Marionette Společenská hra KUBB
599 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kubb je klasická hra, která pochází ze Švédska. Jedná se o nenáročnou hru. Ke hraní stačí pouze hrací souprava a volný prostor (rovná plocha). Skvělá společenská hra, kterou může hrát prakticky každý. Určena pro 2 až 12 hráčů.

Marionette Kostky 75 dílů, dřevěné
339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Co může být lepšího, než si vzít velkou krabici kostiček a skládat, skládat a skládat přesně tak, jak fantazie dovolí. Sada obsahuje 75 dřevěných dílků různých barev, tvarů a velikostí.

Marionette Kladívko s hřebíčky, dřevěné
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každý správný kutil musí začínat již od dětství. Aby čtvereček nebo kolečko na destičce správně držely, uprostřed je malá dírka pro hřebíček. Stačí pár úhozů dřevěným kladívkem a objekt drží jako „přikovaný“!

Marionette Pracovní ponk 20 dílů, dřevený
699 Kč 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pracovní ponk potěší všechny malé kutily! Dílenský stůl obsahuje bohaté příslušenství, takže si malé ručičky, co by neustále něco montovaly, rozhodně přijdou na své. Děti mohou zatloukat kladívkem, šroubovat šroubovákem, utahovat šroubky pomocí klíče. Pracovní ponk má speciální otvory, do kterých je možné nářadí odložit. Hraní rozvíjí jemnou motoriku a technické chápání dětí. Všechny dílky jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého dřeva.

Marionette Kostky 100 dílů, dřevěné
459 Kč 449 Kč

Co může být lepšího, než si vzít velkou krabici kostiček a skládat, skládat a skládat přesně tak, jak fantazie dovolí. Sada obsahuje 100 dřevěných dílků různých barev, tvarů a velikostí.

Marionette Logická skládačka 4 sady, MT-184
369 Kč

Sada se skládá ze čtyř typů středně těžkých dřevěných hlavolamů ve tvaru hvězdy, 3D kostky, kříže a věže. Nejenže se díky hlavolamům rozvíjí jemná motorika, ale také kreativní myšlení, kombinatorika a logické myšlení.

Marionette Zatloukačka 10 součástí
289 Kč 229 Kč

Dřevěná zatloukačka je ideální hračka pro trénování zručnosti. Sada obsahuje celkem 8 kolíčků, kladívko a ponk s otvory. Vyrobeno z kvalitního dřeva. Nemá žádné ostré hrany.