Miva Vacov Myš s xylofonem tahací
299 Kč

Tahací hračka myš s xylofonem barevná vás přenese do dob vašeho dětství. Během jízdy hraje myš paličkami na xylofon. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Miva Vacov Pes s bubnem tahací
319 Kč

Tahací hračka pes s xylofonem barevný vás přenese do dob vašeho dětství. Během jízdy hraje Pes paličkami na bubínek. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Miva Vacov Pes s xylofonem tahací
289 Kč 249 Kč

Tahací hračka pes s xylofonem barevný vás přenese do dob vašeho dětství. Během jízdy hraje pes paličkami na xylofon. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Miva Vacov Šašek s bubnem tahací
289 Kč 249 Kč

Tahací hračka Šašek s xylofonem barevný vás přenese do dob vašeho dětství. Během jízdy hraje Šašek paličkami na bubínek. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Miva Vacov Vláček + 2 vagónky tahací barevný
329 Kč 259 Kč

Tahací hračka vláček vás přenese do dob vašeho dětství. Vláček má za sebou pomocí provázku připevněné dva vagonky. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Miva Vacov Kačer tahací žlutý
329 Kč 299 Kč

Tahací hračka kačer žlutý vás přenese do dob vašeho dětství. Kačer je precizně zpracovaný a natřen na žluto, přesně tak jak si jej pamatujete. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Miva Vacov Voják s bubnem tahací
289 Kč 229 Kč

Tahací hračka Voják s xylofonem barevný vás přenese do dob vašeho dětství. Během jízdy hraje Voják paličkami na bubínek. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Miva Vacov Housenka tahací barevná
259 Kč 206 Kč

Tahací hračka housenka barevná vás přenese do dob vašeho dětství. Housenka při pohybu hýbe tělíčkem. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: