oblíbeného Mickeyho. Procvičování tvarů, počítání a barev. Dřevěné hračky © Disney mají certitikaci FSC, což znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů.

Derrson Disney Dřevěný motorický domeček Mickeyho svět
589 Kč

Dřevěný motorický domeček Mickeyho svět je vhodný pro děti od 18 měsíců. Oblíbené postavičky Mickeyho, Minnie, Donalda, Pluta a Goofyho se dají do domečku nejen vkládat, ale také poslouží jako jejich domeček pro nekonečné hry. Součástí jsou také tvary pro vkládání a horní počítadlo.

Derrson Disney Dřevěný tahací Mickey Mouse
189 Kč

Dřevěný tahací Mickey Mouse od © Disney potěší každého malého cestovatele. Rozměr: 17,5×6×14 cm

Dřevěné hračky © Disney mají certitikaci FSC, což znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů.

Derrson Disney Dřevěná kostka s tvary Medvídek Pú
389 Kč

Dřevěná kostka s tvary Medvídek Pú je určena pro děti od jednoho roku a slouží ke vkládání tvarů. Dřevěná kostka má po stranách otvory různých tvarů, do kterého se děti pokoušejí vložit ten správný tvar.

Derrson Disney Dřevěná motorická věž z kostek Mickey
539 Kč

Krásně ilustrovaná motorická věž z kostek patří mezi klasiky u dřevěných hraček, která nesmí chybět v každé domácnosti. S touto multifunkční sadou bude učení hrou, na kostkách jsou čísla i písmena, zároveň prostrkávací tvary procvičují jemnou motoriku.

Derrson Disney Dřevěná pyramida Kačer Donald
187 Kč

Dřevěná pyramida Kačer Donald se skládá ze 4 navlékacích dílů a jednoho základního s tyčkou. Rozložte jednotlivé části a nechte své dítě potrénovat jemnou motoriku tak, že pyramidu znovu složí. Klasika mezi dřevěnými hračkami navíc s oblíbenou postavičkou Kačera Donalda.

Derrson Disney Dřevěná pyramida Medvídek Pú
187 Kč

Dřevěná pyramida Medvídek Pú se skládá ze 4 navlékacích dílů a jednoho základního s tyčkou. Rozložte jednotlivé části a nechte své dítě potrénovat jemnou motoriku tak, že pyramidu znovu složí. Klasika mezi dřevěnými hračkami navíc s oblíbenou postavičkou Medvídka Pú.

Derrson Disney Dřevěné hodiny Medvídek Pú
249 Kč

Dřevěná edukativní hračka v podobě krásných barevných hodin s motivem Medvídka Pú, s barevným ciferníkem a vyndavacími čísly. Díky této kvalitně provedené hračce se dítě nenásilnou formou naučí barvy, čísla a určování času.

Derrson Disney Dřevěné obrázkové kostky
269 Kč

Dřevěné obrázkové kubusy od Disney. Nádherné dřevěné kostky pro děti s obrázky z oblíbených Disney seriálů. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku.

Derrson Disney Dřevěné puzzle 3v1
439 Kč

Set 3 originálních puzzlí pro nejmenší. Rozvíjejte jemnou motoriku hrou. Bezpečné i pro ty nejmenší. Rozměr jedné desky 22 × 22 cm.

Derrson Disney Dřevěné puzzle Domeček pro nejmenší
199 Kč

Jednoduché puzzle pro nejmenší. Krásně ilustrovaná dřevěná deska ve tvaru domečku a v něm 4 puzzle s úchyty v podobě oblíbených postaviček od Disney. Rozvíjejte jemnou motoriku hrou. Bezpečné i pro ty nejmenší.

Derrson Disney Dřevěný Medvídek Pú na tyči
369 Kč

Novinka! Oblíbená postavička Medvídek Pú na tyči – oblíbený společník nejmenších dětí, nyní také na tyči pro učení chůze. Vyrobeno z kvalitních materiálů, při jízdě vydává zvuky. Jednotlivá kolečka a součástky jsou barevné a na první pohled velmi pěkně opracované.

Derrson Disney Dřevěný motorický labyrint Mickeyho svět
435 Kč

Dětský motorický labyrint s motivem oblíbeného Mickeyho Mouse a přátel. Najdi části patřící k sobě pomocí cestiček v labyrintu. Toto zábavné bludiště přinese skvělou zábavu vašim nejmenším. Tato dřevěná hračka výborně poslouží pro vývoj motorických schopností i logického uvažování dítěte.

Derrson Disney Dřevěný prostrkávací válec Medvídek Pú
429 Kč

Dřevěný třídící válec je ideální pro rozvoj motoriky dítěte. Dítě se při prostrkávání tvarů otvory v kostce učí poznávat tvary, barvy a rozvíjí zručnost, fantazii a kreativitu. Krásný design s motivem Medvídka Pú zaručí radost těm nejmenším.

Derrson Disney Dřevěný tahací Kačer Donald
199 Kč

Roztomilý dřevěný tahací Kačer Donald od © Disney potěší každého malého cestovatele. Rozměr: 14×6×17 cm

Dřevěné hračky © Disney mají certitikaci FSC, což znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů.

Derrson Disney Mickeyho dřevěné nářadí v boxu
449 Kč

Bytelný set s nářadím a doplňky vyroben z kvalitního dřeva. Veselé barevné provedení. Každý malý kutil si přijde na své. Set obsahuje 21 dílů. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje obratnost a koordinaci rukou a očí.

Derrson Disney Mickeyho Velký dřevěný ponk pro kutily
2 189 Kč

DOPRAVA ZDARMA! Velký barevný pracovní stůl s motivem Mickey Mouse od Disney, s nářadím a doplňky, ze dřeva. Velký pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Veselé barevné provedení.

Derrson Disney Trénujeme paměť s Mickeym
289 Kč

Zábavná dřevěná hra na procvičení paměti – novinka od Disney. Schovej až 5 roztomilých kreslených postaviček do domečku. Budeš si pamatovat kde byl Mickey, Minnie a ostatní? Když uhádneš všechny, přeházej postavičky v okýnkách a hrej znovu!

Derrson Disney Velká sada Počítání 227ks
739 Kč

Dřevěná edukativní hračka v podobě velké sady počítání. Díky tomuto propracovanému setu se seznámí předškoláci se základy jednoduchého počítání – menší, větší, sčítání, odčítání. Pro školáky jsou potom k dispozici složitější příklady – násobení a dělení.